Jump to content

FK Crvena Zvezda 2006-07


rev

Recommended Posts

Kao i uvek idem na slepo pa sta bude...za Bajern sam dobio kartu za 2 cigarete, ali cu danas izgleda morati da se muski isprsim :)

ortak kupio malo pre sever za 3000

a kaze da se istok penje i do 100 jevreja...

pa ti vidi sta ces ;p

inace ja definitivno ulazim na pandura...boli me kara da pucam 3000 za sever...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

primili smo gol ... sramota...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

uvek me je nerviralo sto su nasi igraci kao drvo,nepostoji tecna i vezana igra,svi su kao drvo,niko ne zna lepo da doda loptu,da je primi sve se nesto odbija,saplicu se,ali uvek tako.i onda cekamo da nas usere i odbije se povoljno za nas i kao dali smo gol.

Steta,nadao sam se prolazu,ali sad sam izgubio svaku nadu.

Valjda ce biti vise srece u kupu uefa.

Steta sto smo onako primili gol....

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se ne lazemo,ljudi su za 5 klase bolji od nas.Prosto je zalosno bilo gledati ih onako na terenu kako se muche,pokushavaju neshto,al dzabe kad se ovi prosto zezaju sa njima...Da su hteli,zabili bi nam 5 komada i obrukali nas,ovako su bar bili fer,igrali su tek toliko da se vidi ko je ko na terenu....

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma daj bre o chemu ti prichash, nema te ekipe na svetu koja ne zeli da ti zabije shto vishe golova. da su bolji jesu, da mi nismo mogli da sastavimo poshtenu akciju celu utakmicu ej takodje chinjenica. za tako neshto nema opravdanja pa igrao protiv bilo koga na ovoj planeti. sve smo neshto igrali napamet, na silu, da toliko puta neko pokushava da da pas shutem na slepo preko glave nisam video u zivotu. prvo poluvreme nismop imali levu stranu, znachi onaj bugarin se smorio tamo.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Ovo je bilo kranje zalosno.Bugarin je dobio 4-5 lopti celu utakmicu (a i mogao bi da nauci malo jace da sutira) ali je zato mladjani Basta dobio 50 i svaku je izgubio zato sto zna da trci i nista vise.Djokic je ubedljivo najlosiji igrac bio (sad ce opet neko pametan da dodje i da kaze ALI ON JE DAO GOL).E pa blago njemu,dao je gol posle neverovatno glupe reakcije kostakurte ili koga vec,ali je zato sjebao oko 90% akcija svojim izmotavanjima.Ostali srednje zalosni.Bisevac najbolji,Zigic jedna dobra asistencija i 2 losa suta glavom i 1 urnebesan nogom...eto to bi bilo to.

Ps.Milan da je hteo da riskira definitivno je mogao da postigne jos golova...ali to su Italijani i ne pada im na pamet da rizikuju neku povredu ili sl nego cuvaju minimalno vodjstvo.Inace,stvarno je neverovatno da je Cafu sa 36 godina brzi od vecine zvezdinih igraca.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Ali koreografija je PRICELESS! U pravom smislu te rechi,tj koliko kod da nas ona koshtala :)))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ko shto je neko rekao na b92, dodje prva tekma, izvuchemo kolko povoljan rezultat, onda sledece 2 nedelje zivimo za drugi duel, trazimo karte, svi prichaju o prolazu i onda kurac. Onda opet partizan uzme titulu, pa chekamo 2 godine na novi ciklus CL i sve u krug.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Samo sto ce Partizanu biti malko teze ove godine da osvoji bilo sta :) Ali nista to ne vredi kad je i jednima i drugima maksimum takmicenje po grupama u kupu uefa.

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Aj sad malo zhalite pare... Pa da smo tako gledali, niko ne bih ni ishao na utakmicu ljudi...KADA GUBISH KADA JE LOSHE SEVER TE NE OSTAVLJA!

E da ljudi, kazhe matori da je chuo na konferenciji da je Bole preshao u Majorku, ima li neko opshirnije informacije?

Evo vam highlights sa mecha....

http://media2.acmilan.com/200608/3853_bb.wmv

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

Ako je prešao u Majorku to će biti najbolji Zvezdin potez u proteklih 5 godina! Samo da ga se otarase.. Čovek mi ide na k***c skoro kao jbni Vuk Radivojević :)

Inače, ono što sam ja juče gledao na Marakani je bilo ništa drugo do realno stanje stvari, a onaj gol što smo dali čisto opuštanje posle 2:0

Mada.. da je Janković kojim slučajem dodao loptu umesto što je promašio i spoljnu mrežu posle onog slobodnjaka u prvom, bila bi sasvim druga priča, ovako, šta je tu je..

Igrači za pohvalu po meni: Kovačević, Biške i Ibrahim

A za odstrel: Janković, Djokić, Basta i Žigić (na granici)

Randju ne treba spominjati jer je čovek odradio sve što je bilo do njega, a madjioničar nije.

Ipak, ono što mi je jako drago, to je da se Zvezda protiv Milana ni u jednom trenutku nije obrukala i još da je izvukla 2-2 nekako na Marakani srce bi mi bilo i više nego puno :)

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

Ipak, ono što mi je jako drago, to je da se Zvezda protiv Milana ni u jednom trenutku nije obrukala i još da je izvukla 2-2 nekako na Marakani srce bi mi bilo i više nego puno :)

pa mislim, nismo se obrukali, shta to znachi? nismo nishta ni pokazali.

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jankovic je vec otishao, i srecan mu put, retko pametan potez uprave.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da, imate na b92 vest

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sada krece rasprodaja..

ja stvarno ne znam ko ce da igra kada odu kovacevic, basta, bisevac, zigic.. jankovic..

dosta je proslo od tekme tako da necu nista da komentarisem, samo cu reci da sam nasao kartu za jug po ceni, posto severa nije bilo sat vremena pred pocetak, a oko 18h se prodavala po ceni od 3000din sto nisam imao da dam..

na jugu su ljudi stajali jedan na drugom, a koliko sam uspeo da vidim tako je bilo i na istoku. verujem da je na severu bilo jos gore.

inace marakana prima nesto vise od 54000 ljudi, potpisujem da je bilo celih 58000...

Link to comment
Share on other sites

Kažu da je prodato 49.404 ulaznice sad ne znam..

Mada mi nije jasno šta je sa donjim desnim uglom na jugu koji je iz nekog čudnog razloga bio prazan i to samo na nekih 30-tak mesta. Koliko sam ja mogao da vidim sa zapada to je bio jedini "prazan" deo na stadionu.

Kad sam rekao nismo se obrukali mislio sam da nismo pukli rezultatski ili nešto tako.. A očekivati da Zvezda može da dobije Milan je poprilično drska misao :)

Edited by Atlantis
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...