Jump to content

Pomoc !


Pura

Recommended Posts

fallout 1 i 2 ! must play!

realno, ma kolko danas budzili grafiku i ostala chuda... dizali zahtevnost

neke stvari su jednostavno ne`nadjebive... P90, 16MB RAM, Windows 95/98/NT (with DirectX 3.0a or higher); DirectX certified SVGA card, 4X CD-ROM brateeee... ! instalacija od 1mb do 600mb`a ( sa 600mb`a ti ne treba cd) :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ova vrucina smara a nista za igranje ....

Jel zna neko neku igru koja bi ubila dosadu sam da nije Oblivion ..i tako te mnogo zahtevene ???

Europa Universalis 2 (sa najnovijim patchem, pod obavezno)

veruj mi, ako imalo volis strategije, provesces mnoge letnje, jesenje i zimske noci uz ovu igru

sad ako volis rpgove (valjda si zato dosao ovde) d2, baldurs gate...

Edited by dvnityCker

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Realno,najbolji rpg ever jeste DD,realno :P :P :P

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ima, al nisu ekspanzije ve? mission packovi (nemaju nikakvog dodira sa osnovnom kampanjom).

Odli?an izbor, ne?e? se pokajati! I odma instaliraj sva tri (igru i obe ekspanzije) da je prikrpi? na ve?u verziju, po?to ova prva o?e da baguje.

[roflmao]

You just keep going, don't you? [:D] Voodoo - the stand-up comedian. Bolji si od Edi Marfija, Kris Roka i Pabla Franciska zajedno! [:D]

btw kad smo vec kod NWN-a, kakav je Kingmaker, shto se tiche kvaliteta? Valja li makar onaj kompletni modul ili je sve na isti fazon kao i originalni NWN?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam diablo 2 exp , dungeon siege i 1 i 2 i obe expanzije .....itd

Tako da cu da probam Neverwinter Nights ..

Posto mi to zvuci kao fina igra ...... Jel ima Neke expanzije mozda

Ti ochigledno nisi prochitao moj post?Igraj Divine Divinity(uz obavezan last patch) i uvidecesh shta je najbolji rpg ever...Pored BG-a naravno.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Igrao sam diablo 2 exp , dungeon siege i 1 i 2 i obe expanzije .....itd

Tako da cu da probam Neverwinter Nights ..

Posto mi to zvuci kao fina igra ...... Jel ima Neke expanzije mozda

s obzirom sta si prethodno igrao, NWN ce ti biti jos i hardcore, mozes isto divine diviniti a posle toga recimo icewindale pa kotor-e pa baldur-e pa planscape torment pa arcanum i na kraju fallout :D (posle ovoga kreni neke textualne rpg-ove ima ih pin k. na netu) i tad ces zvanichno biti primnjen u drustvo elitnih rur geekova :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...