Jump to content

<3 BlizZard


cRuis3r

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa nama je samo izashao MT, prvi OT i jos 2DPS/OT warriora :))) Ova prva 2 su imala po 2 Conquera a ova 2 DPSera po 4 :) Samo sto su prerano izasli, mogli su i t3 imati o.O Naravno imali su sve naj naj sto tenak/dps moze da ima... ali jbg... Posto su PRICHERS :), bili ceska only gilda, sad kad je postala internacionalna njima se to ne svidja... naravno, main rogue ot'sho da igra u Black Division kao i Class Leader druida /cry /miss. Ali neka neka... Jachi smo nego ikad!!! Maexanna pada veceras, postovacu phat lewt :) Usput... Motion sabio Patchwerka (Ne nije im se zabagovao :P) a naravno Grobbulusa prvi pokushaj :))) Heheh sto volem BliZz... Dali su svima tracak nade da napreduju, kad ono... Patch incoming :P Znao sam i da vi ZDploiters uvek nesto na frku :P

[Orcish]: zaga! :))

Usput storme, cecb nije vise taj nego ga je praradio isti gari jer su mu ukrali copyright :)) sad se zove Natur enemyCastingBar, ima ga na Curse Gamming :)

aj cya posle :P

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Sve guilde koje su sabile patchwerka su koristile "bug"... Black Division, mi, motion (nemoj da te lazu) ... u stvari to nije bug to je feature ! :D elem, dok Blizz to nepopravi nema leba od Patchwerka

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Pa nama je samo izashao MT, prvi OT i jos 2DPS/OT warriora :))) Ova prva 2 su imala po 2 Conquera a ova 2 DPSera po 4 :) Samo sto su prerano izasli, mogli su i t3 imati o.O Naravno imali su sve naj naj sto tenak/dps moze da ima... ali jbg... Posto su PRICHERS :), bili ceska only gilda, sad kad je postala internacionalna njima se to ne svidja... naravno, main rogue ot'sho da igra u Black Division kao i Class Leader druida /cry /miss. Ali neka neka... Jachi smo nego ikad!!! Maexanna pada veceras, postovacu phat lewt :) Usput... Motion sabio Patchwerka (Ne nije im se zabagovao :P) a naravno Grobbulusa prvi pokushaj :))) Heheh sto volem BliZz... Dali su svima tracak nade da napreduju, kad ono... Patch incoming :P Znao sam i da vi ZDploiters uvek nesto na frku :P

[Orcish]: zaga! :))

Usput storme, cecb nije vise taj nego ga je praradio isti gari jer su mu ukrali copyright :)) sad se zove Natur enemyCastingBar, ima ga na Curse Gamming :)

aj cya posle :P

ma najgore je kada ode mt , ako se to prebrodi ima da ide josh bolje nego pre ;)

smara to sto rade exploit na tom bosu ali dobro ... ja na to gledam kao na exploit buga ... isto koliko i exploit razorgorea sa divine interventionom ... prvi bos moze maltene da se uradi sa 10 ljudi ... i to samo alijansa ... to je exploit a retardirani bliz nece to da sredi , ajde neka bar sredi ovog bosa jer inache smara da se tako downuje bos ... bah :///

ty za naurenemycasting bar sada cu da ga probam ;)

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa Colle i da oce nemogu da me lazu :)) Svi znamo ko su Noztra i Jemen (Dzemen ;P)... Pasce danas Maexanna ali kontam da nece Patchwerk... Daj neki "hint" sta da uradimo da ih stignemo pre reseta ove nedelje :P

@ Storm - np, isti je kao stari cecb samo sto su dodate ikonice spellova sa strane bara i ima mnogooooo vise opcija... fala za eCastingbar :P

a ovaj Cooldown Count... Samo mi pokazuje na spellu countdown, ali ja bih da imam neki bar sa strane da to izdvojim... kao Hammer of Justice, LoH, DI itd... Kao sto Kequin ima za Innervate.. :) Pitaj ga sta koristi :P Ili mozda to samo moze iz taj UI za party interface sto je storm pomenuo...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

super je ovaj necb ty opet

a ovo drugo sto kazesh za cooldown count ako mislish na to da vidish koliko ce da ti traje hammer of jusice kada ga bacish na nekoga ja lichno koristim CCwatch addon zato sto se lako podeshava on pokazuje svakakve stvar npr koliko magu traje ice block divine shield... bukvalno sve moguce .. mada on to ne koristi nego nesta vishe fensi :) mada u principu je isto :))

dakle ccwatch

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ne nisam, samo mi je drago da smo natrljali nos idiotima :)) Nisam dobio shoulderse :(((( Uzeo mi class leader /cry bem ti DKP giev /roll :P

super je ovaj necb ty opet

a ovo drugo sto kazesh za cooldown count ako mislish na to da vidish koliko ce da ti traje hammer of jusice kada ga bacish na nekoga ja lichno koristim CCwatch addon zato sto se lako podeshava on pokazuje svakakve stvar npr koliko magu traje ice block divine shield... bukvalno sve moguce .. mada on to ne koristi nego nesta vishe fensi :) mada u principu je isto :))

dakle ccwatch

btw ne zanima me to... nego ocu da imam neko movable bar sa trajanjem cooldowna na LoH na primer... kao sto gore Kequin ima ispod mane i ostalog... za innervate... onaj ljubicasti bar...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

tier 3 shoudlers ?

ili

grand crsuader aka i look like shit but i taste good :) shouldere ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Mi redovno radimo MC/BWL jer stalo imamo nove ljude kojima treba equip :)

Ali i to nas nesprecava da pwnujemo sve to kao uber aliance guilde (i pvp i pve) ;p

(Juce bio mani gank fest u brm-u sa TTH ... kao skupili se da nekog ubiju ... n00bs ;p)

Auuu Concil je po meni best pvp aliance tim, znaci sad cete da budete zajebani igraci ... grtz, da li to osecam da motion gadno pizid? Dobili najzad konkurenciju ... ;p

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...