Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gledaj na to ovako - ako nisi na lvl 32 nakon drugog ingame dana radish nesto mnogo pogreshno (tj ne kvestujesh kako treba)...

Ja sam sa shamanom lvl 43 a played 8 dana [:D]

Tanaris gankage pvp ftw...

Mada istina kad sam powerlevelovao rogua, imao sam sa 3 dana ingame neki lvl 40-41 tako nesto ... :)

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ako killy umre za kompom a niko ne vidi da se izlogovao iz wowa, da li je on zaista mrtav? ;oP

sto se tiche plvla, evo ja sam na kon 6 meseci neigranja za 3.5 ingame dana digao tau hunta na 42gi, 290 skining i 228 lw =o) mada istna chekao sam ekipu za RFC i WC ali ono to je 3-4 sata max izgubljeno...i mozda jesh 5-6 sati na razne gluposti...3 dana lvl 40 je krajnje ok vreme

iache bullsa sam na lvl 58 za 6 dana prestao da levelujem i radio 2.5 dana instance...tako da sam pre 9 dana imao full bs, abb, cape, 2xbsh i dm trinket (i finklea ;o)), valjda 10 dana sa darkmoon necklaceom...divota =o)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam tu tek da vas podsetim da je pala gay:):D

Sto se tice dizanja lvla,tu sam najsporiji,ja kad udjem prvo 3 sata pricam sa ortakom,onda pokupim q,pa onda opet pricam sa ortakom i onda me smara da odradim q pa log out:)

I tako 6 meseci do godinu dana i polako 60 lvl:)ali full fulova:D

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na tom serveru cisto da vidim kako se leveluje , i PUN je qrac ud rogue-ova , a ja mislio elf roguova ima najvise :P ......Btw moj prvi lik je bio levelovan toliko sporooo......12 dana 50 lvl ali bez pomoci drugih...ovaj drugi je 6.dan 45 lvl ....60 lvl -10 - 11 dana mislim da nije tako lose ...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ali ja mislim da se vise gubi to , nov server qrac palac , bices jak , nema high lvl likova.....kako vreme odmice sve je vise ludaka koji za 2 nedelje rl uzmu 60 lvl .....sa ovakvim pvp sistemom oprema nije TOLIKI problem ...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

El Ou El http://img45.imageshack.us/img45/5543/clipboard01kj7.png

mada je na svakom serveru ovako.... :P ....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

tishina mali gejevi da ne bude kolektivnog popovavanja bana! svi znamo da si orkovi nabolji rogovi pa posle njih dwarfovi, naravno blizard je spoznao nebalansiranost tauren rogova pa zato nema istih ali u dressing roomu se vidi kome najbolje stoje rog setovi ;oP

Link to comment
Share on other sites

tishina mali gejevi da ne bude kolektivnog popovavanja bana! svi znamo da si orkovi nabolji rogovi pa posle njih dwarfovi, naravno blizard je spoznao nebalansiranost tauren rogova pa zato nema istih ali u dressing roomu se vidi kome najbolje stoje rog setovi ;oP

... trollu ! :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

tishina mali gejevi da ne bude kolektivnog popovavanja bana! svi znamo da si orkovi nabolji rogovi pa posle njih dwarfovi, naravno blizard je spoznao nebalansiranost tauren rogova pa zato nema istih ali u dressing roomu se vidi kome najbolje stoje rog setovi ;oP

Najbolji pve rog je orc ali po meni nema boljeg pvp roga od UD iskreno...

@Kole kravice nikad nece moci da budu rogovi zato sto nisu dovoljno 'agilni' i zato sto se zaglavljuju u malim prostorijama [:p]

@Colldor Troll rogue izgleda uber u tier 2.5setu znaci best looking model za aq set.

Edited by Bob!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...