Jump to content

StarCraft ove godine na WCG-u u Srbiji


Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi moraju da prvo prodju kvalifikacije. Ako ne mozesh da dodjesh na kvalifikacije, ne mozesh ni da igrash na finalnom eventu.

Ja sam voljen \o/

hmm, ajd videcu da malo pohvatam informacije pa cu da stavim jedan FAQ koji cu da update-ujem, da bi vam bilo lakshe.

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Uh. Da ne ispadne sada da nikada nisam zadovoljan ali mislim da je ponovno ubacivanje Starcrafta na WCG-u dosta kasno. Razgovarali smo povodom ove teme dosta davno, i ljudi su obaveshteni da Starcrafta nece biti. Mislim da ce doci oko 15 ljudi. Samo nemoj da bude da smo urlali a da je na kraju doshlo samo 15 ljudi. Trebalo je sve ovo drugachije da ispadne. Tebi svaka chast shto si ponovo ubacio Starcraft, ali ... ipak je ovo dosta kasno.

Ja cu najverovatnije da se prijavim, a da li cu doci pojma nemam. Imam ovih dana dosta posla. Da sam znao na vreme organizovao bih se, ali ovako pojma nemam. Videcu, pokushacu da dodjem ali chisto sumnjam.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da mi je drago shto je Starcraft vracen. Za likove iz BGa nema nikakvih problema. Ja, recimo, da bih doshao do BGa na jedan dan turnira izgubim 3 dana. Imam dosta obaveza i ne znam da li mogu to da uklopim. Ako kvalifikacije i glavni turnir nisu dan za danom, onda moram 2 puta da dolazim. Sve me je iznenada pogodilo, nisam ni planirao da ce Starcrafta biti. Da sam iz BGa ovo mi ne bi bio nikakav problem. Videcu, nadam se da cu se nekako uklopiti u sve ovo.

Link to comment
Share on other sites

pa, s obzirom da mislim da sad imam najmanje sanse, bicu najveseliji ako osvojim i samim tim velikodusan.

Evo, tebe sarmo, druze moj, i cenjeni kolego, castim jedan ispit po zelji.

da pojasnim, necu ti platiti ispit nego cu ti pomoci da ga spremis ( posto su izlgedi veliki da te za koju godinu stignem ) ^.^

~.~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...