Jump to content

Kolko od vas ima Ovde zivot ?


Silencer

Recommended Posts

Nije bas da niko nema ;) ali kolko vas posveti vreme zivotu / uzivanju ?

Tipa ja redovno svakog dana oko 14-15:00 palim u kafic sa drugarima na fuksu koji nazalost igraju wow ;) pa zamislite situaciju kad sednem i pricaju kako je ko koga ubio i kako su radili istance, jos mi drugar dok prica priprema magije i ubacuje zvucne efekte ;)

Naravno da bi placao racune imao pare da se tuzim po sudovima, placao takse, placao vodu struju wow, kablovska mi vishe i ne treba jer ne gledam TV :/ (Utakmice pratim u kaficima! da ne bude da ne gledam fudbal)... Radim u svojem (direktor) Cyboor Caffe a i vlasnik sam jos neko vreme jos jedne firme ;)

Cimam se oko http://wow-serbia.com kad imaju neke vesti etc, bacim pogled nekad i na moj takodje http://www.smederevo.eu :) a europe-pvpgn.net sam zatvorio jer za njega nemam vremena vishe...

Da petak subota vece kako kad je rezervisano za pijanstvo i zezanje po diskotekama.

E sad bedak je sto:

Zove me riba da idem na kupanja al ja moram da radim a dok radim igram wow i sad jebiga moram da smrdim i da se kupam u znoju jer mi je klima kojim slucajem pre 2 dana crkla dok sam se ladio a pikao AB WSG.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja nemam zivot

gg

hm da

vrlo je pateticno pogledati moj zivot sa strane nekog obichnog obicnog coveka koji me vidi da igram wow 20h dnevno i ostatak vremena spavam

znaci od kad igram sam izgubio sve kontakte sa ljudima i bukvalno nista ne radim u zivotu zbog wow-a

ne idem u skolu trenutno ,nisam uspeo da polozim prijmeni za visu poslovnu [flash2] i sad idem kao u neku auto skolu na cije me chasove toliko mrzi da idem ... posto je to takvo gubljenje vremena da je to strasno naravno po pitanju wow-a [:)] ,a i naravno svatanjem da nikada necu imati kola svoja iskreno ne znam ni zasto idem

znaci u zivotu se ne bavim ni chime sem wow-om tako da mogu da kazem da nemam zivot i da me zabole zbog toga trenutno sve dok mi se bude igrao wow

Link to comment
Share on other sites

ja nemam zivot

gg

hm da

vrlo je pateticno pogledati moj zivot sa strane nekog obichnog obicnog  coveka koji me vidi da igram wow 20h dnevno i ostatak vremena spavam

znaci od kad igram sam izgubio sve kontakte sa ljudima i bukvalno nista ne radim u zivotu zbog wow-a

ne idem u skolu trenutno ,nisam uspeo da polozim prijmeni za visu poslovnu  [flash2] i sad idem kao u neku auto skolu na cije me chasove toliko mrzi da idem ... posto je to takvo gubljenje vremena da je to strasno naravno po pitanju wow-a [:)] ,a i naravno svatanjem da nikada necu imati kola svoja iskreno ne znam ni zasto idem

znaci u zivotu se ne bavim ni chime sem wow-om tako da mogu da kazem da nemam zivot i da me zabole zbog toga trenutno sve dok mi se bude igrao wow

rofl

bitno je da je tebi ok [:D]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Zove me riba da idem na kupanja al ja moram da radim a dok radim igram wow i sad jebiga moram da smrdim i da se kupam u znoju jer mi je klima kojim slucajem pre 2 dana crkla dok sam se ladio a pikao AB WSG.

kad ti devojka kazhe da treba da se okupash znash koliko je sati [;)]

Link to comment
Share on other sites

sto se mene tiche ... igram mnogo od 3-4 do 7-8 sati dnevno ... dali mi zivot trpi zbog toga ? ne opet izlazim napolje petak subota nedelja .. evo sada sam upisao fax idem na bazenchic pece me lice kako sam izgoreo kao pichka idem na casove iz voznje itd itd ... tako da ono ipak nema nista lepshe nego pivo hladno u hladu na terasi u gacama ... sve je kako se organizujesh :D

mada ono sada imam 3 meseca da lelemudam pre nego krenem na jebeni fax idem na more ovo ono ... ali zato sto se kompa tiche i igara samo me wow zanima tako da ono ... vremena se cak ima i na pretek :)

@neo wtf ? zar ti nisi prestao da igras ? :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Wow: uglavnom igram od 7 uvece jer tada je raid time, i mozda pre podne ab/wsg ali ne da bi farmovao honor nego cisto sto volim da sabijam ljude sa magom koji je pravi trinket noob sa opremom i encantovima koji daju +450dmg. Bitni faktor za mene kod pitanja wow-a je moj dobri mladji burazer koji me uvek ako moze i nema svojih obaveza odmeni kad treba negde da izadjem. Sto se tice faxa trebao sam da budem cetvrta godina a ja sam druga, tj tek sad krecem u drugu od oktobra (wow nema veze sa tom dvogodisnjom pauzom). Izlazim normalno petkom i subotom, sad kad nema obaveza i drugim danima, redovno treniram, igram fudbal sa ortacima jedino ne blejim po ceo dan po kaficima jer mi je to seljacki. Izvor prihoda je moj licni rad u autocad-u (crtanje geoloskih karti, modela i profila) koji radim za firmu mojih roditelja i koju bi trebao da nasledim kad (obratiti paznju na ovo KAD) zavrsim fax.

Moze se lepo funkcionisati i grati wow 3-6 sati dnevno, meni je to jos vise olaksano zahaljujuci burazeru koji mi uveliko pomaze.

i tako ....

Link to comment
Share on other sites

@ psy

pazi kada je tebi hardcore pvperu koji ide na 13. rank smesno ja ne znam kog foliras

ili si nasao neki nacin da igras SAMO 15h dnevno da bi dobio standing

pa da,samo shto ja igram zajedno sa burazerom [;)] ja licno igram 3-4 h dnevno...

igrao bi vishe,ali nemam vremena

@sirNeo cekaj samo da prodje av weekend,ne isplati se praviti premadove sada,previshe se ceka.bicete pwnovani np [:D]

Link to comment
Share on other sites

@SS,

Lepo sam rekao prestao sam da igram dok ne prodje prijemni :)

omg ... it is true ... there is no way back ! :)

welcome back ^^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Dok sam igrao hardcore, bilo je gusto ... od 9h ujutru sam gurao rank sa warrom, do nekih 3 ujutru ( a i vise ako sam otisao na neki raid od 19h).

Izlazio sam max vikendom subota-nedelja i to samo ako sam imao dosta honora [:D]

Faks sam gurao nekako, kad je doslo vreme ispita, blokirao sam acc i kao ucio, uslove sam nekako davao.

Posle neko vremena sam odlucio da prestanem ... i obrisao likove :) Wow nisam igrao nekih 4 meseca, i evo me opet ...

medjutim sad imam posao + faks (posao sam imao i u vreme hc igranja ali sam radio od kuce - externi tech support za ibm, znaci notebook pored mene i u pauzama sam odgovarao ljudima na maile [:D] ) sto me absolutno sprecava da igram hc, tako da sam sad ingame nekih 3-4 sata radnim danima, vikendom samo ako je neki raid na koji hocu ...

I osecam se cool ! :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Nikada nisam igrao "hardcore" (u smislu jedno te isto po ceo dan), vec sednem od, mozda 12 popodne, pa do nedge 9 uveche, onda izadjem i odem na neki provod/cirku/bleju/sl. Mada, zamalo da userem godinu sad, zbog wowa, bilo mi bezveze i nije mi se svidelo u startu, i josh sam wow imao gajbi - milina 550 izostanaka [:D]

pa me bio smorio i ishchupao sam se i sad iam josh 2 razredna ispita u avgustu, mor'o sam da skratjujem wow zbog toga, ali ne preterano, preko dana sam uchio/isho u shkolu, a nocu dokle sam mogao igrao wow ^^

uglavnom moze balans da se napravi, chim jedna strana krene da preteze, druga ispashta.

sad igram wow po jedno 4 sata dnevno i to je kad idem na raidove uveche, preko vikenda idem samo na prepodnevne raidove, jer mislim da je tako najbolje ! :)

7:D

Link to comment
Share on other sites

(posao sam imao i u vreme hc igranja ali sam radio od kuce - externi tech support za ibm, znaci notebook pored mene i u pauzama sam odgovarao ljudima na maile  [:D]  )

de si kolega! :) ja radim tech support za webhosting od kuce [:D]

Link to comment
Share on other sites

jashta, rur je odavno nadaleko poznat kao sigurno utichiste za sve oblike mentalnih patnji...eto ti imash sexualne tezhnje ka diskusiji sa drugima, nekima je to devijantno ali mi na ruru te razumemo i primamo u svoje okrilje (a seti se, i migsa od skora ima svoje okrilje pa je vishestruko opasnij nego ikad pre) uglavnom samo opusteno i spread the good vibes man!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...