Jump to content

Primetio sam da...


exile

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam ja odgovor na postavljeno pitanje. Prost, kratak, logican odgovor.

Deca odrastu. Biblije sto igraju su prisutni u svakoj igri. Manje matori se drze dok imaju slobodnog vremena i para. Studentarija kad nema sta da radi. Jedino konstantan priliv i odliv igraca u WOW-u su maloletnici kojima je WOW i namenjen. Deca igraju dok ne otkriju sta sve moze da se uradi sa gajbom piva, grupom ljudi i brdo devojaka raspolozenih za zabavu. Onda oni odu da rade to a neka nova deca krenu da igraju WOW. I tako u krug.

Ipak se okrece.

Edited by Seth Fix

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

moja konstantacija :``Mene Majka udala za braataa!``

Edited by el.Sendador

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

LEGENDA:

Biblije - 50+ godina ljudi koji igraju igre iz raznih razloga, prvenstveno slobodno vreme

Malo Matoriji - 30+ godina, ljudi sa familijom koji igraju izmedju obaveza po kuci i na poslu

Studentarija - 20+ godina, dzabalebarosi tj. ja

Maloletnici - 10+ godina, ti killy :o)

Vidis nisam rekao da samo deca igraju, vec da svi igraju ali moras priznati da kad su seli i krenuli da razmisljaju ljudi iz Blizz-a sigurno nisu poceli sa "Ajde da napravimo igru, prvenstveno namenjanu matorim ljudima" . Da je tako bilo, WOW bi bio sasvim druga igra.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

LEGENDA:

Biblije - 50+ godina ljudi koji igraju igre iz raznih razloga, prvenstveno slobodno vreme

Malo Matoriji - 30+ godina, ljudi sa familijom koji igraju izmedju obaveza po kuci i na poslu

Studentarija - 20+ godina, dzabalebarosi tj. ja

Maloletnici - 10+ godina, ti killy :o)

Vidis nisam rekao da samo deca igraju, vec da svi igraju ali moras priznati da kad su seli i krenuli da razmisljaju ljudi iz Blizz-a sigurno nisu poceli sa "Ajde da napravimo igru, prvenstveno namenjanu matorim ljudima" . Da je tako bilo, WOW bi bio sasvim druga igra.

ja ne znam puno igara koje su pravljene iskljucivo za matorije ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam shta je sa vama ali ja igram MMOs PRVENSTVENO zbog PVPa...A IMO wow ima najbolje odradjen pvp od svih igara out there...

Pa sta ako se ne dobija rank brzo??? vi pvpujete zbog ranka?? ja PVPujem zato sto uzivam u wow pvpu...Sad izbacuju WORLD PVP +crossrealm BGs...YAY

Ulogujesh se kad hoces nadjes tvoju pvp grupu....najbolje je da imash par ortaka u lanu kod kuce ili u igraoni (kao ja) i cepash pvp JA IGRAM WOW ZA TO....

Ako imash malo vishe vremena udjesh u neki guild napucash se za par meseci pa onda PVP (kao ja)...izadje novi patch opet malo PVE za neki bolji item PA OPET PVP

Ovako ja ne vidim da cu ikada prestati da igram WoW....

/Daliborov Ortak

uvek moze bolje...

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam shta je sa vama ali ja igram MMOs PRVENSTVENO zbog PVPa...A IMO wow ima najbolje odradjen pvp od svih igara out there...

mora da se salis...nadam se da se salis....pvp u wowu je najjadniji od svih kvalitetnijih mmorpogova...

ontopic, ljudi prestaju da igraju wow posle odredjenog vremena jer nema mnogo sta da ponudi, ie dosadan je , sve se svodi na besomucni grind...pvp je sranje, roleplay je takodje jer se svodi samo na grindanje bez neke dobre price, samo grind....

Edited by ZOLA

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

mora da se salis...nadam se da se salis....pvp u wowu je najjadniji od svih kvalitetnijih mmorpogova...

ontopic, ljudi prestaju da igraju wow posle odredjenog vremena jer nema mnogo sta da ponudi, ie dosadan je , sve se svodi na besomucni grind...pvp je sranje, roleplay je takodje jer se svodi samo na grindanje bez neke dobre price, samo grind....

probao sam silkroad i guild wars grind aspekt igre je totalno isti ... ako ne i gori ...

naravno necu da poredim sa EVEom koji je definitivno van konkurencije ...

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

mora da se salis...nadam se da se salis....pvp u wowu je najjadniji od svih kvalitetnijih mmorpogova...

Slazem se da je pvp u kome mozes da ubijes nekog u 3 sec. veoma jadan, ali opet sa druge strane meni je WoW pvp prava stvar da se opustim...

ontopic, ljudi prestaju da igraju wow posle odredjenog vremena jer nema mnogo sta da ponudi, ie dosadan je , sve se svodi na besomucni grind...pvp je sranje, roleplay je takodje jer se svodi samo na grindanje bez neke dobre price, samo grind....

A t si igrao WoW pa znas?

Link to comment
Share on other sites

zasto ljudi koji ne igraju wow ,nemaju pare /vreme ,

u opste dolaze na wow forum da bi srali kako je sranje ...o boze dokle ce ovo da traje i ovakve gluposti od topica.

postoji veoma jednostavna podela ljudi na one koji igraju wow i oni koji ne igraju

oni koji igraju imaju svoje razloge oni ne igraju isto imaju razloge sto ne igraju i gg nema sta tu da se raspravlja

zar je bitno koji su ti razlozi svako valjda sebi odredjuje u zivotu sta hoce

i nije tacno da sve vise ljudi prestaje da igra

jer ce uvek broj ljudi koji tek pocinju da igraju biti veci od onih koji prestaju i ljudi koji se vracaju na wow posle nekog prestanka

Link to comment
Share on other sites

LEGENDA:

Maloletnici - 10+ godina, ti killy :o)

HELLO nova Signaturo :D

Sve u svemu zacin C!

Samo cekajte kad se pojavi Expanzija

ima da se vrati brdo likova !!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se da je pvp u kome mozes da ubijes nekog u 3 sec. veoma jadan, ali opet sa druge strane meni je WoW pvp prava stvar da se opustim...

A t si igrao WoW pa znas?

da i mogu da se opkladim da sam igrao pre tebe, jer sam igrao americku closed betu...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ta beta koju si ti igrao nema mnogo stvari zajednichko sa danashnjim WoW-om.

u toj beti 50 undead playera bezi od 2 paladina ... what a fake !

;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Killy veruj mi , tona ortaka su napravili pauzu do Expanzije pa se vracaju. Sigurno nije razlika ni na tvom serveru!!!!

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...