Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh da kad se setim tog lika [:)]

procitao sam svaki stranu onog njegovog cuvenog topica na wow forumu

a i nabavio sam taj guide ali samo slike, bez filma, gde pise koji kvestovi treba da se rade i za talente guide kako stavljati

veoma koristan guide, posto stvarni pise svaki korak i sve sta treba da se radi

retardirani upload sajtovi ne rade ili mora da se plati da bi stavio

tako da ako nekog zanima taj guide, mogu preko msn-a da vam prebacim

Link to comment
Share on other sites

orkovi imaju +5% na beast dmg a ne trolovi, samim tim ko god ide na full bm bolje da ide orka...a i taj lik realno kvestuje 80% vremena, samo je bitna logistika kretanja...bre ja sa "raznemagivanjem" imam oko 70% njegove brzine u levelovanju...takodje part 2: sada petovi dobijaju procenat hp, ap, rez i svih ostalih bonusa tako da opet dolazimo do toga da pet lvl 65 osobe 4 DSa+ ostalo epixi >>> lik u lvl 65 zelenoj opremi =o)

Link to comment
Share on other sites

sto sam tako glup?

TROLOVI NANOSE 5 % VISHE DMGA NA BEASOVE ...

DOK ORKOVI SVIM PETOVIMA NJIHOVIM NARAVNO , povecavaju dmg za 5 % , to ukljucuje i warlock petove .

2 debelo razlicite stvari .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

zomg nobina zna moju opremu napamet =o))

ono na test serveru zbog nerfa koji je multi popio vishe ne furam full gs nego zaista nosim te DSove =o) rukavaje i chest mi fale...imam circle of applied force = retko glupo bacheni dkp nakon agi nerfa...uglavnom iz bwl mi fale josh samo chest, gloves, dft i prestors...eventualno xbow ali ono...rhok mi je miliji ;o)

on a troll note...mislio sam da se ogovri o petu jer ste pominjali BM build...gde skoro nije bitno kakav dmg radi hunt ...ono sto je bitno je berserking i regen (zbog kojih ti i igrash samo troll warrove ali to nije dooljno dobro opravdanje ;oP)

Link to comment
Share on other sites

a igore ....

ja imam velikih problema da skapiram sta ti radish sa tim svojim likovima....znachi meni sem alija i diskonekta niedan warr IKADA nije umro van instance od moba...da ne pominjem da vodish +10 bodyguarda sobom...

iskreno za nadam da igrash nesto ultraghay tipa male nelf priest =o)

O dadadada veliki magu borbe kole :)

Sam si krcio doline azerota masuci svojim mocnim macem i snaznim tenkicem hubertom i donosio pravdu. I to da ti nikad niko nije pomogao. Dadada a ja lep i visok o jea

Ne ginem ni ja kad se koncentrisem i idem na svoje lvl. Danas sam zavrsio poslove i zaseo da igram. i za par sati cu nabiti bar 3 lvla i umreti 1nom. Ono kad sam ginuo je idenje glavom kroz zid i gledanje da li cete se bilo ti bilo jozza udostojiti da mi pomognete pola sata. Kad igram sam, sam sam i idem polako.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

orc racial +5% dmg i aq20 set koji daje jos +3%dmg na pet dmg

bi mozda i bilo ok, ali posto necu igrati aq20 sigurno

jer nemam vremena do bc-a niti me zanima da ga igram

a posto su tih +5%dmg-a jedina hunter dobra stvar kod orca

a troll ima vise stvari zbog koji je bolji hunter

troll -> orc huntard, za pve i lvlovanje

a za pvp tauren huntard i +20%hp-a vise - > all :>

Link to comment
Share on other sites

kao sto postoje armije rogova i warrova koji ginu jer misle suprotno =o)

naravno ne ide se nikad full melee ali lichno sam gledao duele izmedu solidno opremljenih likova gde surv/marks hunt dere sta ocesh...sem pala i ele shamana that is =o) ali najbolje musterije su definitivno rogovi i warovi...

Link to comment
Share on other sites

Bio sinoc prvi put u battle areni, neki warsong gulch ili tako. Popizdeo od debila koji nikad nisu odigrali ctf ocigledno, plus me iznervirao neki mali gnom koji me je bockao nozem. Vidim da ce morati da se pravi konfig i za wow :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...