Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

warr sa leather armorom bi bash ziveo dugo u takvim situacijama :P . Mislim war u leather armoru, tako je to kad neko igra flyff i posle diskutuje o wow-u :PP

videh launcher, zamisli 1440 dmg-a da crituje ,liek wtf Sumljivo je tu neshto, sumljam da je real, item lvl je premali za tako neshto. Mada opet 5 sec cast time je dosta ^^

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

prvo, kad ne znash o flifu nista, tjuti

drugo, realno, niko od nas netje da bude konzerva nego oce da bude barbarian/berserker, a i ima nas koji nismo sociopate pa ne pravimo ud roguove iskluchivo

a launcher je ili tim pvp akcija ili oruzhje za otvaranje/kraj kad neko bezhi, mada, na lvl 70 sa krituje i preko 3k dmg opet to skida u najboljem sluchaju 50% helta non tanking klasama...

Link to comment
Share on other sites

realno gledano war u leather armoru jeste isti kurac sto i fury war sa upaljenim deathwishom i bereskingom + recklesnessom u pvp ...

dead :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kekbur [:)]

i na vek nilashu sam poznat po imba tenkovanju zbog koga sam kikovan iz guilda [:D]

lik ninjalutuje cthun loot

http://img117.imageshack.us/img117/6001/vitharninjasq8.jpg

koriste ffa loot bas da bi videli ko je retard koji bi ovako nesto uradio [:)] a i onako nikome ne treba aq40 loot :)

inace ovaj lik je igrao i na haomarushu ako ga neko zna , zvao se superwarrior ...

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

lik ninjalutuje cthun loot

http://img117.imageshack.us/img117/6001/vitharninjasq8.jpg

koriste ffa loot bas da bi videli ko je retard koji bi ovako nesto uradio [:)] a i onako nikome ne treba aq40 loot :)

inace ovaj lik je igrao i na haomarushu ako ga neko zna , zvao se superwarrior ...

koriste ffa lot zato shto su rtrdi a ako nikome ne treba lot koji qrac rade aq... Nije mi ih zao , ustvari u neku ruku i jeste s obzirom kakvi su magarci.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

koriste ffa lot zato shto su rtrdi a ako nikome ne treba lot koji qrac rade aq... Nije mi ih zao , ustvari u neku ruku i jeste s obzirom kakvi su magarci.

Pozdrav svima pre svega, citam vas godinu dana ali nesto me je mrzelo da se registrujem.

Obicno sam dolazio da vam se smejem kad prosipate hejt i sl. hehe [:)]

Medjutim, nedavno sam zapao u problem. Cimao sam se i na lfg kanalu napisao kako prodajem acc, i pritom linkovao neku opremu. Dan posle toga(to je bio lvl 1 char kojeg sam odmah obrisao kad su pickice sa servera krenule da pisu report gm-u) na'vatao me je GM na main charu i napisao sledece:

"Greetings Ribizla, This is game master Zorgarium. I Regret to inform you that this account has been suspended pending further investigation for attempted account trading".

E sad mene zanima koliko ce da traje "further investigation"? Ja sam jutros poslao mail blizzardu ali dzaba... nema nista od odgovora! I jos mu kazem- brate zajebavao sam se, 'de ja da imam legendary weapon, evo udji mi u chara- sve plavi itemi, nemam 3 epica... Qrac. Disconnect i kraj price :(

Sta da radim? Da cekam? Kol'ko? Ili da tuzim, ili opet mail da saljem?

Link to comment
Share on other sites

neverovatno je koliko mi se povrace od pitanja kao ovih ....

inace postao sam legenda i na boulderu [:D]

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...29176&sid=1

hint: pogledati sta pise kao treca stavka pod "You need to:"

:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:DD:D:D:D

lol

kekbur [:)]

i na vek nilashu sam poznat po imba tenkovanju zbog koga sam kikovan iz guilda [:D]

lik ninjalutuje cthun loot

http://img117.imageshack.us/img117/6001/vitharninjasq8.jpg

koriste ffa loot bas da bi videli ko je retard koji bi ovako nesto uradio [:)] a i onako nikome ne treba aq40 loot :)

inace ovaj lik je igrao i na haomarushu ako ga neko zna , zvao se superwarrior ...

ne radi slika,daj ispravan link plz.wsg/superwarrior rofl.koji retard [:D]

btw killygore,da li si ti IKADA online?

ulazio sam 150 puta ,nikada nisam video ni killygora,ni peachku ni ljubomira.Ocu duel [:p]

*edit* vithar-ova aplikacija (aka superwarrior sa haomarusha)

7.I play WoW from the beta.Got charrs in Warsong , Haomarush , Spinebreaker and now here in Boulderfist , started pve siriosly in BF , my old charrs are pvp, rank 10 mage , rank 13 warrior

koji zovla [:D][:D]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

What is tired buff? Will everyone get it?

Tired buff makes sure you don't play to much WOW. It's originally planned for countries like China/Japan. Because there is a bug in the system, it is active in Europe. It will be fixed before the final release, so don't worry, it will not apply for us.

Hahahahaah koj IMBA MEGA PWN, bye bye china-farmers! =))))

Ali zato wannabe chajna farmers kao shto sam ja tje i dalje biti tu, muhahahaha!

Link to comment
Share on other sites

hehehe

@bloodstorm aka kuyle and @killygor , to je rofl tachno , killygor nije znao da se lvluje na pocetku nego je sa lvl 1 otishao u lvl 10 zone i ginuo non stop onda mu je kuyle pomogao i objashnjavao mu usput ja sam tek malo kasnije kada je preshao 30-35 lvl .

Ali zato sada sam siguran da kiligor zna 10x vishe od kuyla . Jbg sta kada ovaj nije igrao 6-9 meseci .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

lol nub mc preq. ne moze da se uradi pre 54og lvl-a !!!1111!11

@psy

jbg ne radi vise link za sliku , ko je video video je [:)]

ako stave novi ss linkovacu.

ne igram bre vise [:)]

tj nemam sta da igram samo chekam ovaj patch , ko sto rekoh 100x, da bi igrao warriora

na msnu sam stalno pa me cimni ako oces duel ;o

sto se tiche superwarriora , to je takav primer retarda najgoreg

najgori oblik ljudi koji igra wow

glupi nub koji ne zna engleski i jos je bezobrazan /spit /ignore

i ako je do jaja sto je ninjovao najbolje iteme [:D]

pff ne mogu da verujem da su pwnovali china farmere

zar oni ne donose blizzardu fazon 40% zarade od prodaje golda i svih usluga :c

evo ss ninjalootovanja jos jednom za one koji nisu videli [:D]

http://img114.imageshack.us/img114/1043/vithar1si6.jpg

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...