Jump to content

"all star turnir"


Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze :) skupi pare da mi das na wcg-u :))

zeroxe ne zaboravlja se war ako ja sa 20 partija u proteklih 2 godine mogu da uzmem elfa i da te polomim znaci polomim koji zadnje 2 godine igras aktivno i imas preko 2000 partija sta onda reci.... :)) naravno skill opada ali imba micro ostaje :)

zato sto svaki idiot moze da stavi protektor u bazu i glumi skill, drugo ja smem da stavim elfa na Vladicinog humana i onda da vidimo ko ce da dobije...

moze zeroxe po pare bo3 ja human ti elf ti biraj prvu mapu pa da odpikamo :))

wtv za mene i zeroxa posto ce biti dosta uloga cini mi se :) hehehe znaci zeroxe 500 kinti bo3 ja i ti ti biraj prvi mapu ja human ti elf :)))

moze :) skupi pare da mi das na wcg-u :))

I love when u guys fight [sword]

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

totalno nemam nameru da se raspravljam sa tobom ghoste , ja samo hocu da kazem da sam jebene 2 godine gubio na jebenom LT-u vs svakoga , i nikad nisam plakao ... a mapa je TOTAL ABUSE + LUCK (od svih koje se igraju ) i nikada nisam plakao , i sad kad je ugasena svi placu kako su sad ovo elf mape etc ... daj odrastite malo , ja se ne secam koji je poslednji elf osvojio nesto bitno. Npr tod decko prebija echo turtle terenas sve elfove , o sky-u da ne pricam. Al vi uzmite placite na forumu jos malo umesto da uvezbate.

Link to comment
Share on other sites

totalno nemam nameru da se raspravljam sa tobom ghoste , ja samo hocu da kazem da sam jebene 2 godine gubio na jebenom LT-u vs svakoga , i nikad nisam plakao ... a mapa je TOTAL ABUSE + LUCK (od svih koje se igraju ) i nikada nisam plakao , i sad kad je ugasena svi placu kako su sad ovo elf mape etc ... daj odrastite malo , ja se ne secam koji je poslednji elf osvojio nesto bitno. Npr tod decko prebija echo turtle terenas sve elfove , o sky-u da ne pricam. Al vi uzmite placite na forumu jos malo umesto da uvezbate.

lol pa ja 4 godine trpim LT mapu kao Ud vs Hmna I Orca,ponekad i elfa,i nikada kao ud nisam imao abus mapu,dok vi elfovi imate da birate...Sta ja treba da kazem???

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

lol pa ja 4 godine trpim LT mapu kao Ud vs Hmna I Orca,ponekad i elfa,i nikada kao ud nisam imao abus mapu,dok vi elfovi imate da birate...Sta ja treba da kazem???

Nishta, ti si dovoljno plakao, bio si najbolji u tome vishe od godinu dana, i povukao si se na vrhuncu slave, a sad je red da te naslede neke nove nade.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...