Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

Al na primer, evo sada sam trazio medium kako da pratim cene.

Auctioneer, koji svaki put kada pristupim AH, kliknem da skenira. On skenira svih ( obicno oko ) 145 strana, updateuje, i ostavlja mi podatke. Cak i sam pokazuje profit koji moze da se ostvari.

Imam dosta para u kapitalu, probacu sa ovim da se igram da vidim koliko stvano to radi. Rizik je uvek potreban.

Treba naci iteme, i specijalizovati se. U svakom slucaju ocu da nadjem nesto sto obrce puno para, posto kao sto rekoh kapital nije problem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ljudi jel zna neko ,dal ce kad izace BC kostati nesto za ljude koje imaju vec acc (znaci dal cemo mi npr moci da instaliramo narezani BC i pikamo na nasem acc ili cemo morati da kupujemo BC zbog nekog koda.. ) ?

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi , nisam toliko iskusan u WoW-u , da li ce u BC-u postojati red itemi ili sta.... :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Pa bila je prica za crvene relic, ali to niko zivi ne zna. Cak ni Blizz.

Jao bree, onaj prokleti Arthasov mac. Mozda to bude u drugoj exp.

Eh bilo bi super ideja kad bi ubacili Frostmourne, ali cisto sumnjam da ce ubaciti Northrend u WoW mislim da ce ga ostaviti za WC 4.

A sto se tice BC bete nadam se da ce drugar Kole da se seti nas i da okaci koji screenshot bar nesto malo da vidimo mi obicni smrtnici :)

Edited by Bob!!
Link to comment
Share on other sites

kad je kole rekO da nikad vishe nece igrati wow? =o))))

nubzor!

a za northrend sam skoro 100% siguran da ce biti na kraju ubachen jer ako oce svake godine po 1 ekspanziju sta ce im ostati da ekspanduju vishe? =o))

salac ne brinem se ja nikad za popravke jer ja uvek gulim neku reputaciju pa em imam kesha a imam i fd+strip ako bash ocu =o)

sto se bete tiche digao sam ruke od skidanja klijenta preko moje veze donosi mi narezano quzma u subotu pa cu ondak natenane =o)

kachim skrinove i utiske naravno...+taman do subote da smislim dal cu prvo sa bulsom u outland ili da krenem nekog drenaija...ili sa kolledanom da odem da se meldujem i gankujem pavijane sto oce da igraju BElfove ;o>

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...