Jump to content

dosta je bilo shale...part II


Recommended Posts

Samo se nadam da ce ovim promashenim sluchajevima iz organizacije uskoro isteci licenca i umesto njih doci neki drugi ljudi koji makar malo imaju neki globalan pogled na stanje svih igara kod nas. Razlozi su im debilni za ukidanje Starcrafta. Znaju oni dobro da su reshili da Starcrafta ne bude, prosipaju mi ovde kao neku demokratiju i kao omogucavaju nam da se izjasnimo, da damo neke dokaze da je igra ziva i sl. a pri tome sve te stvari koje traze ne postoji kod vecine drugih igrara koje su na WCG-u. I pored toga shto sam im rekao da ce sigurno biti 32 igracha na WCG-u, shto je njihov glavni razlog za ukidanje, njihov odgovor je da poshto i dalje nisu ubedjeni da ce biti dovoljan broj igracha, Starcrafta nece ni biti.

Ne shvatam, kako neko moze da tvrdi koliki broj igraha imamo kada se konektuje na bnet jednom u 150 dana na 5 minuta. I shto je najzalosnije, to tvrdi toliko samouvereno kao da svaki dan visi na bnetu. Mozda oni misle da broj topica i odgovora na ruru predstavlja neko merilo broja igracha? Ili mozda misle da broj nashih igracha koji igraju wgtour predstavlja merilo? Da, bili su i takvi kometari da malo nashih igracha igra wgtour. Shto je najsmeshnije oni i ne znaju da wgtour ladder-a nema vec dobar deo vremena. Takodje, uveravali su nas da ubacivanje Gothan Racing-a nema nikakve veze sa izbacivanjem Starcrafta. Da li bi izbacili Starcraft da nije ubachen Gotham Racing? Svi znaju odgovor, jedino oni i dalje tvrde da to nema veze jedno sa drugim. Takodje, bilo je i ponuda da su troshkovi organizacije veliki, pa bi moglo neshto da se izvede za par soma evrica. Naravno, ponuda u zavijenoj formi, mada ce oni tvrditi da te ponude nije ni bilo. Vrhunac svega su bili kometari tipa da vanilica pljuje organizatore, a da su mu ti isti organizatori omogucili da se provede 2 godine uchestvujuci na WCG-u. Pri tome, izjave ovako plitkih umova ne uzimaju u obzir da se taj isti vanilica ubijao od igranja svaki dan, samo Bog zna koliko, da bi se "proveo". Ne shvatam zashto, ali ovom pluvanju su se pridruzili i neki likovi koji nisu upalili Starcraft 5 godina, tvrdeci da za to imaju pravo jer su nekada igrali Starcraft, pri tome navodeci neke najsmeshnije gluposti u vezi strategija vezanih za Starcraft i kako je to igra gde se igra strogo mehanichki. (Lako je tebi ti se zakuzash i napravish 200 populacije, onda izadjesh i pochistish dok ja u Warcraft-u...).

I na kraju, oni ce tvrditi da su oni u pravu, da mi prichamo gluposti, da ih napushavamo, da smo mnogo neozbiljni i sl.

Brate ovo je Srbija i ovde se mi mali i nejaki ne pitamo ama bas nista...ako ne zele da vrate starcraft mi tu nista ne mozemo osim da kukamo i da ih pljujemo...ne mogu da verujem da mogu da izjave da se starcraft ne igra tj da nije aktivan! Pa ako ce mo tako sta je sa CS-om? Ja ne znam dal imamo 5 ozbiljnih timova? a kaomoli 2 stalna sastava...no elem da se vratim na sc...sta kao nema nasih na wgt pa necemo da pravimo sc turnir??? Pa ljudi odakle mi legalna vezija sc-a da bi igrao preko b.neta,a znam da nisam jedini u srbiji koji muci ovaj problem, a gde je tu i internet konekcija? Cela srbija (izuzev nekih delova Bg-a i novog sada )i dalje koristi dail up!!!!!Pa o cemu mi onda pricamo koji crni wgt!!!prosli wcg-ovi su bili slabo poseceni iz razloga sto je reklamna kampanja blago receno jadna! Mislim mogli su organizatori malo vise da se potrude u vezi toga... inace ima nas "ljudi iz senke" koji pikamo sc, doduse mozda nismo na nivou Vanilice, silent controla ili fOru-a, ali se trudimo i sustina je da smo tu, da nas ima i da igramo sc (ja sam licno zeleo da se prijavim na wcg,ali izgleda da sam lose srece [:(] ) Jbg znate kako kazu nekom zivot majka, nekom maceha...

Link to comment
Share on other sites

mozda su sjebali vas neplatise

matori proradio je... btw. ja sam bio na originalu kada si ti mislio da je 4 pool rush imba :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

p.s. folduj tog zandara i kralja u piku... spil je napakovan ;) (spil kao shpil... ne kao jednina od spils... prso sam :D)

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...