Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

ja nemam korisnika na ignore listi. mogu li ja da budem moderator? :)

elem

dobismo Zagreb. ponovo ogroman broj izgubljenih lopti.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nemam korisnika na ignore listi. mogu li ja da budem moderator? :)

ali zato kosta obecavajuce konzistentan (23 i 15 ovog puta), a neshto loshiji vonteego (iz statistike gledano naravno)...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

ali zato kosta obecavajuce konzistentan (23 i 15 ovog puta), a neshto loshiji vonteego (iz statistike gledano naravno)...

dobro. Kole pomalo iznenadjuje... ali videcemo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

i ti si uzasno dosadan bez obzira na fizichku konstituciju. a i smeshan si i uzivo koliko se secam... beshe si rekao da dobijash milana u basketu 1 na 1 u pare kad hocesh, pa si izvrnuo zglob kada si ishao sam na polaganje... no dobro, dosta vishe offtopica, jednostavnije mi je da ti posle sledeceg fenomenalnog komentara o kosharci pozelim dobrodoshlicu na moj ignore list...

:)) o, bozhe

Link to comment
Share on other sites

pih, omashih razliku...

DKV Joventut

82 - 51

Partizan

pa dobro. ocekivao se jedan ovakav.

e sad da li ce da se ponovi pitanje je... valjda nece.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Realno, nadigrali smo ih u svim elementima igre, jedino shto je lopta bila zacharana i nije htela kroz obruch.

Chista matematika kazhe, ako krenemo od -31 da smo pogodili 10 zicera od 16 koje smo promashili, bilo bi to +20 za nas, a oni bi recimo realizovali 6 kontri manje -12 za njih. Znachi ukupno +1!!!!

;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Sto se pogube tako nije mi jasno.

sa velikim pobednikom poput vujoshevica na klupi, a sa tzv. princhevima domace kosharke kao shto su tripkovic, luka i kompanija sa mudima kolibrija na terenu, mislim da ovo i nije neka misterija...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kako si zao.

Fakat je da su male sisice i da igraju pod velikim pritiskom. Chim pogreshe 3 puta, vishe ne urade nishta dobro do kraja tekme.

Sa druge strane, ako ih krene, trpaju do pred sam kraj kad se malo uplashe pobede.

Samo jedan od bekova kada bi bio imun na to, bili bismo za klasu bolji.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Kako si zao.

Fakat je da su male sisice i da igraju pod velikim pritiskom. Chim pogreshe 3 puta, vishe ne urade nishta dobro do kraja tekme.

Sa druge strane, ako ih krene, trpaju do pred sam kraj kad se malo uplashe pobede.

Samo jedan od bekova kada bi bio imun na to, bili bismo za klasu bolji.

izvini shto to nisam rekao na fin nachin kao ti :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Kako si zao.

Fakat je da su male sisice i da igraju pod velikim pritiskom. Chim pogreshe 3 puta, vishe ne urade nishta dobro do kraja tekme.

Sa druge strane, ako ih krene, trpaju do pred sam kraj kad se malo uplashe pobede.

Samo jedan od bekova kada bi bio imun na to, bili bismo za klasu bolji.

ako ih krene ? pa onda tako ja mogu da dam 40 poena makabiju krenuce me jednom u 20 tekmi :D

nema dok kosta ne uzme steroide u nagruva se posto ovako ga unosi svaki plej pod kos...i da zaboravi na onaj "drugi"obruc decko imas 217 a ides na polaganje ?!!?!?!?

kad tripkovic bude prestao da igra 1 na 1 i samo bude sutirao posto za sada samo za to i jeste

luka bogdanovic veciti talenat....ceka se 4 sezone da proradi...

i tako :D

po meni najveci talenat od svih je onaj stefanovic kako god sto sada igra u okk pleja ....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

po meni najveci talenat od svih je onaj stefanovic kako god sto sada igra u okk pleja ....

i koji igrao profesionalno kosharku zato mu cale finansira klub u kome je mali u tom trenutku...

ovo je 1st ballot za hall of fame gluposti, nema shta :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

so wot ? nije ga cale naucio da igra....?:D

pa svi znamo da je igora rakocevica cale gurao pa sta ? on ima najbolje predispozicije u evropi...(kako sam samo objektivan) :D i ko mu sta zamera ?

samo sam hteo da kazem da mi je krivo sto recimo njega ne forsiraju mesto tripkovica ili ne znam ni ja koga vec...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ovo je 1st ballot za hall of fame gluposti, nema shta :)

apsolutno se slazem

@kalimero

ne pocinji pricu o Rakocevicu... duga je to prica.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

so wot ? nije ga cale naucio da igra....?:D

pa svi znamo da je igora rakocevica cale gurao pa sta ? on ima najbolje predispozicije u evropi...(kako sam samo objektivan) :D i ko mu sta zamera ?

samo sam hteo da kazem da mi je krivo sto recimo njega ne forsiraju mesto tripkovica ili ne znam ni ja koga vec...

za pochetak, ne morash da znash mnogo o kosharci da bi zakljuchio da je u pitanju plej koji ne zna da vodi loptu :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

za pochetak, ne morash da znash mnogo o kosharci da bi zakljuchio da je u pitanju plej koji ne zna da vodi loptu :D

rakocevic ne zna da vodi loptu?!

apsolutno se slazem

@kalimero

ne pocinji pricu o Rakocevicu... duga je to prica.

samo sam dao argumente :D

trenirao sam sa kostom i sa mnogo njih koji sada igraju prvu ligu bla bla..znam koje su im mogucnosti :D

a ako je onda sve tako belo kao sto kazete zasto partizan gubi u euroligi ?

mozd neiskustvo ?! ili nedostatak finansija :D pogledajte nase mlade igrace koje zovu talentima ....a kao tripkovic kosta perovic..blah....spanci imaju dva mlada ne znam kako se zovu kad god su usli u igru za svoju reprezentaciju promenili su ritam bili vidjeni a ne samo prisutni.....

mene nervira sto se partizanovi igraci previse forsiraju u stampi...mislim fpm ima toliko bojle igrace mlade a nema ih nigde po novinama...kao bogdanovic extra krilo jorovic je za njega bog...

bojan popovic je sa 18 godina u plej ogu resio utakmicu sutirajuci penale 4-4il 6-6 u zadnjih dva minuta....

ima toliko igraca koji zasluzuju paznju :D vise od tih partizanovoh......

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

rakocevic ne zna da vodi loptu?!

pricham o stefanovicu sve vreme... i dalje sam shokiran tvojim postom kako je on najtalentovaniji... ono, ako se za nekog oduvek tachno znalo ko ga gura, to je on...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...