Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Molim vas jedno pitanje ....Nemam vremena da trazim po forumima : 1. od kog lvl-a moze arena 2. da li mozes da udjes u arenu sa random likom u guildu ? pls....nemoj hejt..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ej , ovo sam slucajno napisao...lol....mislim , da li mozes kao da padnes sa random likom u arenu...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Da ali u tim skirmish mechevima ne dobijash arena poene vec dobijash samo honor ( mnogo manje nego u bgovima ) ... dakle to je samo za vezbu tj razonodu ... da bi igrao i nadmetao se sa drugim timovima sve sto treba da uradish da imash 1 2 ili 4 ortaka da napravite 2 / 3 / 5 tim i da krenete da igrate .

Dakle postoje 2 vrste arena ... jedna je gde upadate random , a za drugu ti treba registrovan tim . Kako se registruje ne znam ... jer ce to moci tek sa burning crusadeom , za sada moze samo da se igra ova arena za vezbu

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sto znaci da se ne isplati igrati "skirmish" arena meceve u TBC ... jos jedno pitanje...koliko se otprilike arena poena dobija za pobedjen mec...cisto da znam koliko se treba igrati za one imba iteme koji kostaju 1875 poena npr....znam da je rano ..ali da znam :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Btw kako se vama rogue-ovima dopada nova stealth animacija..meni nije losa , ali mislim ako se vec sunja , ne moze da siba nogama tako xD

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ljudi , jel imao neko iskustva sa GM-om sto se tice izgleda charactera ,npr. ljudi su pricali da u imenu mozes da menjas samo koje slovo pa su neki skroz menjali ime ,sto znaci da mozda moze i look ,a i jedan lik mi je rekao da je promenio hairstyle na 60 lvl. Pitanje je skroz glupo ali jbg.....

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ja bih da promenim boju kosei bradu :P .. wanna look fancy :O ... krivo mi je jer mi je char male a izgleda kao zena

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Mogu oni da te nateraju da promenish ime ( meni se desilo , gm me disconectovao sa servera i kada sam se vracao lepo mi je stajalo da da izaberem novo ime , imao sam ime SS kao stormscion ali neko je to povezao sa ss trupama iz drugog rata lol ) medjutim ne mogu da menjaju izgled karaktera .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nacisti su bili budale ... i onaj retard hitler ... da sam ja bio na njegovnom mestu danas bi imali treci rajh na 90 % bar 3 kontinenta i ne bi bilo komunizma sigurno ... Isto vazi i za budalu Staljina . Ali necemo sada u offtopic

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ja idem arcane sa magom

http://www.worldofwarcraft.com/info/classe...000000000000000

i dalje je 2 x bolji fire i najbolji je fire za end game pve ... medjuti smorio me je ...

problem sa arcane je sto imash dva dmg spella ... arcane missle i arcane explosion koji u pve skoro nikad i ne koristish ... tako da dok ne dodje burning crusade da se dobije arcane blast bice po malo smarachki ali ipak idem na arcane cisto zato sto znam da ce svi koji su pametni da odu na fire idioti ce da idu na water elementa a ja cu da im kontriram ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...