Jump to content

Sutra novi realm


Haqla

Recommended Posts

Dakle sutra 4.8.2006 izlazi novi PVE realm pod nazivom Lightbringer,pa sam mislio ako ima zainteresovanih

da startujemo neku guildu etc...Znam da ce te sada poceti sa postovima da to ne moze jel smo Srbi etc,ali nebi bilo lose kad bi se skupilo nekoliko nas,ja bih mogao da obezbedim site i ventrilo server(i ne zelim da budem nikakav guild master ili officer).

Nick ce mi biti Icepick. Cya in game

Link to comment
Share on other sites

jebiga, ja sam saznao pre 5 dana kad sam hteo da iskopam shield of thuinder dal' ima da se skine...nema josh, bice u septembru...uglavnom da pravim topic o tome da mi buljuk likova koji nemaju ideju ko je Gemmell bio bacaju RIP one linere nemam nameru...

sori za off ljudima koji krecu na novom servu da igraju...

Link to comment
Share on other sites

Dakle sutra 4.8.2006 izlazi novi PVE realm pod nazivom Lightbringer,pa sam mislio ako ima zainteresovanih

da startujemo neku guildu etc...Znam da ce te sada poceti sa postovima da to ne moze jel smo Srbi etc,ali nebi bilo lose kad bi se skupilo nekoliko nas,ja bih mogao da obezbedim site i ventrilo server(i ne zelim da budem nikakav guild master ili officer).

Nick ce mi biti Icepick. Cya in game

Ja sam spreman da re-rolujem po ko zna koji put (mozda malo preterujem, aaa?)

Rekao si nam nickname ali nisi rekao stranu na kojoj ces niti ally ili 'orda?

Ja i nisam bash za stvaranja guild-a odma na pocetku,bolje da se sacheka malo,pa ne mora da bude guilda CHETNICHKO chista ,znaju i drugi da igraju a ne samo mi SRBI...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...