Jump to content

<3 BlizZard


cRuis3r

Recommended Posts

metal gear blue super power ranger ? no thx

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobijam Innervate zbog LoH-a... Uvek sam na MTu, koji god boss bio, instanca itd... Naravno uvek ja spasavam guzu MEJN TENKA sa LoH-om... a onda se zacuje GM: Innervate Elektra! A kontam druidi u trenutku odlepe :D I cekam, i cekam i cekam... Prodje 30ak sec i nema Innervate-a... Ja kontam u sebi ma daj ql bre imam ja mana reg, potione itd... Ionako sam zaglavljen na 4k mane i nece ispod mamu mu... :) Kad cujes GM-a o5: Innervate Elektra! ondak: FU Duna! (class leader druida) Innervate Elektra u shit healers. If u healed good LoH wouldnt be neccesery :PPP Pazi kad nisam pao sa stolice :))) Desilo se prvi put na Neffu, Priest Call :D MT Killers ftw!

Storme, tih +hit uopste nije zanemarljivo :) Protiv pale koji ima deflection Ihhhhh... Milina :P Usput, juce sam crittovo shamia sa Judgement of Command 1444 :D Naravno bio je Stunovan :) i da... uzeo sam prvi Redemption, bootZ! Ocekujem i rikavice u subotu od Noth-a :DD

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

aaaa....sve gnomove bre treba smestiti u one rupe u silithusu... zatvoriti sve samo na jedno mesto... i odatle ubacivati bube... pogana bagra...

!!!

jedino rasa u wow`u koja zasluzhuje fer fajt su dwarfovi... elfovi fegiji,gnomovi gamad... i oni hjumani... previshe su obichni... ao mi je ljudi koji ih igraju:/

troll love!

POGANI GNOMOVI I Elfovi....

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Scrolling Combat Text iliti SCT - Nacices na netu sa oba imena... a evi ti i link... To ti je za sve sto se desava u combat logu a tice se tebe...

A ako hoces samo critove kao ovaj baja - crit combo se zove addon, izvoli link :P

P.S. Zagledaj se malo u sliku... tamo de se critovi.. procitaj u pozadini ime addona :)) Lepo pishe Crit Combo... Samo sto te ne dozove :)

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

P.S. Zagledaj se malo u sliku... tamo de se critovi.. procitaj u pozadini ime addona :)) Lepo pishe Crit Combo... Samo sto te ne dozove :)

Crit combo pokazuje combo koji napravish kad vezhesh vishe critova

U SCT-u nemas opciju (barem je ja ne znam) da ti pokazuje kolike critove pravish.

"Samo sto te ne dozove :)" ====> ...

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

To mi je ukljuceno ,ali izgleda nisi shvatio u chemu je problem.Npr. Na Ragnarosu ili bilo kom visokom bossu (onyxia,golemagg...) ne mogu da vidim svoj dmg jer stojim totlano uz moba.A pogledaj ovaj lik shto ima addon , da stalno vidi svoje critove iznad svoje glave.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Sve dropove mozete videti na www.preachers.cz :)) Inace legend. stvari koje su ispale su 1/40 komada za Legendary staff za castere... Naravno kad skupis 40 komada moras jos samo Kel'Thuzad-a da sabijes :P

Drugi fight - Ono plavo je boss, a ubijas ga tako sto ga tankujes sa "njegovim" addovima... 2 Priesta - Mind Controll - Taunt - Shield Wall - Repeat :)))

Coll \o/ Gl :))) Ipak je on lakshi za alli :))))))))))))))))))

@ Preachers - Pa da ima nas jos par, mada su Shaylee, Wah i Testerko izashli... btw Shaylee postao sam Officer :)) Nepitaj, ne znam zasto i kako :))))))

Isto sam posato officer i preko moje velike zelje da ne budem ... hohoh

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Dobijam Innervate zbog LoH-a... Uvek sam na MTu, koji god boss bio, instanca itd... Naravno uvek ja spasavam guzu MEJN TENKA sa LoH-om... a onda se zacuje GM: Innervate Elektra! A kontam druidi u trenutku odlepe :D I cekam, i cekam i cekam... Prodje 30ak sec i nema Innervate-a... Ja kontam u sebi ma daj ql bre imam ja mana reg, potione itd... Ionako sam zaglavljen na 4k mane i nece ispod mamu mu... :) Kad cujes GM-a o5: Innervate Elektra! ondak: FU Duna! (class leader druida) Innervate Elektra u shit healers. If u healed good LoH wouldnt be neccesery :PPP Pazi kad nisam pao sa stolice :))) Desilo se prvi put na Neffu, Priest Call :D MT Killers ftw!

Storme, tih +hit uopste nije zanemarljivo :) Protiv pale koji ima deflection Ihhhhh... Milina :P Usput, juce sam crittovo shamia sa Judgement of Command 1444 :D Naravno bio je Stunovan :) i da... uzeo sam prvi Redemption, bootZ! Ocekujem i rikavice u subotu od Noth-a :DD

ja uglavnom se iscedim sa manom onda krnem loh kada zatreba i onda mana potions + ono sranje iz felwooda etc etc ... a imam u zavisnosti od opreme 60 mane na svakih 5 sec + bow 40 mane gg :))) i naravno dok sam bio holy imao sam imp loh koji je opet jebena imba sa tier 3 setom 28 min cd praktichno svaki try na nekog bossa :)

anyway ja sam sam healovao offtanka na firemawu i nije mi nestalo mane pa sada vidi :))) imba je pala ako dobijesh nice streak of crits imba velika :)

ma da ... deflection je jebena imba ... you parry warriors execute you parry warrios attack ... warrior nob dies ;) obavezno za pvp :)

btw moj najveci judmgent of command je 2433 dodushe sa berserkom :))) ali ono mogu da udarim i preko 2600-2700 sa berskerom kada bi se cimao da bacam judmgent of crusader etc

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

salac ne izazivaj molim te kad su mirni...a i ti sta cesh na forumu u vreme kad trteba da se raiduje neozbiljno zaista =o)

Kole kad je tako brisi post!

A ja bez veze blejim na forumu jerbo na mladjima svet ostaje tj. moj buraz raiduje :)

ps. samocenzurisao sam se, sta je pisalo znamo sam ti, ja i kily :D

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

btw moj najveci judmgent of command je 2433 dodushe sa berserkom :)))

Ja sam jednog dana critovo i one-shotovo magea sa judgement of command za 4278! Ali jbg imao sam berzerking, bio je stanovan, judgement of crusader je imao, ZHC, Power INfusion, Flask of Supreme power, i jos neke gluposti sto daju na + DMG... Da naravno... Kad sam se probudio ono nogice u lavoru...

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jednog dana critovo i one-shotovo magea sa judgement of command za 4278! Ali jbg imao sam berzerking, bio je stanovan, judgement of crusader je imao, ZHC, Power INfusion, Flask of Supreme power, i jos neke gluposti sto daju na + DMG... Da naravno... Kad sam se probudio ono nogice u lavoru...

reservisano za kasnije .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...