Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ko se to sqplja, objasni mi keve ti?

Sad sam doshao sa tekme, bilo je dobro, vidimo se u subotu delije ;)

nema problema...

skupljaju se likovi koji oboje kosu u crveno belo da bi izgledali kul...

koji ne znaju ni jednu pesmu i tokom cele tekme zovu ortake iz sokaka i kao:"e brate slushaj" i puste kako peva tribina...

jedan chak reche:"a kad ce da se zagrevaju nashi?" ,naravno nosio je "mnogo smo jachi majicu" i kapu koju je kupio ispred gde je grb sa obrnutim bojama...

akos i bio izvalio si da samo sredina navija tokom drugog poluvremena,a ovi ostali delovi tribine prekidaju pesmu pevauci "jedan je Nikola Zigic"

a isti ti mentoli pre tekme zvizde sudijama,jer misle da je to kul...

kapiras...cast izuzetcima koji znaju da se ponasaju ...ali recimo da je njih 20% na tekmama... [;)]

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

a shta reci za debile koji pale baklje posle milionitog upozorenja da to ne rade?

bila ok tekma, ali postoji gadna frka u odbrani..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate, baklje mogu da se pale, ali ni sluchajno da se bacaju dole na atletsku stazu... Uefa nas i ovako drzhi na meti, i cheka da samo jedna baklja ili petarda upadnu na stazu i da nas kazne... A to nam ne treba, ali dzabe je nekima govoriti...

@ Doca

Ne verujem da si u kopu video takve... To su likovi koji stoje sa strane, koji dolaze na sever da bi bili cool i opasni, a ne da bodre zvezdu... U pravu si, bilo je debila... Onaj ko dodje na sever, a ne slusha shta kazhu vodje, treba ga zauvek proterati na jug.

Link to comment
Share on other sites

pa onda smo vec najebali jer je danas pala sigurno jedna

a i kad cela engleska moze da navija bez baklji, valjda mozemo i mi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@hajli...e da...i to...sta ces kad se neko nalozi jer je usao na sever :p

@dominus...brate stajao sam iznad sipke gde su bili Anton i ekipa (znaci "glavna sipka") nekih 5-6 redova i do mene su stajali neki debili...

to jeste problem kod nas i sto ti kazes,svi na jug!

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

A da se mi malo vratimo na tekmu? ;)

Realno,mnogo bolje izdanje od onog iz korka,ali opet mi ne uliva poverenje to shto se sve,ali sve svodi na zigica.Svaka lopta,svaka akcija ide na njega.

Chim je on izashao kao da im je ponestalo ideja shta drugo da rade...navikli da shibaju lopte po zigicu i zaboravili da postoji ikakav drugi nachin da se da gol.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

slika je vrh vrhova :))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Realno... Ovo je ZVEZDI Ultimate test...ako izbaci Milan zasluzila je da ide u LSH...Ako ne izbaci...Nije... realno...

Sabismo Cork.... :)

Znaci ona ekipa koja ne moze da dobije Milan ne zasluzuje da igra u LS,aj bezhi.E sad,realno sanse postoje,pre svega zbog toga sto su papani okupili tim pre dan-dva,ne znam ni da li su odigrali neku prijateljsku tako da su totalno van forme...mozda bi i bolje bilo da je odluceno da se prva utakmica igra na marakani pa da ih tu sabijemo ako je moguce.U prvom mecu nece igrati Kaladze,Maldini i Nesta.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Znaci ona ekipa koja ne moze da dobije Milan ne zasluzuje da igra u LS,aj bezhi.E sad,realno sanse postoje,pre svega zbog toga sto su papani okupili tim pre dan-dva,ne znam ni da li su odigrali neku prijateljsku tako da su totalno van forme...mozda bi i bolje bilo da je odluceno da se prva utakmica igra na marakani pa da ih tu sabijemo ako je moguce.U prvom mecu nece igrati Kaladze,Maldini i Nesta.

Pa chekaj realno ,kao shto si rekao oni su van forme...ako zvezda ne dobije milan NIJE ZASLUZILA da ide u LSH...

baj d vej ne igra ni cafu...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Pa da ali ipak pricamo o Milanu koji je bez shevchenka,neste,kafua,maldinija kaladze i sa ostalim igrachima koji su pre 2 dana dosli sa havaja jachi od vecine evropskih timova :)

sto bi neko iz utakmica kao sto su :

Standard Li

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

evo cisto i ja da bacim po koji komentar.

bilo je sasvim solidno u sredu uvece, ocekivao se ovakav rezultat. sama igraje isto tako bila ok, videlo se dosta pomaka u igri. georgijev je odlicno pojacanje, mozda i najbolja investicija u proteklih nekoliko godina. setimo se da je na mesto pleja dolazio veliki broj igraca, i to uglavnom kada su pre toga bili proglaseni za naj igraca lige (krivokapic, trajkovic) i nisu se proslavili. verujem da ce blagoj tek pokazati sta zna.

veliki plus je zigic, oko kojeg se sve vrti i ne znam sta cemo mi da radimo kada on ode. a otici ce, kada zavrsimo duel sa milanom.

samo navijanje je moglo bolje da bude. ok, protivnik nije bio atraktivan ali pored toga je moglo i moralo bolje. nije bitno ko dolazi na tribinu, ne moramo da se obaziremo na delove severa do istoka i zapada, sam kop (sredina) mora bolje da zvuci. od njega i sve polazi, zar ne?

posle mnogo utakmica tekma nije pocela sa koreografijom, verovatno i zbog upozorenja od strane celnika uefe, jeste da se upalilo 5-6 baklji, od kojih je jedna zavrsila i na atletskoj stazi, ali nije to to :)

mnogo bolje i navijanje i koreografija se ocekuje protiv milana :)))

jeeedva cekam :)

e da, a koreografija je bila -goli do pasa- od 17. min... mnogo ludo bilo :)

nego, jedno pitanje, kada pocinju da se prodaju pretplatne karte? mislim na one iz revije?

@ epic- sta ces sada kada su zabranili nozeve, shrafzziger u ruke i bodi? ;p

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

Zreb je ispao takav da timovi iz istocne i jugoistocne evrope igraju ili medjusobno (1 ispada sigurno) ili protiv najjacih klubova (ispadaju 90%)...mnogo sve to smrdi

Ama bash nishta tu ne smrdi, to ti je poludirigovani zhreb na osnovu prethodnih uspeha klubova i sveukupnog klupskog rejtinga zemalja koje ti klubovi predstavljaju. Ili ti mozhda ochekujesh da se Liverpul, Arsenal, Valencia, Milan i sl. medjusobno pokolju u 3. kolu qualija, a da se Zvezda ukrsti sa Steauom? FFS man...

Link to comment
Share on other sites

nego, jedno pitanje, kada pocinju da se prodaju pretplatne karte? mislim na one iz revije?

@ epic- sta ces sada kada su zabranili nozeve, shrafzziger u ruke i bodi? ;p

e to je dobro pitanje...uzeo bih i ja sezonsku kartu jednu :))

a za noz...ma davicu golim rukama :P

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Pa chekaj realno ,kao shto si rekao oni su van forme...ako zvezda ne dobije milan NIJE ZASLUZILA da ide u LSH...

baj d vej ne igra ni cafu...

druze, sta lupas ti? ti kontas da jedan igrac iz drugog tima milana ima platu kao petorica prvotimaca zvezde? i da je drugi tim milana >>> vecina evrope? ne znam da li kontas o kakvom klubu pricamo...

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

druze, sta lupas ti? ti kontas da jedan igrac iz drugog tima milana ima platu kao petorica prvotimaca zvezde? i da je drugi tim milana >>> vecina evrope? ne znam da li kontas o kakvom klubu pricamo...

Kako vredi kao ceo tim zvezde... ali ja ocu da ti kazem da zvezda sada ima priliku da pobedi milan i nikad vishe...

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

u teoriji da , u praksi ne...

matori sta mislis??? da prodamo telu i da rushujemo san siro... od heroja samo zigic... nabudzimo mu blink, pa kad leveluje posle prvog gola... onda aura za speed... u bazi upgrade-ujemo armor... i nadamo se da ce milan imati usranu konekciju... ^^

p.s. banujte me... zasluzio sam :))

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...