Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lol pa naravno da ces moci [:D] . Imash negde na wow-europe faq kako i shta ce biti.Ukratko, mozes da igras al ne mozes neke nove iteme, ne mozes jewelcrafting, tj. ne mozhesh nishta shto ima u bc-u.Mocices da igrash starog lika, ali tripujem da ce biti malo glupo jer cesh biti daleko podredjen u odnosu ne vetjinu.

Ima li sanse da mi das link do tog FAQ-a, bas me interesuje da procitam tacno sta ce i kako biti.

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

da ti si samo debil

ajm bek.Enivan misd mi ?

<333

kako ide , transferovao si se yet ? :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

karazhan , bc instanca za 10 ljudi u deadwind pass-u . http://video.google.com/videoplay?docid=-6087825958707148090 &q=burning+crusade]-> <-

jedna zanimljiva slika za zajebavanje druida i paladina :) here

izbagovani warrior na test serveru here

nerdovi koji igraju kao wow likovi inrl [:)]here

eto malo zanimacije pa podignemo forum posto mi je muka vise da gledam ljude kako se raspravljaju

kako izlgeda ovaj ili onaj sword na kom liku :)

Link to comment
Share on other sites

ti ocesh da kazhesh da ima ista bitnije od toga kako ti lik u igri izgleda? pa de ti zhivish? ;o)

inache, odlgedah ovo sa denserima

prvo lik koji zapravo ne zna kako male human pleshe...

onda lik koji je u dodiru sa svojom gej stranom i odradi ok male nelfa

onda plejada likov akoji rokaju undeadove

pa chovek koji nije najbolje skapirao poentu male tauren plesa

onda chovek koji je preterano u kontaktu sa svojom gej stranom i odvali female nelfa =oD

onda lik koji je objasnio - kapoera imba =o)

i za kraj dodje riba koja pleshe ok ko nelfica a i realno riba je = ftw! =o))

Link to comment
Share on other sites

lolollolol

konacno neko ko podrzava moj jos jedan hate prema gelfovima :D:D::DD:

ali nemojmo sad o tome da nebi poceli svadju i raspravu sa ljudima koji gelfovi :)

sto se tice izlgeda lika .. hm

ne , ne mislim da je to bitno

primer :

ljudi koji obracaju paznju na izglem lika bi npr pre uzeli staff of dominance , nego npr mageblade + av/nefarian offhand

e sad razlika u tome je sto sod izlgeda , moze da se kaze , dobro a sa ova dva izgledas kao neki debil caster koji ima mach , sto je potpuno debilno :) , i cvece u drugoj ruci

a razlika u statsovima je nenormalna

u tom primeru je razlika u dmg-u za 33 dmg-a

a svi casteri znaju koliko ima svaki dmg znaci kamoli 30 i nesto

tako da u tom smislu u zivotu ne gledam izgled svog lika

ili npr ljudi kada uzimaju full tier 2 set samo zato sto na kraju izgledas kao full imba lik kad te neko vidi u iron forg-u / orgrimmar-u

a sa druge strane imas imba pojedinacne epice koji daju vise dmg-a /crita i svaki taj pojedinacni item je bolji od npr nw-a (o magu naravno pricam)

ali izlgedas kao neki peasant level 1

i sta sad ... iteme treba birati po tome kako izgledaju ?

Link to comment
Share on other sites

ne nego treba neko blizardu da objasni da su oni retardirani i da ja necu da nosim power ranger opremu samo da bi radio imba dmg, da sekira u ramenima i u glavi nije kul nego retardirana i ko sto rekoh, da u ochajnoj koreanskoj mmog igri koja nema ni 5% stvari/razradjenosti/sadrzhaja koje imam wow na lvl 10 izgledash opakije nego full epic naimba lik u wowu...e to je smor...jedno je sto svi izgledaju uniformisano/isto jer svi tezhe istoj opremi u igri, ali kad svi izgledaju isto pa josh ruzhno e to mi ide na nerve...bre moj orc warr u revenant opremi sa warmongerom na lvl 48 izgledao je bolje od full epic lvl 60 lika...jel to normalno?

Link to comment
Share on other sites

Nije normalno da od 1000000 ljudi ja znam samo tebe da tako prichas ... to svakako nije normalno ... lol

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Char treba da se oseca dobro u kakvoj god opremi da je, kad te neko inspektuje nikad nece gledati dal izgledas lepo, nego gde si taj item uspeo da zabodes.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

sta si sad ti neki hater ss

pa se ne slazes ni sa mojim vidjenjem ni sa koletovim

sta je onda poenta

znaci ne treba gledati ni samo statsove

ni samo izgled

wtf onda !_!

Brate ... ops ... kiligore , sta serendash , to je mach koji je za paladina bolji od bilo kog ne naxx weapona ( za pvp ) i + meni se svidja kako izgleda , jer veruj mi izgleda bolesno dobro i realno gledano , jedino machevi izgledaju bolje od hordashkih ekvivalenata , tj sve ostalo kod horde izgleda manje vishe bolje , sem tog macha koji pwnuje po izgledu high warlord mach 10 x ( sto se mene tiche i mogu ukusa )

Kakve to sada ime veze sa hunterom ? Da ga mozda nisam ninjovao i nosim ga zbog izgleda a statsovi mu uopste nisu za paladina ?!

stfu i vrati se u rupu iz koje si se izmigoljio dok te nisam obogaljio na najosetljivijem mestu ! :)))

I da , naravno da mi je izgled lika bitan , ipak je to moj lik i ja ne zelim da izgleda kao u nekim krpama etc , mozda neki to vole ali ja ne volim , mada naravno ako je nesto 2 x bolje nema veze sto je ruzno nosice se , takve stvari preovladjuju samo kada su u pitanju 2 itema koji su veoma slichni po statsovima .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sscione otkad si prestao PvP, poludeo si [:D]

Oduvek sam ja bio lood , samo je pvp to malo prikrivao ;)

Videcemo sada samo da zavrshim tier2.5 i tier 3 , taman ce da izadje burning crusade za to vreme pa se najverovatnije vracam u pvp vode .

@Milan2307 imash mnogo buildova za warlocka zaista ali posto si mali lvl afflection dark pact build bi ti najvishe lezao za levelovanje jer po meni je i najbolji ...

ovako nekako : http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...000000000000000

To ti je do lvl 41 posle ostalih 20 poena mozesh da stavish u demonology ili destruction , kako vishe volish , na lvl 40 kada dobijesh dark pact lepo uzmesh vodish impa okolo i ubijash mobove tako sto bacish na njih curse of agony + corruption + immolate i onda fear + shadow bolt ili samo drain life + shadow bolt od night falla kada ti je shadow bolt instant , a impa vodish jer kada ti nestane mane uzimash manu od impa koji je ima na pretek .

ovako sam ja nekako ishao do lvl 60 ostalo sam stavio u destruction da mi imp ima bolji fire ball i pravi lep dmg http://www.wow-europe.com/en/info/basics/t...555200102000000

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...