Jump to content

Zidane


Kemp.

Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jbg ne mogu da ti crtam ovde na forumu. Ali ajde da pokusam da ti pojasnim. U svakoj sampionskoj ekipi u svakom sportu, postoje igraci koji obavljaju prljav posao. Materaci je jedan od takvih. Roy Keane je jedan od najboljih defanzivnih veznih igraca u istoriji fudbala a svi znaju kako je prljavo igrao. Bas takva njegova igra je donela manUTD-u tolike titule. Kao sto je i Savic u kosarci ili Rodman u bull-sima. Zakljuci sam ostalo...

Tifozi Nerazzurri

Savic nije bio prljav. grub, mozda. prljav nikako...

Ma ko ce znati sta mu je reko sem njih dvoje a to nece izneti u javnost

kazu da su citaci sa usana protumacili da mu je spominjao sestru. mozda mu je Ivan_ drzao casove. [:)][;)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

hellfire, saha je imao 2 zuta, i nije mogao da igra.

A to kao, bio je isprovociran, pogledajte npr shta rade ronaldinju, lome ga u svakoj utakmici po ko zna koliko puta, pljuju,psuju pa opet dechko igra i ne pravi sranja. Zidan je ispao magarac.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a i da dodam da je zidanu to posao, ko shto postoje doktori, taxisti, ucitelji, prodavci etc i mnogi drugi ljudi. I svi oni na svojim poslovima dozivljavaju neprijatnosti a za mnogo manje pare, pa opet obavljaju svoj posao najbolje sto znaju (sad nemojte ovde da dajete primere kod nas). Tako je i zidanu posao da igra fudbal, da obavi svoju ulogu na terenu (materacijeva je bila da nekog isprovocira, i da igra odbranu, zidanova da kreira napad), i on je pogresio. Traziti krivca u materaciju je po meni bezveze, covek je obavio svoj posao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne radi se o tome, Lag. moras prosto da budes iznad provokacija. provokacije se kaznjavaju kad se uoce. psovanje, pljuvanje, itd. je crveni. uvek sam mrzeo gnjide koje se koriste takvim metodima, ali oni koji nasednu mi deluju retardirani. pa ne znas sta je gore...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ako sam ja dobro primetio zidan je izbegao glavnog sudiju... na zalost video ga je pomocni... da je znao da ce dobiti crveni karton verovatno bi ga u trenutku besa UBIO...

a ako je tacno da mu je prikenjao nesto tipa ti si terorista potomak alzirske kurvetine... hm... mislim da bih i ja otisao u prevremenu penziju (jos 10 minuta fudbala me ne bi sprecilo da mu olupam onu pacovsku facu... jos kad pomislim koliko ga je tukao u toku tekme)... ja stvarno nisam u fazonu cilj opravdava sredstvo... tako da mislim da u jebenim medjuljudskim odnosima mora da postoji minimum postovanja koji ne bi trebao da se gazi... iako sam svestan da je to utopija, smatram da nikada necu moci da uradim toliko niske stvari... samim tim ni da ih opravdam...

i da... postenije mi je da nekoga nabodes pred milijardu gledalaca... nego da posle utakmice kazes: provocirao sam ga, ali ne zelim da vam kazem sta sam mu rekao... kakav jadnik... zna da bi popio global ban... zbog rasizma...

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

ne radi se o tome, Lag. moras prosto da budes iznad provokacija. provokacije se kaznjavaju kad se uoce. psovanje, pljuvanje, itd. je crveni. uvek sam mrzeo gnjide koje se koriste takvim metodima, ali oni koji nasednu mi deluju retardirani. pa ne znas sta je gore...

sve je to lepo

ali hajli kazhe da je to shto je ovaj psovao liku kevu - to je njegov posao i to je kul

a zidanu je posao sam da igra fudbal

obojici je posao da igraju fudbal

i obojica su seljaci

stim shto je onaj shto je psovao veci seljak

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Guest epicAdrian

EDIT: i da, shto se tiche "italijanskih" foliranja, ja iskreno nisam zapamtio nijedan iscenirani pad u shesnaestercu francuza, dok je samo malouda 3 puta pao bezveze posle prvog penala u 6 minutu...

true, true

a posle jos produzeci, to je smor u najavi. koliko sam gledao do sad SP, svaka utakmica koja je otisla u produzetke, nastavila je na penale ...

Argentina je izbacila Meksiko u produzhecima, retko uzbudljivi produzheci uz josh onaj fantastichan gol Maxi Rodrigeza

hybaa,Jul 10 2006, 18:18]Kralj. Zauvek ce da se pamti ko je 4 zvezdicu stavio na dres Italije.

84479.jpg

Tifozi Nerazzurri

Jeste zauvek ce da se pamti da je bash Materaci prishio 4. zvezdicu na italijanski dres

Edited by epicAdrian
Link to comment
Share on other sites

sve je to lepo

ali hajli kazhe da je to shto je ovaj psovao liku kevu - to je njegov posao i to je kul

a zidanu je posao sam da igra fudbal

obojici je posao da igraju fudbal

i obojica su seljaci

stim shto je onaj shto je psovao veci seljak

lazhe obojici je posao fudbal,ali imaju razlichite uloge, materaci je svoju ulogu odradio, a zizu je zakazao kod svoje. Ne odobravam potez Materacija, ali je pomogao svojoj reprezentaciji i odradio posao.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ok, materaci je jadan kao osoba, zidan je jadan kao profesionalac.

chemu vishe priche?

i objasni Kali! [8D]

sve je to lepo

ali hajli kazhe da je to shto je ovaj psovao liku kevu - to je njegov posao i to je kul

a zidanu je posao sam da igra fudbal

obojici je posao da igraju fudbal

i obojica su seljaci

stim shto je onaj shto je psovao veci seljak

nije Zidan seljak.

Zidan je Batica!!! [:D][:D][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

btw lepo je rekao anri za neke novine - kad su vec ubacili kamere kojima se raportiraju sudijama prekrshaji koje su prevideli, onda neka lepo uvedu i mikrofone koji mogu da pokupe sve shto se chuje, pa ako je ovaj zidanu jebao 'teroristicvhku alzhirsku mamu' onda ce lepo da popije suspenziju. ako nije dozvoljeno ovako da shirish mrzhnju, zashto bi ti bilo dozvoljeno na terenu.

btw svako ko se ozbiljno bavio sportom zna za poshtovanje medju igrachima, i stvarno su veoma retki sluchajevi gde je ovako teshka prozivka o kojoj shpekulishu novinari.

- Ed will introduce Ed. Full name - Edward Wong Hau Pepelu Tivrusky the 4th.

- That's a long name.

- Ed made up that name for Ed, isn't it cool?

- If you made it up, how can you be the 4th?

Link to comment
Share on other sites

materaci je jedna velika slina. ovo mu nije prvi niti poslednji ispad..

ok je kada startuje sa dve noge na protivnika, pa makar to i bilo namerno, ali ovako da se ponasa i da provocira.. to ne mogu da opravdam..

pogotovo sto se sada zna sta je rekao.

zidanu svaka cast, covek je imao idealnu karijeru, mozda jedino je baci mrlju na sebe kada je zgazio namerno onog saudijca. za ovo mu ne zameram, uopste. mozda je jedino negativno to sto je na ovaj nacin zavrsio karijeru, mislim na to sto je poslednju utakmicu zavrsio crvenim.

svaka cas zi na svemu sto si uradio za fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...