Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

matori sta mislis??? da prodamo telu i da rushujemo san siro... od heroja samo zigic... nabudzimo mu blink, pa kad leveluje posle prvog gola... onda aura za speed... u bazi upgrade-ujemo armor... i nadamo se da ce milan imati usranu konekciju... ^^

p.s. banujte me... zasluzio sam :))

hahahahahahahahahaha looooooooooooooooooool mislim da sam jedini razumeo ovo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne mogu verovati, nije ni pocela sezona, partizan vec namesta.. pa sve ih u zatvor treba. djubrad

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ne mogu verovati, nije ni pocela sezona, partizan vec namesta.. pa sve ih u zatvor treba. djubrad

aj da prestanemo sa ovakvim stvarima?

Nije ni pocela sezona a svi vec namestaju!?

Jednostavno to je realnost naseg fubala bezanija koja vise puta nije umela da sacuva prednost od 1-2 gola.

((((Q))))

SRBI su najgluplji narod na svetu!!!

Link to comment
Share on other sites

matori sta mislis??? da prodamo telu i da rushujemo san siro... od heroja samo zigic... nabudzimo mu blink, pa kad leveluje posle prvog gola... onda aura za speed... u bazi upgrade-ujemo armor... i nadamo se da ce milan imati usranu konekciju... ^^

p.s. banujte me... zasluzio sam :))

[^] koji si kralj!!!

inace, pobedili smo sinoc vozdovac, i to je prvi put posle 6. godina da smo pobedili na premijeri. ako se po jutru dan poznaje onda nas ceka beritjetna sezona :)

djokic je potvrdio da je pravi golgeter, blagoj je sa par prodora dokazao zasto je doveden a ziga je odigrao na nivou, samo sto ga nece gol u prvenstvu!

e sada, druga strana, losija, ODBRANA!

nadam se da je onaj crnac dobro skautovan, posto nisata nije pokazao, covek uzme loptu i kao plej kkrene da dribla, naravno zasere i postane opasno po nas gol. nije se to samo jednom desilo, u vise navrata je pravi izlete.. njegova zamena jos gora, joksimovic! covek je totalni antitalenat za fudbal, definitivno je promasio sport! za njega se moze reci da jedini ne zaslizuje da nosi zvezdin dres.

Link to comment
Share on other sites

Kao prvo, Joksimovic kreten.

Kao drugo, svidela mi se akcija stop nozhevima, i parola okrenuta ka severu, jer odatle sve pochinje... Nasha grupa odnela je nekoliko zhivota tokom ove godine, ali gledajuci sa neke strane, ima nas najvishe, i uvek ce se naci neki kreten koji ne zna ili ne poshtuje pravila tribine.

nego, jedno pitanje, kada pocinju da se prodaju pretplatne karte? mislim na one iz revije?

To je rasprodato, i bude veoma mali broj u prodaji... Koliko znam, a nisam sto posto siguran u januaru je bila prodaja.

Shto se tiche Milana necu nishta da komentarishem, samo cu da se pomolim bogu u crkvi [:)]

A shto se tiche nashe lige, bilo bi lepo da je ove godine uzmemo bez poraza. ;)

Link to comment
Share on other sites

onoj odbrani trebaju nova 4 igracha da bi se slozile kockice, a ne 3 dana :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mozda se bas naljute pa odluce da budu dobri protiv milana :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

da,a ceo rur forum dobije na lotou 7-ice. Veliki sam zvezdash, ali treba biti realan, da je ova odbrana dno dna, i da nema nijednog igracha tu vrednog za sada, bishevac/joksimovic/miladinovic su dno dna, onaj crnja nije u formi, a dva nova beka nisu toliko kvalitetna da zamene lukovica i bastu koji je bez potrebe prebachen napred, gde se ne snalazi po meni. Josh kad Perovic igra levog beka, sve nam je jasno.

Neka nam je bog u pomoci u sredu, jer na odbranu ne rachunamo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da,a ceo rur forum dobije na lotou 7-ice. Veliki sam zvezdash, ali treba biti realan, da je ova odbrana dno dna, i da nema nijednog igracha tu vrednog za sada, bishevac/joksimovic/miladinovic su dno dna, onaj crnja nije u formi, a dva nova beka nisu toliko kvalitetna da zamene lukovica i bastu koji je bez potrebe prebachen napred, gde se ne snalazi po meni. Josh kad Perovic igra levog beka, sve nam je jasno.

Neka nam je bog u pomoci u sredu, jer na odbranu ne rachunamo [:D]

nemoj tako. bisevac sasvim solidno igra, jeste da je sklon greskama ali nije ih dugo ispoljio. mislim da je on najkvalitetnije sto imamo, mozda cak i najbolji CB u ligi. mozemo samo da se nadamo da gayu nije bio dan, i da ce protiv milana pokazati zasto je doveden. joksimovica i miladinovica ne treba komentarisati.

takodje se slazem da basta vise pokazuje na mestu beka a ne krila.

perovic je sasvim solidno odigrao na beku, ali u napadu, u odbrani se gubi, sto je i razumljivo posto je do sada u karijeri igrao na krilu.

trebace nam mnogo srece u milanu, ali jednom ona mora i nas da pogleda u kvalifikacijama, ako ne ove onda neke sledece sezone i novog pokusaja..

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

trebace nam mnogo srece u milanu, ali jednom ona mora i nas da pogleda u kvalifikacijama, ako ne ove onda neke sledece sezone i novog pokusaja..

Zanimljivo kako se ova rechenica vec godinama provlachi kod nas, posebno kada je u pitanju quali za CL...

Oh well, nada poslednja umire :)

Link to comment
Share on other sites

Bishevac nije losh? koje ste vi tekme gledali ljudi, on kiksira na svakoj tekmi barem po jednom.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Eto blizi se mech sa milanom...videcemo shta nas cheka...polako... valjda ce sve biti kako mi prizeljkujemo... ja ochekujem 0:0 ...e sada... to je dovoljno...

ja ocekujem 2:1... mada se bojim da ne bude 4 : 0 ;)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

joj,izgleda da je Basta nesto povredjen...eto dobre vesti za mene :)))) i vrsne poznavaoce fudbala a ne za ove laike ko sto su G!!! i rockdud [:D] [:D] [:D]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...