Jump to content

Recommended Posts

http://www.wcreplays.com/pub_replays.php?get=49240

vs burebista.(iako je ovde elf) NAJUZBUDLJIVIJA PARTIJA DO SADA U MOJOJ KARIJERI [:D] [:D]

...ima do jaja komentara tipa: "hey man where's my tree of life?", itd. videcete...

ae zabo de si jbte da kazes da si ga ti vec sto puta dobio [xx(]

...ovaj je morao da ide posebno, novi stizu za koji dan :)

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Zaba je njega dobio preko 5 puta :D video sam replayeve kod njega, i ovaj je uvek plakao

to znam da je lik plakach aka govedo-fan, ali da se ne lazemo koliko si repova gledo hu vs elf a da human igra bez expa i dobije? (sem tr close spawn naravno :P) mrzim da igram vs elfa jer je partija u proseku 30min ^^

...gledam i tod-a cak i kad igra tr o5 ode na exp...

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Grindere nemoj da se ljutish shto cu ovo da ti kazhem ali ti kazhem kao choveku koga lichno znam i kom bi to rekao in rl.

Do jaja je sve ovo shto kachish repove, ali brate mnogo si se dig'o, a mozhda si za nijansu bolji nego pre zadnjeg WCG-a. Nije fora da toliko "velichash sebe" kada dobijesh par jakih likova, vec da cutish igrash i da josh vishe napredujesh i jednog dana kada osvojish WCG (u Srbiji naravno [:)]), da mi kazhemo: "Jebote, kako je do jaja odigrao Grinder, jebao mu je kevu" ili "Bozhe kakav user da uradi surround sa 4 footmana" ili tako neshto da ne lupam sada...

Pogledaj Ghosta, Mileta, Zhabu, Acu i ostale koji su dobijali do jaja jake likove. Ne idu unakolo i vichu "Jao brate sabio sam SaSe-a, Grubby-a, Tak3r-a, itd. itd." nego cute i sabijaju. Tako gledaj i ti da se vishe ugledash na njih barem u tom smislu nego da se na ovom topiku shirish sa repovima i da jedini fanovi budu Pura, Mika, Laza i Buda koji ce da ti bacaju do jaja komentare u fazonu: "Shteta shto lik nije iskoristio invu na kraju, a bio sam pijan nisam video da je pod stunom" i "Dao bih josh neki komentar ali nisam hu" LOL...

Ako sam pogreshio negde plz ispravite me.

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nije lose da kaci replaye, nikome ne smeta sa time, nasa stvar je dal cemo da ih gledamo ili ne, nisam gledao vecinu, al pretpostavljam da od tih partija ima neka bas vrh vrhova, ne verujem da su sve bas tako dobre, al mora covek nesto da napise <3

[/edit] Ovaj topic bi iovako umro da nema neko da kaci replaye [/edit]

Edited by Zba

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Grindere nemoj da se ljutish shto cu ovo da ti kazhem ali ti kazhem kao choveku koga lichno znam i kom bi to rekao in rl.

Do jaja je sve ovo shto kachish repove, ali brate mnogo si se dig'o, a mozhda si za nijansu bolji nego pre zadnjeg WCG-a. Nije fora da toliko "velichash sebe" kada dobijesh par jakih likova, vec da cutish igrash i da josh vishe napredujesh i jednog dana kada osvojish WCG (u Srbiji naravno [:)]), da mi kazhemo: "Jebote, kako je do jaja odigrao Grinder, jebao mu je kevu" ili "Bozhe kakav user da uradi surround sa 4 footmana" ili tako neshto da ne lupam sada...

Pogledaj Ghosta, Mileta, Zhabu, Acu i ostale koji su dobijali do jaja jake likove. Ne idu unakolo i vichu "Jao brate sabio sam SaSe-a, Grubby-a, Tak3r-a, itd. itd." nego cute i sabijaju. Tako gledaj i ti da se vishe ugledash na njih barem u tom smislu nego da se na ovom topiku shirish sa repovima i da jedini fanovi budu Pura, Mika, Laza i Buda koji ce da ti bacaju do jaja komentare u fazonu: "Shteta shto lik nije iskoristio invu na kraju, a bio sam pijan nisam video da je pod stunom" i "Dao bih josh neki komentar ali nisam hu" LOL...

Ako sam pogreshio negde plz ispravite me.

...posle Srleta, Zeroxa, itd. jos jedno govno od choveka izranja na povrsinu...

Slusaj slino mala, ne ljutim se ja uopste, a necu se ljutiti ni na wcg-u, dolazis jel tako?!

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

...posle Srleta, Zeroxa, itd. jos jedno govno od choveka izranja na povrsinu...

Slusaj slino mala, ne ljutim se ja uopste, a necu se ljutiti ni na wcg-u, dolazis jel tako?!

Rekao sam ti da me ne uzimas usta seljacino jedna odvratna...Ko si ti da procenjujes karakter ljudi, Srle je za tebe covek i po...

~~

Link to comment
Share on other sites

Rekao sam ti da me ne uzimas usta seljacino jedna odvratna...Ko si ti da procenjujes karakter ljudi, Srle je za tebe covek i po...

Da te ne uzimam usta? Mislis da ti ne uzimam usta?.. za moju kitu? Jel mogu ja da dobijem blajv posle Srleta? Ja sam inace psiholog pa imam i zvanicnu dozvolu za procenu karaktera govana! eto.. mojne se ljutis plx mans

Edited by Grinder

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...