Jump to content

StarCraft ove godine na WCG-u u Srbiji


Recommended Posts

Sa zeljom da postignemo sto bolje rezultate u e-sportovima i ove godine, StarCraft ce biti vracen na WCG ove godine u Sava Centru.

Samim tim, zamolio bih sve igrace SC-a krenu da se prijavljuju za Beogradske kvalifikacije sto pre kako bi znali koliko ljudi dolazi te samim tim i da organizujemo turnir kako treba:

Informacije kako se prijaviti mozete naci ovde:

http://yu.worldcybergames.com/bgq.php

Takodje, zamolio bih da vas vreme potrosite na vezbanje a ne na spamovanje ovog topika. Svi nepotrebni komentari bice brisani, a ljudi koji ih postuju banovani.

Nadam se, da necemo i trecu godinu za redom biti "ispaljeni" od SC zajednice. (ja ne ocekujem 32 igraca zbog vremenskog perioda koji je ostao do turnira, ali ocekujem da ipak veliki broj igraca ispostuje nasu pricu)

Vidimo se pre svega u Comtrade zgradi na Beogradskim kvalifikacijama a onda i nacionalnom finalu u Sava Centru.

Pozdrav.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pravila + mape gde moze da se procita??? Jer mogu ja da igram kvalifikacije u ns-u ????

Upravo se radi na updejtovanju sajta sa pravilima i ostalim podacima.

Ne, SC ce se igrati samo na Beogradskim kvalifikacijama & nacionalnom finalu.

Never argue with an idiot. They drag you down to their level, then beat you with experience.

Link to comment
Share on other sites

bez obzira na sve razmirice zelim da se najiskrenije zahvalim orga... zakopavam ratnu sekiru... a lulu mira cu ispusiti na event-u ;) najbolji moguci scenario... ostalo je sve na nama... ocekujem da se prijavi veliki broj igraca... jer ako ne bude tako potvrdicemo sve ono sto smo pokusali da negiramo prethodih meseci... ja prvi nisam spreman, ali moj izostanak moze da bude samo u slucaju teske bolesti i sl.

sc u sc-u!!! ;)

zurim... :) idem da nadjem info oko ziro racuna... datuma i svega ostalog...

p.s. ako ispalite prelazim na dotu (zumu i chickene sam obrnuo previse puta) :)))))

i jos jednom: hvala na razumevanju i pokazanoj zelji da se sc vrati tamo gde mu je i mesto...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

a jel postoji varijanta da ja ne moram da igram kvalifikacije te u bg-u , ili tako neshto, a da uplatim to? poshto cu se kvalifikovati sigurno svakako, a cim mi je do bg-a da idem

edit: hvala

a da , i prochitao sam da je finale 26. al kad su te predkvalifikacije , da znam , poshto idem na more sad za koji dan i ostajem jeno 15 dana (nije fixno), pa da znam kad da se vratim

Edited by Spils
Link to comment
Share on other sites

sarmoglavi je sve rekao, zakopane ratne sekire (lulu cu ja da mu dam da isfoomari) i kao shto sam obecao na pochetku onog maratonskog topica:

izvinjavam se ako sam bio grub i neukusan u pojedinim postovima (sam se sebe stidim)......nece se ponoviti

ende

p.s.

za sve koji budu uchestvovali GL & HF, quali nikad neizvesniji...............vanila je boolja :)

Link to comment
Share on other sites

peja izbacuje spileta... peju izbacuje vanila... ja izbacujem vanilu... mene izbacuje dule... duleta izbacuje neki random klinac i odlazi na wcg :)))) e to bi bilo zanimljivo...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Nisam klinac ali ... ajde ako treba da ga glumim ok :)

nisi video one tri tachke kod sarme na kraju rechenice?

peja izbacuje spileta... peju izbacuje vanila... ja izbacujem vanilu... mene izbacuje dule... duleta izbacuje neki random klinac i odlazi na wcg :)))) e to bi bilo zanimljivo...

...klinac odlazi u ambasadu da izvadi vizu gde usled anonimne dojave istog hapse, na WCG odlazi najstariji player SC-a jer jedino tako moze da ode, na aerodromu valiki transparent GG no RE MAZZOLA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...