Jump to content

Forum upgrade!


Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neki kompleksas pokusava da bude duhovit...bolje bi mu bilo da prouci pravopis jer je u sledecoj poruci napisao ..."nisam nista izmenjao, samo sam..." moze da se pridruzi IZmenjanim preDcima

Izvini al ja sam pritup za pravopis, shta fali u izmenjati? da nije ismenjati?

U chemu je fazon?

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

izmeniti

Zapravo je to bio prikriveni hejt vezan za script kiddo-isanje, al je ispao kao moj retardiluk zbog toga shto sam ga suvishe zakomplikovao...jbg meni ima logike al obrnuo bih boga oca da vas ubedim da nisam retardiran - tako da nek ostane na tome da sam retardiran...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Neki kompleksas pokusava da bude duhovit...bolje bi mu bilo da prouci pravopis jer je u sledecoj poruci napisao ..."nisam nista izmenjao, samo sam..." moze da se pridruzi IZmenjanim preDcima

Ne ne ona druga poruka oko 3 sata je FTW =) Pwnovala nas je za sve pare [:D].

Link to comment
Share on other sites

btw. novi forum feature, a.k.a. "Display name"... mozhete da promenite svoj display name u neki drugi, dok vam login ostaje isti ;) setovano je da mozhe da se promeni nick jednom u mesec dana, tako da kapiram da ce darijan da se obraduje ;)

Link to comment
Share on other sites

Nakon malo licnog mozganja shvatio sam da je 30 dana zaista malo za takvu promenu i sada je granica postavljena na 90 dana. To je vec ok cifra, jer ce korisnik prakticno moci da promeni nick jednom u tri meseca odnosno cetiri puta godinje. Toliko vam valjda nije tesko da se naviknete :)

Isto tako, organizovacemo specijalne grupe korisnika koji svojim "losim ponasanjem" na forumu gube pravo da menjau sebi nick (obratite paznju, ne ide u kontra smeru pravljenja "povlascenih"), a i na ovaj nacin je sa tehnicke strane znatno lakshe i korisniku i adminu a posebno samom forumu/bazi da barata podacima jer se username ne menja.

Konacno, ovim modom je potpuno demistrifikovan i razjasnjen jos jedan "problem" odnosno bolje receno "urbana legenda" oko toga kada admini menjaju nickove, kome, zasto, kako, pa kako ste promenili onom drugom a meni niste, itd. Ovako, zna se - imate pravo da promenite svoj nick jednom u 3 meseca, razmislite dobro sta hocete da vas prezentuje u tom periodu.

Link to comment
Share on other sites

btw, kad vec ovde o tome pishemo, meni se recimo dopada (izmedju ostalog) to sto sada prozor ima ime naslova topica pa imena foruma, a ne obrnuto, i onda kada su mali tabovi u bilo kom browser programu, mozhete da vidite koji je topic u pitanju i eventualno kliknete na njega.

Link to comment
Share on other sites

tru det, mnogo je bolje tako, ko se setio svaka mu chas'

takodje sto se nickova tiche vecina ljudi sa kojima ovde diskutujem je dovoljno stabilna da nije sve ove godine menjala nick tako da mislim da me zapravo taj novi fichr ipak netje toliko pogoditi =o)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...