Jump to content

Recommended Posts

Ae likovi poput marka(srbija) i te fore, ne ubacujte se u price koje ne znate, a inace grinderu, vudu ti nista lose nije rekao, ne znam sto tako primas, i stvarno svi batalite offtopic i kacite replaye %) <3

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Zabo a sto mi se tu obracas nesto kad imas moj broj??!!

i nemojte da me smarate s tim kao "ae batalite offtopic" kad sam ja jedini i kacio replayeve maltene i da mene nije bilo odavno bi zamr'o topic, ae sad malo Zaba vs Marko, [:D][xx(]

Dlakav kao majmun, al' mi obrijana kita

Link to comment
Share on other sites

aj da ti ja bacim konstruktivan komentar na ovu partiju [:D]

pa i nije ti bash neki ovaj Player, ja iskreno nisam ni chuo za njega, ko ej on? :)

a on se ovde mnogo zayeb'o, prvo je utrenirao AM-a skoro do pola pa odustao i krenuo na MK-a, onda je zaboravio gantletu od ogrove snage (kljuchni trenutak) a i pustio ti je svoje selje da ih pobijesh onako opushteno ko zechitje ;)

ps. ne morash vishe ;) ali kako hocesh

Edited by pr0seqtR

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

E ae

Ne mesam se u price niti me zanimaju vec samo dajem podrsku decku jer mi se svidja kako igra. To je sve i pod jedan. Pod dva, budi dobar Zba i nemoj tako da se obracas nekom koga ne znas.

Nisam ja tebi nista rekao ni lose ni dobro, samo sam ti rekao da ne bacas glupe komentare na stvari koje ne znas, i ja kazem da svi treba da kace replaye, nasa stvar je ko ce da gleda a ko ne

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Nisam ja tebi nista rekao ni lose ni dobro, samo sam ti rekao da ne bacas glupe komentare na stvari koje ne znas, i ja kazem da svi treba da kace replaye, nasa stvar je ko ce da gleda a ko ne

Postovani Zba rekli ste sledece: "Ae likovi poput marka(srbija) i te fore....itd." sto je prema opstim shvatanjima izuzentno nekulturno i diskriminisuce pa samim tim i uvredljivo iz cega sledi da niste upravu da niste rekli nista lose. I zato vam jos jednom kazem budite dobri Zba i bice sve uredu.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako da mi se obracas jer ti NISAM nista ni dobro ni lose rekao ponovicu, a to 'postovani' i taj sarkazam zadrzi za nekog drugog, grindera i vudua znam licno, zato i kazem da se likovi poput tebe i drugih koji ih ne znaju, niti znaju pricu ne mesaju u razgovor

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Nemoj tako da mi se obracas jer ti NISAM nista ni dobro ni lose rekao ponovicu, a to 'postovani' i taj sarkazam zadrzi za nekog drugog, grindera i vudua znam licno, zato i kazem da se likovi poput tebe i drugih koji ih ne znaju, niti znaju pricu ne mesaju u razgovor

"Nemoj tako da mi se obracas jer ti NISAM nista ni dobro ni lose rekao ponovicu". Ako mi nisi rekao nista ni dobro ni lose jel to znaci da si mi rekao nesto medium?

Link to comment
Share on other sites

Marko, batali prichu u koju se ne razumesh na vreme, da ne bi odmorio na par dana

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Postovani Zba rekli ste sledece: "Ae likovi poput marka(srbija) i te fore....itd." sto je prema opstim shvatanjima izuzentno nekulturno i diskriminisuce pa samim tim i uvredljivo iz cega sledi da niste upravu da niste rekli nista lose. I zato vam jos jednom kazem budite dobri Zba i bice sve uredu.

mare opusti se ;D

Na ovom forumu vladaju gej-frendli prozivke. Iskreno niko nikoga nije uvredio, a i da jeste, netje biti posledica, mozesh da zakljucish da su svi ljudi ovde weekend-ultimejt-fajteri. :)

Nego, grinderu, samo ti stavljaj tvoje partije, vidish da je vudu ljubomoran!1oneoen :D

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

bash ti hvala!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mare opusti se ;D

Na ovom forumu vladaju gej-frendli prozivke. Iskreno niko nikoga nije uvredio, a i da jeste, netje biti posledica, mozesh da zakljucish da su svi ljudi ovde weekend-ultimejt-fajteri. :)

Nego, grinderu, samo ti stavljaj tvoje partije, vidish da je vudu ljubomoran!1oneoen :D

Se to na mene odnosi?

[/edit] Gj mickey :p [/edit]

Edited by Zba

diablo303kl4.jpg

grinder says:

eo bas sam sad izmikrovao demona 6-icu

grinder says:

:)

grinder says:

i uspeo sam ....

grinder says:

NE!

` Nemanja Recoba ` says:

:D

grinder says:

realno i am kad ukljuci ulti maltene isto shiba?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...