Jump to content

Recommended Posts

Govnoedo ko i uvek stoslija

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

na ovome topicu sto se desava to nije istina , mislim na ovome topicu sto bih naglasio da prepaganda , sto vecina kazu da o ovome nije istina ... lol daj bre ako ja mogu da zaokruzim sa 4 jedinice koji sam noob zasto ne bih mogao bilo ko ? nije to fora... meni npr odgovaraju replayi od bilo koga bilo kada koliko god. .. tt [cool2]

Comic%20Illidan%2001.jpg
Link to comment
Share on other sites

Debilno je raspravljati se oko takvih stvari, bolje da zajebavamo goveda za svecu ^^

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Debilno je raspravljati se oko takvih stvari, bolje da zajebavamo goveda za svecu ^^

Zaba mudar ko i uvek [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Inace kao sto vecina ljudi koji me znaju, znaju da ne posecujem rur, medjutim ovo je vanredna situacija. Grinderu uvek si bio slina ali ovo je ispod i tvog nivoa ( barem sam tako mislio ). Slobodno kad me budes video reci mi sve sta imas u lice, da mogu da ti odgovorim a ne ovako da moram da se prepucavam preko neta sa tobom. A o tome ko je kakav covek govori dovoljno svaki lan, oko mene uvek bude 10 ljudi s kojima se druzim,koji tu dolaze delimicno i da bi mene videli, a s kim ti blejis , koja je tvoja ekipa ? Ceo zivot si neki wanna be, hoces da se druzis sa nekim da budes u nekom clanu a nit si gotivan lik, nit znas da igras. Tako da ono mogo bi da odrastes red ti je, nemas vise 13 god. Na tvoje naredne postove necu odgovarati, necu da se spustam na tvoj nivo, ako imas nesto na ovo da dodas slobodno mi se obrati na wcgu ili nekom drugom narednom lanu.

Link to comment
Share on other sites

Stavljam 100 kinti na andjelu

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Drama na ruru! Da Da Srle uzvraca udarac :). Molim vas da okacite klip kako se fightaju na youtube da i mi smrtnici to vidimo :). A kad ce taj wcg ili sta vec da otvorimo vec sad kladionicu ? da nije mozda rano ? bice upitanju velika kolicina novca ?

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

CRIPPLE FIGHT

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Inace kao sto vecina ljudi koji me znaju, znaju da ne posecujem rur, medjutim ovo je vanredna situacija. Grinderu uvek si bio slina ali ovo je ispod i tvog nivoa ( barem sam tako mislio ). Slobodno kad me budes video reci mi sve sta imas u lice, da mogu da ti odgovorim a ne ovako da moram da se prepucavam preko neta sa tobom. A o tome ko je kakav covek govori dovoljno svaki lan, oko mene uvek bude 10 ljudi s kojima se druzim,koji tu dolaze delimicno i da bi mene videli, a s kim ti blejis , koja je tvoja ekipa ? Ceo zivot si neki wanna be, hoces da se druzis sa nekim da budes u nekom clanu a nit si gotivan lik, nit znas da igras. Tako da ono mogo bi da odrastes red ti je, nemas vise 13 god. Na tvoje naredne postove necu odgovarati, necu da se spustam na tvoj nivo, ako imas nesto na ovo da dodas slobodno mi se obrati na wcgu ili nekom drugom narednom lanu.

Plx fix Srle, on je covek i po(ko sto reche fit Zerox), ima tri noge i cetiri ruke, i zbog toga verovatno tako dobro igra warcraft, plx fix him mans :P Srle brate pogledaj jos jednom sta si ti napis'o ovde! ... a slobodno mogu da ti se obratim? nemam ja sta da pricam sa tobom plakachu jebeni, kad ne bi nista svejedno postiglo! Sta ti imas da seres da sam ja ceo zivot bio slina kad me ni ne znas, ti bre znas ljude po nicku, ... nego kad si jebo nesto zadnji put?

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Srle ae kada si vec tu ako si uopste :D reci mi koliko igraca ide na kvalifikacije wcg-a sto se tice Vrbasa i wc3. Voodoo sta se palis bolje okaci koji rep a ne da se grebem stalno od vranketa za tvoje partije :D,smorcina mi da gledam stalno idiote kao sto su Fov Luci Sweet i ostali rusi :D koji u mirroru uzimaju orkove(verovatno zbog imbe und>all :D)

Link to comment
Share on other sites

ae batalite offtopic, niste deca

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...