Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To je tako lako reciii..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

eto primer zasto nevalja igrati sa srbima na serveru [:)] ...

gankuju ga u stv-u i zove mene koji sam u av-u da dodjem na drugi kontinent i da ih ubijem

evo samo sto nisam ... ^^

ne znam da li ljudi ne svataju da je stv = pvp arena za 30-40 lvl

na svoj rizik tamo idu ljudi nemojte posle da placete ako vas neko ubije

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Like that

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Like that

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

eto primer zasto nevalja igrati sa srbima na serveru [:)] ...

gankuju ga u stv-u i zove mene koji sam u av-u da dodjem na drugi kontinent i da ih ubijem

evo samo sto nisam ... ^^

ne znam da li ljudi ne svataju da je stv = pvp arena za 30-40 lvl

na svoj rizik tamo idu ljudi nemojte posle da placete ako vas neko ubije

ALTERAC valley se nalazi na istom kontinentu kao i stv. gg :P

a ako si mislio na to da si ti usao u AV preko battle mastera, onda si bio u orgrimmaru, a abnormalno tesko je otici cepelinom u grom'gol. nub [^]

pve server milina :)

Edited by L'Italiano
Link to comment
Share on other sites

Tako da ono ... Salac sto se toga tiche ... mi smo vec regrutovali 4 shamana za raidove koji ce da pocnu da leveluju drenaie ... od ta 4 shamana 1 ce da bude enchantment sigurno , takodje to rade i sve guilde koje farmaju kel thuzada su uradile isto i rade isto . Buducnost je svetla sto se toga tiche , tako da nemas sta da brines . Fajtova kao sto je patchwerk u TBC josh uvek nema i gotovo sam 100 % siguran da ih nece biti ... aka gg fury wars .

Enh i resto saman ce sigurno imati mesta u 25-man raidu, to je sigurno.

Resto saman sa pametnim chain heal-om (najbolji healing spell u WoW-u), earth shield-om i redizajniranim mana tide totemom (sad vraca 24% mane) je must have.

Slazemo se da enh saman sa dps-om koji moze da izvuce i bafovima vredi vise nego jos jedan rog/fury warr. Aggro ce da bude problem ali nista sto ne moze da se prevazidje - svako sa pola mozga i KTM-om znace kada treba da prestane sa full DPS-om. Jbga ako je neko dovoljno glup da i posle niza dobrih WF procova nastavi sa SS-om i ES-om naravno da ce da dobije aggro (umesto da rekastuje toteme, bandazira se, baci na nekog okolo spori heal i sl.)

Earth elemental je generalno stoneclaw totem na steroidima i mozda ce on da predstavlja mogucnost 'brisanja' (pod velikim znacima navoda) agroa. Cuo sam da je earth elemental doradjen i da predstavlja prilicno upotrebljivu stvar (veliki taunt radius, mogucnost da tankuje 2-3 elite moba u isto vreme 2 min uz par hilova). Bilo bi dobro da se CD elementala smanji sa 20 na 5 min (srazmerno tome i njihovo trajanje) sto bi samanu dalo veci manevarski prostor i vece dps mogucnosti, mada ce i sa ovakvim CD-om elementali biti rdy za sve boss fajtove tako da ostaje da se vidi koliko tacno ce on biti upotrebljiv.

Btw storme nije 'enchancement' nego 'enhancement' saman, ispravljam te jer te dve reci imaju potpuno razlicita znacenja :)

Elemental saman sigurno ostaje van raida. Slab dps u odnosu na ostale castere, losi high tier talenti, problem sa manom, nemotivisanost za dps (za razliku od recimo shadow priest-a) -> sve me to vodi do zakljucka da ce elemental saman biti buffer/healer u casterskoj grupi.

Link to comment
Share on other sites

Kili je bre najaci lik,ne znam sto ga prozivate.Jeste da je malo sebican i da nece da pomogne,tipa jednom sam mu iz zajebancije reko sto me nisi zvao da kvestujemo zajedno,a on "pa naravno da ne,2x manje xp-a kad rade dvojica,sto me je nasmejalo.Evo ja npr sam 5x levelovo do 60 i nikada od nikoga nisam trazio pomoc,iskreno ti ne treba.To sto su neki lenji da koriste LFG za neki elite quest ili instance i onda traze pomoc od high levela to su noobovi,lepo ostavis kvest za kasnije kad mozes solo ili nadjes grupu ffs...Nikada mi nece biti jasni ti likovi.

Link to comment
Share on other sites

Ako elemental shaman samo spamuje lighting bolt moze da dps-uje, ali ako se uzivi u chain lighting/fire-totem/earth shock etc,gubi manu brzo,i tu je nastao mit da shaman elemental ne moze da dps-uje,isto i za shadow priests[koje je imba za dps /+malo leci/dodaje mane/dodaje extra shadow dmg lock-ovima] nego ranije deca otisla elemental/shadow i proculo se da nista ne valja ,jer je neko sa pola mozga krenuo da ih igra,ali svako normalan moze jako lep dps da izvuce iz both shamana/priest i bez ostajanja bez mane .

+oni koji ne veruju imaju gomile TBC filmova na video google ,gde shamani izvanredno /priestvo[shadow]

dps-ju u lvl 64-70 instancama,a pala healuje [jupi]

i da,enhancement shamani su extra jer samo stave buffove na weps i pice ,ne moraju nista vise ni raditi ;)

+mogu staviti ostale talente da nabudze toteme i onda su najbolji za melee group [warr's /rogues]

eto to je moje misljenje :)

Link to comment
Share on other sites

Ako elemental shaman samo spamuje lighting bolt moze da dps-uje, ali ako se uzivi u chain lighting/fire-totem/earth shock etc,gubi manu brzo,i tu je nastao mit da shaman elemental ne moze da dps-uje,isto i za shadow priests[koje je imba za dps /+malo leci/dodaje mane/dodaje extra shadow dmg lock-ovima] nego ranije deca otisla elemental/shadow i proculo se da nista ne valja ,jer je neko sa pola mozga krenuo da ih igra,ali svako normalan moze jako lep dps da izvuce iz both shamana/priest i bez ostajanja bez mane .

+oni koji ne veruju imaju gomile TBC filmova na video google ,gde shamani izvanredno /priestvo[shadow]

dps-ju u lvl 64-70 instancama,a pala healuje [jupi]

i da,enhancement shamani su extra jer samo stave buffove na weps i pice ,ne moraju nista vise ni raditi ;)

+mogu staviti ostale talente da nabudze toteme i onda su najbolji za melee group [warr's /rogues]

eto to je moje misljenje :)

LB kosta 250 mane (sa talentima), bafovani elemental saman sa pristojnim (makar +400) spell dmg-om ima oko 7k mane.

To znaci da moze da okine 28 boltova pre nego je OOM , a kako je casting time 2.5 sec , 28x2.5 sec = 70 sec castovanja. Tih 70 sec se moze produziti na minut i po spamovanja LB-a ako se koristi food/elixir bafovi i mana spring, na nekih 110 sec ako je u grupi i mana tide saman. Neka bude i celih 120 sec (2 minuta) ukoliko ima nesto od opreme sa mana/5 sec i sa novim elemental talentom. Ukoliko se koriste LB-ovi manjeg ranka - ajd dacu 3 minuta LB spamovanja. A ako hoces da budes u ravni sa ostalim DPS casterima MORAS da spamujes LB-ove. Ovde cak ne racunam manu koja se 'protraci' na emergency healing i recastovanje totema.

Koji boss fajt traje samo 3 min u end game instancama na live serverima? Nijedan.

Da li je realno da ce 25 man instance u TBC-u imate boss fajtove od 3 min? Ne bas.

Da li je 3 min DPS-a dovoljno u 5 man instancama? Jeste. Samo sto 5 man instance nisu nikakvo merilo.

Link to comment
Share on other sites

ja sam gledao film u kome blue opremljeni shaman bez ijednog buffa ili bio cega ne pada ispod 50 % mane a spamuje lighting bolt 5 minuta ...

nije koristio mana potione ... + je bio drenai shaman dakle dobro opremljen nije mogao biti .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...