Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Primetio sam da su sve klase sada imba - ko god da priča samo govori "OMG IMBA"! Probao sam do sada Oomkina i pravi jebeno neverovatan damage za sovu+improvementi u formi sa AP i vraćanjem mane.

Feral je jebena čista sreća, konačno feral zaista feral i pravi lep damage, a bogami i izdr

Link to comment
Share on other sites

procitao sam sad na jednom topicu na wow forumu

gde neki lik whajnuje sto ne radi decursive i sto ljudi wajpuju na trash spiderima zbog toga [:D]

topic se zove "dear thungot" (ne znam tacno ime, ali cuveni moderator realm foruma)

i uglavnom lik koji je pisao je rekao da thungot ima maga :o

jel neko zna da ga igra i kojim slucajem ctprofil ili slicno [:)]

posto mi je bas cudno da neko tako igra wow sa smrtnicima i ima standarne iteme za ovo vreme [:)]

Link to comment
Share on other sites

svaka klasa je dobila ogroman boost sto se tice dmga. fury warriori nemaju na sta da se zale. fury je oduvek bio pve specc. svako poboljsanje furyja je na tu stranu. jedino na sta bi fury warr mogao da se zali je sto nije dobio talente za kontrolu aggroa. zamisli da priest bije smiteom. ali zato je arms sada nenadjebivo pvp stablo. immune na disarm, +rage&hp kada ga stunuju = rogue kkthxbye :))

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

Patchwerk down in 3 mins 23 sec ...

gg no re ...

dps ... na nivou lol

1150 rejuvination ticks od druida iza mog raida ... 5912 holy light crit od mene . Sa holy ili protection se bolje grindujem nego sto sam pre sa retributionom a sa retributionom ubijam elite brze nego sto sam mobove obicne pre .

Sa magom sam udario malo pre sa arcane power + trinket frost bolt 3251 crit ... a mag mi ima samo 341 spell dmg ...

opet gg no re .

Ovi fire magovi sa 650 + spell dmga pricaju o nekakvim 4k fireball HITOVIMA itd ...

boze me sacuvaj ... i sakloni .

Idem da spawam .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

[:D]

ko je lud da bude up u 7 ujutru :p

sace da padne pvp respec samo da izgrindujem 50g za par dana [:D]

mada nisam siguran koliko je to koristno posto koliko sam negde procitao

sad trenutno se nista ne dobija od igranja arena nego je cisto for fun

a ako je tako onda nije vredno bacanja 50g , i jos 50g ako je sranje spec [:D]

inace sto se tice talenata

mislio sam nesto ovako da probam

imba arcane mana wise stvari i +50%dmg-a na crit

sto kada se u kombinuje sa +100% frost crita dodje mu 2.5k crit

ako je frostolt 1k dmg-a obican i jos kad tu ukombinujem ap i zhc i assendance , znaci sve vreme upaljena sranja za boost dmg-a i nikad ne ides oom i jos 30% za crit kad se upali clearcasting

i jos silence i pom , 2 imba pvp talenta

moze da kaze da je ovo za sad jedan imba univerzalni pve/pvp spec za koji se isplati davati 50g [:p]

i garantujem da je bolji od 2 46 3 , i ako je fire dobio kao na dmg ja nikakvu razliku ne vidim u dmg ... potpuno isto lupa sve tako da arcane / frost here i come [:D]

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...300000000000000

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Nego....moram ovde pitati i dalje ne kapiram :)

Evo sad se malo igram sa warriorom. Imam 2H mac koji pravi oko 2,5 dps. Imam i neki jednorucni koji pravi oko 4,5 dps i ima veci speed od 2handeda.

Kako to onda sa 2handed pravim 3 puta veci dmg?

Eto :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ne obijashnjavajte mu tako ...

Sto se tiche pvpa sporije oruzje je uuvek bolje jer udara redje ali jache ... tako da ima vec peek dmg ... tj dmg je veci ... dakle bolje je jednom u 5 sec udariti 2k dmg nego 1k + 1k , jer onda ostavljash neprijatelju mogucnost da reaguje . TO je sot se tiche pvpa naravno , za pve je ta razlika drastichno manja . Dakle jeste to tachno ... ali brza oruzja isto tako sabijaju u nekim sluchajevima spora ... npr kod heroic strike spama bolje je brzo 2 hand oruzje itd ... blablablabla

Za paladina za seal of command 3.8 brzina je savrshena , dok za seal of rightesness ( koji je 3.5 x buffovan da da 3 i po puta nanosi vishe dmga nego pre ) su bolja brza oruzja itd . Tako da ni to pravilo nije 100 % tachno .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Killy smrdi ti net!!!!

I da ima pokupis i FF leggins i belt cim padnu jer niko jebeno nece, prosli put smo umalo DE leggins i kao Igloo uzela da ne ode DE roflmao. >.<

Ali UL, warloci vas jebu u dmg-u. Inace ALkatraz je postovao to za thundgota i da igra lik ali ne znam gde niti imam profile -.- mozes pitas njega. i da jebeni decurse ne radi ali sam zato uradio 8777 heal, i ne nije lay on hands ja sam dr00dle -.- I JEBENO SAM DRVO !!!!

Link to comment
Share on other sites

Killy smrdi ti net!!!!

I da ima pokupis i FF leggins i belt cim padnu jer niko jebeno nece, prosli put smo umalo DE leggins i kao Igloo uzela da ne ode DE roflmao. >.<

Ali UL, warloci vas jebu u dmg-u. Inace ALkatraz je postovao to za thundgota i da igra lik ali ne znam gde niti imam profile -.- mozes pitas njega. i da jebeni decurse ne radi ali sam zato uradio 8777 heal, i ne nije lay on hands ja sam dr00dle -.- I JEBENO SAM DRVO !!!!

[:)]

amagad giefv ff legs

Link to comment
Share on other sites

ja sam sinoc vec vidjao ljude sa grand marshal stafom i 2h oruzijima

vecina thi ljudi je bila full scholo gear i tako nesto

i ne zasluzuje gratz sad

i mozemo da se zhvalimo blizzardu koji je sjebao sve da bi privukao ljude da igraju jos vise a ne da ih zanima da je neko igrao 5 meseci 20h dnevno da bi uzeo nesto sto sad moze za 1 dan

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...