Jump to content

Vojvodina On Line CS Server (No steam)


Recommended Posts

Server je tek počeo sa radom i ima mnogo toga da se na njemu radi, polako sa kritikama. :)

Ono što mogu da obećam - normalni admini u smislu da te ne kikuje kada ga ubiješ dva puta, maximalna demokratija i ostalo. :) Ping ćete morati sami da proverite, meni je 5. :D

Pošto sami admini nisu preterano iskusni, svaki savet bilo ovde bilo na PM su dobrodošli, šta bi na serveru moralo da postoji, šta ne bi smelo i sl, eventualno neki dobar link, mada ću se potruditi i sam da prokopam malo. Ja imam 5869 obaveza, samim tim i jako malo vremena da se u celosti posvećujem ovom, ali učiniću sa moje strane šta budem mogao.

Dakle, everyone's invited:

80.93.238.71:27015

Edit: bio bi zafalan da neko ubaci serv u stickovani topik sa domaćim serverima. :)

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

banovan sam posle svega jedne runde ...

p.s. pozdravite administratora

Kad, zašto?

Admin ekipa nije ista kao što je bila u samom početku.

Edit: Ja kada sam dobio rcon, otišao sam na server, likovi su igrali 1-1. Izlazi majmune! Izlazi! :D Tako da nisi jedini. Rcon je procureo jer je bio dat detetu u ranom stadijumu puberteta. Trebalo bi da se više ne javljaju takve stvari.

Edited by MasteR :)

:D

Link to comment
Share on other sites

kukamo? pa kako da ti 'hvalimo' server kad smo vecina banovani a nismo odigrali ni 2min ukupno :))) ?!?!??!?

ni 40 secundi nisam ^^

Evo, neće mi biti teško da kažem milioniti put kako je to bilo u periodu kada je rcon imao kome se digla patka.

Kako smanjiti lag servera, dajte pokoji hint umesto što kenjate. :P

:D

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL [:D]

Shta, trazhish neku dobru pichku po cs serverima?

Ah kanteras :)

Mislio sam da li neko zensko ima pristup serveru kao racunaru.

Ono da prcka po njemu i pokrece zumu i slicno

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 29 2006, 12:58' post='841909']

Ja bi ugasio ovaj server majke mi

Ugasi. :)

Pošto i sam gazda u poslednje vreme i pored mog truda ne odaje interesovanje za napredak i razvijanje istog, videćemo šta će biti do kraja.

Možda ti je neki papak pretio sa kikovanjem ko u suštini nema mogućnost to da uradi. :)

:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...