Jump to content

Legendarna cetvorka >.<


Silencer

Recommended Posts

tf = thunder fury = ovaj mach sto imaju ove baje

agro = koliko te mob "mrzi" to odredjuje koga ce neprijatelj da napada warriori treba da imaju najveci agro jer su oni najjachi i mogu da prime najvishe udaraca

sunder = warriorov potez kojim pravi agro udara time neprijatelja smanjuje my armor i time ga neprijatelj mrzi vishe :)

toeph je jedan trinket za magove i ssve spell castere

blablabla

smorio sam i samog sebe

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nego elem shto je ta 4ka legendarna su oprali svakog mogutje ko im se suprostavio? Samo mi nemojte retji da je iz najglupljeg mogutjeg razloga zvanih ti machevi...jer kolko sam skontao sad je WoW pun tih macheva i ne chine ti nishta specijalnim...kao shto je to vetj neko reko zborivshi da i on ima 4oricu sa tim machevima u Guild-u...znachi prosek a ne legendarno...

4-ka jeste legendarna, i ti machevi nisu prosek ni danas. Ako vec nisi imao nista pametno da napises nisi morao nista ni da pises... Nikakav h8 samo me smori kad ljudi koji ne igraju( ili malo igraju) pocnu da pametuju o itemima. Za ova 4 maca je bilo potrebno extra mnogo vremena i jos vise srece sa dropovima bindingsa da bi se napravili, tako da respect za TT...

Link to comment
Share on other sites

4-ka jeste legendarna, i ti machevi nisu prosek ni danas. Ako vec nisi imao nista pametno da napises nisi morao nista ni da pises... Nikakav h8 samo me smori kad ljudi koji ne igraju( ili malo igraju) pocnu da pametuju o itemima. Za ova 4 maca je bilo potrebno extra mnogo vremena i jos vise srece sa dropovima bindingsa da bi se napravili, tako da respect za TT...

Ma trebao sam da nazovem topic "Fantastic 4 !!!" Po filmu :P

BTW epilog price kako su se napravili.

Anarion je odmah iz La onda uso sa tim macem u TT (ne znam kolko mu je trebalo al predpostavljam da je on prvi Srbin sa tim macem).

Legends on je izasao iz Omen-a i usao u TT imaj je jedan binding i onaj drugi deo falio mu je od garra koji je pao u jednom MC-u.

Madma On je iz La Onde uso u TT valjda i isto je imao 2 dela falio mu je treci.

Tabana on je izasao iz Enigme i uso u TT i bio je isto sa 2 dela a falio mu je teci :)

Kako je sve islo:

oko 20 MC pao je za legendsa Binding od Garr-a. Sledece nedelje odmah je pdao Binding od Barona i uzo naravno madma a isto u tom ranu je palo i Eye of Sulfaron (2 legendary u jednom run). I opet sledece nedelje Tabana je uzo od Barona legendary poslednji deo :)

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

tako je nobina, samo izazivaj =oD

imba provokator primetio sam ... dodje na forum malo bocne baci par provala i onda /vanish posle se vrati i smeje se verovatno kilometarskim posovima nasim

:(

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

na da protection sa judmgentom .. lol koliko hpa ima 4.5k ? lol nice tank for uldaman

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma kakva chuda ima magnesium samo oO

neki zuti shtit iz naxxa valjda ili koj qrac, uleti u ABu medju nas 5 (svi eqip tier1-plavo-manje-vishe), ne moze se ubije chovek, ubedjivo najsmarach koji postoji, a prot je 100% poshto ima holy shield :P

Link to comment
Share on other sites

takve paladine ubijash na spell dmg protection paladinu treba stamine uglavnom ... ne znam koja si klasa ali on nema nista vs spellova sem aura za + 60 spell dmg i to naravno moze da stavi samo jednu auru u jednom trenutku rogueovi warriori i hunteri mu ne nanose dmg ... sve ostalo bi trebalo da ga otrsi ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

takve paladine ubijash na spell dmg protection paladinu treba stamine uglavnom ... ne znam koja si klasa ali on nema nista vs spellova sem aura za + 60 spell dmg i to naravno moze da stavi samo jednu auru u jednom trenutku rogueovi warriori i hunteri mu ne nanose dmg ... sve ostalo bi trebalo da ga otrsi ;)

Slazem se sa tobom storme po tom pitanju ja iskreno takvim paladinima nemogu nista!Uglavno posle par minuta fighta vanishujem sapujem ga i spamujem /rofl

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...