Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde nesto sto nema veze sa WOW-om , ali je povezano sa njegovim mladjim bratom, WARCRAFT i problemima sa B-netom. Mnogima se desava ista stvar: nece da se konektuje na jedan ili na sve gejtveje. Prijavljuje da nema konekciju. Blizzardov oficijalni forum je bukvalno preplavljen zalbama korisnika, oni se prave ludi i insistiraju na tome da nije serverski prouzrokovano vec da je do privremeno banovanih ip adresa ili provajdera, sto jednostavno nije moguce jer se to masovno desava u poslednje vreme. Tehnicka podrska salje glupave poluautomatske odgovore i nista ne pomaze. Kao da hoce da ugase sve servere i salju poruku ljudima da predju svi na WoW i da nemaju vise interes za odrzavanje battleneta. Kakvi izrabljivaci i seratori!!! A da ne govorim o WOW-u i prebacivanju lika sa servera na server uz novcanu nadoknadu. Mamicu im bezobraznu i pohlepnu. Ljudi bas polude od preterane kolicine novca. Nemam reci.

Link to comment
Share on other sites

Nisam video ssciona 10 dana.Zazheleo sam ga se [:(]

farmamo aq40 :) jbg idem sa delusionom i pljujemo se sa notdom evo ubili smo twinse iste noci dobio sam deo za glavu i shoulder od avenger seta :) , jbg uzeleo sam se pvea i ja ;)

btw klr verovatno znash ubio cthuna ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sad igram ovog maga 2 iz signe , sa sir neo-om u guildu :)

na boulderfistu

sutra cu da updejtume iteme koje tacno imam u ct profilu

kao sto vidis drzim se ja maga [:p]

ovog warriora sam igrao 2-3 meseca do ranka 10 i svih bg-ova exalted i smorio se :p

ali ne mogu da ne kazem da ms warrior nije nesto najzanimljivije sto moze da se igra u pvp-u

bukvalno bi vecno mogao da salecem cloth usere i 1 shotujem :-)

e sad sto se tice ljudi sa boljim armorom njih sam pokusavao da izbegnem ili samo napadam ako su vec nacheti [:p]

Link to comment
Share on other sites

farmamo aq40 :) jbg idem sa delusionom i pljujemo se sa notdom evo ubili smo twinse iste noci dobio sam deo za glavu i shoulder od avenger seta :) , jbg uzeleo sam se pvea i ja ;)

btw klr verovatno znash ubio cthuna ;)

Dark edge of insanity aaaaaaaaaaaa [:D][:D] Danas su ubili bossa u naxxu, ne znam kog valjda instructor-a. Nisam video n od naxx-a niti tju uskoro, tako da neam pojma ko je "lak" tamo...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Da instruktora su ubili , neki crap loot je bio a vidim i epion i under su upali u klr .. anyway kao sto sam uvek govorio aq40 je realno preteshka instnca kada pogledash ni ne baca tako dobar u poredjenju sa bwlom a 2 x je teza nego bwl .

Sto se toga tiche naxx je mnogo izbalansiraniji tako da sam delusionu predlozio ni da se ne jebemo bezveze sa chunom nego pravac naxx . Nije ni dark edge toliko dobar koliko ljudi misle samo je ono oko sto se pomera na njemu imba ;) .

btw sta ti radish , nesto novo od opreme jesi li nabavi ? kako sluzi earthstrike etc ?:)

kao sto rekoh plate/mail zaobilazim :))))

ali nisam igrao protiv dpsadina , bio sam alijansa :=)

hehe would be funny to pawn you ... naravno golim rukama 1 x 1 :)

btw moja kita je najveca

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da instruktora su ubili , neki crap loot je bio a vidim i epion i under su upali u klr .. anyway kao sto sam uvek govorio aq40 je realno preteshka instnca kada pogledash ni ne baca tako dobar u poredjenju sa bwlom a 2 x je teza nego bwl .

Sto se toga tiche naxx je mnogo izbalansiraniji tako da sam delusionu predlozio ni da se ne jebemo bezveze sa chunom nego pravac naxx . Nije ni dark edge toliko dobar koliko ljudi misle samo je ono oko sto se pomera na njemu imba ;) .

btw sta ti radish , nesto novo od opreme jesi li nabavi ? kako sluzi earthstrike etc ?:)

Josh malo rep-a za ES [:D] Jbg nemam zhivaca da farmujem 12 sati dnevno textove, malo aq20 malo textovi i tako...Sinoc sam zabo aegis of the blood god.Chekao eye of hakkar i ispada shtit.U raidu OT (koji vec ima aegis),furyy (hw) i ja.Uzmem za 2 dkp-a i sad bash gledam mats za enchant.

Btw.Epion u klr-u, ne znam na kog "under-a" mislish ? [:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Josh malo rep-a za ES [:D] Jbg nemam zhivaca da farmujem 12 sati dnevno textove, malo aq20 malo textovi i tako...Sinoc sam zabo aegis of the blood god.Chekao eye of hakkar i ispada shtit.U raidu OT (koji vec ima aegis),furyy (hw) i ja.Uzmem za 2 dkp-a i sad bash gledam mats za enchant.

Btw.Epion u klr-u, ne znam na kog "under-a" mislish ? [:D]

mislio sam na uddera roguea rank 14 .

btw u kom si guildu sada ti ? :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Killi, sta ja vidim ova prozivanja ovde, nemo da brisem dkp sad, i da te ostavim na 'initiate', ako ne budem raspolozen dodelim neki warn. :)

Ovo je zapravo reshenje svih problema wow subforuma!

Sve koji smaraju staviti u SirNeov gild da zavise od njega i oma ce sve da krene lepo i mirno...diktotura je blazhenstvo =o)

Link to comment
Share on other sites

mozda dodjem da purgeujem undeadove ;)

sta se cimate ossirian je noob a daje dobre dropove killujte nooba :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...