Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi pomagajte poludecu...(ako vec nisam [:D] )

udjem ja danas posle maintancea u WoW i reko ajde malo danas Bg da sabijam

kad ono prc nemogu da castujem ni jednu magiju.. kad god kliknem na nekog izbaci mi neku bolesnichku

poruku na foru interface\frameXML\ActionFrame...blablabla i kad krenem da castujem madjiju slichna takva

poruka izadje... izbrisao sam sve addonove i probao tako, i opet neradi pokushao sam svashta .. brisao WTF i WTB i ostale foldere sve sve sve ali opet nece.

Znam da ce mi neko reci pa REINSTALIRAJ igru, ali nemogu dao sam ortaku jebeni chitach !!!

Ako neko ima isti problem ili je imao a reshio ga je nek mi pomogne neznam shta da radim, pojeshcu se ziv ;-)

Link to comment
Share on other sites

remove interface and wtf folders ... ]

Elem sto se tiche krstasha ... to sta su krstashi radili u srednjem veku nema veze sa krstashima koji se nalaze u wowu . Dakle ako su ovi silovali i pljachkali to ne znachi da je to po loreu i paladini kome je sve praktichno Crusade radio to isto vec da je to prilagodjeno loreau i onoj istinskoj forim te rechi ... sveti ratnik koji ide u pohod protiv nevernika i sila zla , bori se za veru i spasenje itd

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa dobro...em sto je ovo "prichajte" thread em sto smo namerno malo popustiljiviji na ovom forumu kao shatro drugari smo i sve to tako...tj ideja je da damo braci gikovima slobodu da se izrazhavaju ali i da se autocenzurishu...da to ne bi uchinio neko drugi...ban-sekirom ;o)

Link to comment
Share on other sites

Kako ces onda da objasnis hordaske paladine?

Bore se protiv zla i nevernika?

To je vec objasnio blizzard ... Oni nisu Paladini ONi su Blood Knights . Blood elfovi prema loreu ( a mozesh to da vidish cak i u intro fillmicu ) su zavisni od magijskih izvora , i izuzetno dobro rukuju i snalaze se sa magijom . Tako da kada su se susreli sa narru ( ili kako se vec pishe tachno ) oni su ukrali holy magije od njih , jer su oni bica svetla and so on . Cisto zbog njihove potrebe za magijom i ni zbog cega drugog ... neki od blood elfova su onda videli potencijal tih holy magija i prihvatili se uchenja tih magija i tako su izuchili paladinske spellove ( gogog lvl i izuchavaj ) ... ali oni nisu paladini sto se lorea tiche .

Naravno da je logichno da ce blood elfovi da prihvate paladinske moci iz 3 razloga.

1.Nemaju warriore , dakle nemaju nista zilavo

2.Paladini su warriori sa spellovima ... sve je skoro spell ... dakle = odgovara magic addicted rasi

Ako se secash i igrao si war3 TFT znaces - Spell breaker - spell steal ...

Dakle njihove holy magije su samo sredstvo kojim oni ostvaruju neke svoje druge ciljeve , totalno drugacije od pravih paladina , oni dobijaju SEAL of blood sto mu dodje grb / obelezje krvi dok paladini dobijaju Seal of vengance , i definitivno ce biti na vrhu liste pravih paladina aka - za ubiti - .

Dodju ti kao elita i sam vrh blood elfovske armade koja se pridruzila hordi .

To sve za razliku gde horda shamani nemaju mnogo sta da imaju protiv drenai shamana koji su prihvaceni od istih elementala kao sto su i hordashi .

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Aj sad jedan savet...imam rogua sa kojim cu da igram nekih nedelju dana na 49. lvlu pvp da uzmem neku rep opremu ...u offhandu imam http://wow.allakhazam.com/search.html?q=shadowblade

ali sta da stavim u mh ...da li http://wow.allakhazam.com/search.html?q=searing+needle koji je extra za bs/amb ili http://wow.allakhazam.com/search.html?q=widowmaker koji ima malo manji max dmg ali zato daje bonuse.....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

I ako nekog ne mrzi da odradi koliko se amb/bs dmg radi sa oba dagger da uporedim ....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

evo ja cu da se nasmejem :) :) :D

a kakve sekire preferirash ? Sa dve , ili vishe ostrica , ili neke pak egzotichne , ili one najjednostavnije nashe , domace seljache za omamljivanje svinja i obaranje rAsTovine ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...