Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Storme, shta ti se toliko svidja kod Paladin classe odjednom?

Killy, imash 2 rank 14 chara?

Aaa da ti kazem igram ovog paladina vec tachno godinu dana tj imam 99 days in game :) rank14 full tier 2 , 4/5 tier 2.5 i 4 dela tier 3 :))) , manje vishe kada sam prestao da igram na haomarushu prestao sam zbog paladina ... dok sam igrao un hibridima samo sam se logovao za raidove a svo ostalo vreme sam igrao paladina :) jbg volim klasu , nashao sam klasu koja mi lezi a sve sam probao .

Svidja mi se sve .. imam 4 lika lvl 60 2 maga i jednog locka ... i pala pawnuje :) btw sa magom sam u istom guildu full tier 1 junk ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

'Fala na odgovoru, Scione. Lepo je i pohvalno što razmišljaš, ali slažemo se daćemo videti na šta to liči u praksi. U svakom slučaju svidja mi se što je blizz kroz talente uneo makar malo raznovrsnosti, a videćemo kako će to sve da izgleda. Kao maltene nova igra, tako meni deluje...

Što se tiče paladina - što kaže jedan pametni čovek, there's more to the picture then meets the eye. Jeste da paladine igra gomila debila, ali je paladin čisto umetnička, boemska klasa. Ko to ne zna da ceni i spozna taj...nije vredan diskusije o loladinima.

Mada, kad već pričamo o karakterizaciji ljudi kroz klase, došao sam do zaključka da su mejdžovi najnesnosniji.

bravo , drago mi je da josh uvek ima pametnih ljudi ovde . Da jbg ... imash mnogo debila u svakoj klasi je tako , nema zabrane za low iq ... i svako igra klasu koja mu lezi ... Ali ono mnogo ljudi ima tih predrasuda , kao sto sam ja imao predrasuda bash u vezi paladina a veze nisam imao o cemu se radi , a pisao sam po forumima gluposti :) ... naravno ako si noob i nemash pojma mozesh da igrash paladina na auto attack i da bude dosadan kao sto je moj burazer igrao warriora a nikad nije menjao stance pa je bio isto toliko dosadan tako je sa svakom klasom , ako se ne udubish u lore i samu sushitnu igre nikad ti klasa nece valjati .

Sto se tiche shamnaa druida i paladina igrace mnogo vazniju ulogu u raidovima nego pre ... sto je mnogo dobro ... jednostavno je zanimljivo tako igrati ... bar meni .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa generalno gledano , ali paladini druidi i shamani se sada koriste 100 % kao healeri ... a to ne bi trebali da budu ... hybrid klasa treba da bude sposobna da offtankuje baci heal na kritichnu metu , ako treba pomogne oko dpsa , sve po malo ... druid sve po malo ali najvishe healovanje , shamani sve po malo ali najvishe dps ( 2 dps stabla ) , paladini sve po malo ali nista ;) , tankovanje naravno .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mislim da talenti sprecevaju da to hybrid klase rade sve po malo

jer ipak ako si ti healing spec sad koji dmg ti oces da pravis a za tenkovenj ti treba onaj srednji pala spec

ali kao sto kazes u bc-u dobijamo jos 10 talenata pa ce sve klase moci da imaju full 2 speca sadashnjih taleneta i svaka klasa ce biti naravno zanimljivija i prosirenija i svom poslu

Link to comment
Share on other sites

Upravo tako ... naravno bice moguce da imash cistog paladin tanka cistog feral druida za dps / tannking cistog dps shaman blablabla , ali mocice da se prave varijacije , tako da nece biti shaman u pozadinu healuje , druid u pozadinu healuj , paladin u pozadinu drkaj k**** i buffuj bez obzira na spec :) npr ko ne bi voleo paladina koji radi melee daje celoj grupi 6 % povecano healovanje i celom raidu povecan crit na melee i spell za 2 % ... ceo raid od 25 ljudi ili shamna koji raid melee i povecava attack power grupi etc .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

btw cuo sam jednu pricu :>

na vek nilashu , gde je curse u hordi , se raspao guild iz alijanse zbog curse-a

navadno alli guild je genkovao 5 curse ljudi (40 ljudi iz alliance:>)

i curse je organizovao KOS na njihvo guild fazon napravili su altove ispred instanci i kad vide da su tu samo dodju i kose ih :> i nisu ima dali da idu ni u jednu instanci

dunno da li je tacno :/

Link to comment
Share on other sites

header.jpg

\o/

AMAJFAKINGAD

sad sam se setio jedne glasine zbog koje svrsavam \O/

sta mislite o tome da da wow bc postane igra koja ce se igrati na wcg-u na fazon arene kao turniri 3 na 3 , 2 na 2 , 5vs 5 and staff like that

pretpostavljam da ce ubaciti kao neki leder u bc ali bi bilo imba i kad bi bilo nesto vise od toga [:D] da konacno mi truli pvp-eri dobijemo neku korist od hc igranja i naravno bivsi pvperi :>

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

\o/

AMAJFAKINGAD

sad sam se setio jedne glasine zbog koje svrsavam \O/

sta mislite o tome da da wow bc postane igra koja ce se igrati na wcg-u na fazon arene kao turniri 3 na 3 , 2 na 2 , 5vs 5 and staff like that

pretpostavljam da ce ubaciti kao neki leder u bc ali bi bilo imba i kad bi bilo nesto vise od toga [:D] da konacno mi truli pvp-eri dobijemo neku korist od hc igranja i naravno bivsi pvperi :>

lol za sliku [:D]

shto se tiche ovog takmichenja...Pa bilo bi lepo ali nisam siguran koliko je ta glasina tachna.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

turnirsko igranje wowa ne bi bilo isplativo za blizard jer da bi obezbedio da je stvar "Fer" morao bi da da sh svima dostupnost svoj opremi (a ljudi da biraju za neke poene sta ce da obuku na lika) i bez obzira na buildove svi bi morali da butu engineering...if not nekolicina likova sa najboljom endgame opremom bi uvek pwnovala i to je to =o)

Link to comment
Share on other sites

necu da pravim novi topic

http://img164.imageshack.us/img164/8161/wo...06141720aw8.jpg

skontaj tu facu od coveka na satoru... sick ? :D

Editovao Neo: Nemoj tolike slike da kacis ubuduce. Kaci thumb or some shit.

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

@kole

ja sam to zamislio da svako sa svojim likom

moze da dodje na kao neki turnir/da bude ubachena kao wcg

i onda na foru povedes jos par ljudi sa sobom i igrate arene ili whatever bude u bc-u tad

jer bi se na taj nachin , po meni , jedino isplatilo ono sto ovde igramo

npr sto je par miliona ljudi uzelo rank 14 ako nema korist od toga i ti svi itemi ce biti smesni za bc

na foru "da unovchimo znanje/play time" znaci ono da ljudi koji su sqpljaji opremu i bacali dane i dane igranja mogu da dodju i da se zajebavaju sa time , showoff , dobijaju nagrade za svoj skill , imaju nesto od toga sto su igrali jebeni wow toliko dugo i zrtvovali sve za svog charactera ...

ali verujem da su te mogucnosti da se to sve desi male

posto blizzard nebi zaradjivao cash od toga ... izgubili bi mozda 10k $

od bilijardu koje zaradjuju mesecno ...

lol za sliku btw :)

i jos nesto .. da li se jos nekom baguje http://www.wow-europe.com/en/ ili samo meni , meni pise neki eror kad otvorim stranu

jos jedan ima link

ovo je china gold grind guild na mom serveru ...

http://www.wow-chn.co.uk/

farmuju mc i sve lowbie instance i prodaju sve sto mogu :>

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

@killy - vidjao sam likove iz tog KOS guilda lol :)

wow@wcg - blizzard ne moze da gubi pare od slicnih stvari, zato sto ti da bi igrao wow ti moras da imas uplaceno vreme. ako nemas, ne igras. simple as that.. drugo je to sto oni ne bi uzeli jos extra para od tih turnira, mada ja ne znam da li oni ista dobijaju od toga sto se igraju vec 2 njihove igre tamo..

Link to comment
Share on other sites

sto se tiche turnira najverovattnije ce biti na PREMADE napravljenim characterima ... dakle napravi blizzard charactere da ti da izaberesh talente etc

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...