Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

/me pozdravlja Blizz PvP Honor sistem :)

/me cry on killYg0r shoulders

Jebiga killy :) vidi ljudi to uzmu za 1.5 dan :) a ti nisi izlazio letos napolje hteo si Grand Marshall :P Sad cuti i smrdi.

/me giggle Kutalion

Kuto :) i dalje bolje lecim od tebe sa PvP Spec-ovima i lagom od 1200ms :P

da mi je 150ms + PvE spec :P smrdeli bi svi u guildu Pala FTW !

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Man i am in ... i am all in :D <3

boze trebao sam da budem zensko bio bi realno imba kurva .. i ako bi bio upola ovako lep bilo bi padanje kada prodjem gradom :)))) ... skoro da bi jebao sebe da sam zensko :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa mislim da je dobro sto se tice ovog pvp-a , kako bi svi mogli da izleveluju do 70 bez velikih problema , ne brini se , nece svako moci da bude jak na 70 , pro ostaje pro...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

bloody idiot ...

bah ... ionako nisi nista postigao u wowu / zivotu ;))))

-----------------------

btw postovao sam na stickiju ali niko to ne gleda ...

JBT TE BOG The Burning Crusade INTRO

OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG OMFG

http://www.youtube.com/watch?v=_0WxrEmZlvE

SO FUCKING GOOD

ALI DRENAI PALADIN NA POCETKU OMFG OMFG OMFG

Edited by Ayreon

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lepo bogami, mada krucijelni momenat introa e kad drenai uprti ONAJ buzdovan, odlichno =o))

takodje polymorph, ud lock i naravno ilidan isgledaju super...neko se fino setio da ilidanova krila skopi kao plast...fin treler sve u svemu...mada treba sachekati lepsa kopija da se pojavi pa da stavim na loop 10 min =o))

Link to comment
Share on other sites

Dranei paladin je ruzan za medalju, pravi buzdovan ;p Uopste mi ne sedi, jebiga kad ja i dalje mislim da su paladini sveti ratnici, LJUDI a ne kojekakavi dranei ili elfovi... aj dwarf jos i moze, eto nekako su slicni ljudima samo kraci, al ovaj svemirac je smesan... izgleda ko da je iz starcrafta navratio.

Btw, jer to ja vidim nekog trolla na raptoru posle scene tog dranea???!1 hohoh...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

da, primecujesh da je trol ubachen na kratko jer nisu 'Teli da prave detaljan model, mag/ud, orc i tauren su reciklirani iz originalnog introa, drenai i blood elfica su ono na sta im je otislo mnogo vremena

i dok je originalna igra imala propust od samo edne rase, ovom manjkaju chak dve...jes da su obe alli al opet...cccc ;o)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...