Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma jok....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

btw Killy , ti si verovatno u pvp guildu ?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

nobina, rank14 oruzja nisu nista posebno za onoga ko ima aq40 na farmu. obzirom na to da 90% ljudi koji igraju wow nije te srece/pameti, rank14 je mnogo dobra oprema... btw, to se odnosi samo na warriora, roguea, shamana i paladina. mozda i za hunta. ostali moraju biti retardi(sto nas kili izuzetno opravdava:):) ako jure rank 14 oruzja... mislim, to je minorni dodatak nekom magu od max +50spelldmga u odnosu na staff of shadowflame ali je zato smrt kada je u pitanju vreme i grupa ljudi koju moras da imas...

Link to comment
Share on other sites

@vlada92

da , ja sam gm najboljeg pvp guilda na serveru (da to mozda zvuchi glupo ljudima koji me znaju sa haomarusha :>)

@nobina

samo mi reci

sta je bolji osecaj da si grand marshal

imas staff koji obasjava ceo iron forge za koji samo 10% ljudi u wow-u moze da se iscima

za koji treba da igras 15h dnevno i gubis nerve i trudis se

ili da odem u instancu drkam kurac 2h dnevno i dobijem sve bolje epice

sto nebi uzeo 14. ako imam vremena za to i savijam honor

kad to neko uradi to je nesto bre u wow-u

moze neko da ti kaze gratz za nesto

mislis da nekog boli kurac kad neko dobije neki epic instance

mislis da je isti trud za to ?

imam grupu koja ownuje 5 0 svaki ab i wsgove 3 0

i svaki jebeni premade (izuzetak pve nubovima koji dovedu tier3 tenka koji ne umire)

znaci uzivam da derem ljude , ne mozes da kazes fazon pvp je govno i gubljenje vremena kad nije tako

a sa druge strane sam primljen u guild koji cisti sav naxx sem zadnjeg bossa koji me ceka jos jednu nedelju da uzmem rank i onda cu i tu da lichujem iteme

btw ako nekog zanima za moje pitanje koji standing moras imati da bi dingovao na 14

evo da objasnim kako radi rankovanje

pre svega morate da imate neki addon koji pokazuje rating poene za tu nedelju ,da nebiste zavisi od retardiranog wow sajta koji kasni nedelju dana , (rank score)

primer :

imate 50000 rating poena (sto mu dodje 12.rank)

taj broj ^ minus - 20% od toga (sto je 10000)

znaci 50000-10000 = 40000 , plus + (npr ako ste standing 1 (to daje 13k rating poena (na wow pvp forumu poledajte koliko koji standing daje koliko rating poena)

znaci to je 40k + 13 k(ako ste st1) = 53k i to mu dodje fazon 12.30%

mislim da to vecina pvp-era koji si bili high rank zna , a da low rank ljude i ne zanima previse ali eto ako se neko jednog dana zapita kako to radi ima na srpskom :>

Link to comment
Share on other sites

Boli me qratz za to , mene zanima da li ce onaj koji kupi TBC da dobije besplatan mesec ili cemo mozda za novu godinu da dobijemo :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@vlada92

da , ja sam gm najboljeg pvp guilda na serveru (da to mozda zvuchi glupo ljudima koji me znaju sa haomarusha :>)

@nobina

samo mi reci

sta je bolji osecaj da si grand marshal

imas staff koji obasjava ceo iron forge za koji samo 10% ljudi u wow-u moze da se iscima

za koji treba da igras 15h dnevno i gubis nerve i trudis se

ili da odem u instancu drkam kurac 2h dnevno i dobijem sve bolje epice

sto nebi uzeo 14. ako imam vremena za to i savijam honor

kad to neko uradi to je nesto bre u wow-u

moze neko da ti kaze gratz za nesto

mislis da nekog boli kurac kad neko dobije neki epic instance

mislis da je isti trud za to ?

imam grupu koja ownuje 5 0 svaki ab i wsgove 3 0

i svaki jebeni premade (izuzetak pve nubovima koji dovedu tier3 tenka koji ne umire)

znaci uzivam da derem ljude , ne mozes da kazes fazon pvp je govno i gubljenje vremena kad nije tako

a sa druge strane sam primljen u guild koji cisti sav naxx sem zadnjeg bossa koji me ceka jos jednu nedelju da uzmem rank i onda cu i tu da lichujem iteme

btw ako nekog zanima za moje pitanje koji standing moras imati da bi dingovao na 14

evo da objasnim kako radi rankovanje

pre svega morate da imate neki addon koji pokazuje rating poene za tu nedelju ,da nebiste zavisi od retardiranog wow sajta koji kasni nedelju dana , (rank score)

primer :

imate 50000 rating poena (sto mu dodje 12.rank)

taj broj ^ minus - 20% od toga (sto je 10000)

znaci 50000-10000 = 40000 , plus + (npr ako ste standing 1 (to daje 13k rating poena (na wow pvp forumu poledajte koliko koji standing daje koliko rating poena)

znaci to je 40k + 13 k(ako ste st1) = 53k i to mu dodje fazon 12.30%

mislim da to vecina pvp-era koji si bili high rank zna , a da low rank ljude i ne zanima previse ali eto ako se neko jednog dana zapita kako to radi ima na srpskom :>

Killy ajde gledaj da te danas zgazi kamion, pls.

Link to comment
Share on other sites

U globalu pvp u wow-u je veliko bacanje vremena r13-14 gear nije ni za kurac u poredjenju sa pve opremom takodje i r14 oruzija nisu nista specijalno....

to je tuzna istina,ali pvp>pve u svakom smislu.

jedini pve koji nalazim zanimljivim su 5man instance...ovo 40ljudi smaranje i ponavljanje istih stvari je uzas i ja ne razumem kako to nekome moze da bude zanimljivo...

a cinjenica je da pvp oprema treba da bude na nivou t2.5 (o da) a ne da je loshija od t2,uzimajuci u obzir koliko truda ti treba da dobijesh rank,a kako dobijash pve iteme

@killygor imba pvp guild [:X]

ajoj shto mi je istekla pretplata [;)]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

sto se mene tiche zabole me kara ... imam od tier 1 do tier 3 i rank 14 ... gg no re gtfo

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...