Jump to content

Fallout 1 problem


[BMF]Psycho

Recommended Posts

Skinuo sam instalaciju sa huba. Medjutim kada probam da instaliram windows varijantu kaze da moja verzija windowsa ne podrzava igru. Da li je moguce da sam skinuo neku losiju verziju igre ili je ovo normalno da se desi za windows xp 2nd edition. I da li postoji neki trik da se ovo zaobidje pa instalira. Jer kada instaliral dos varijantu igre, nemam zvuk i tako nije uzitak igrati. Ae experti ako znate, pomozite. Unapred hvala.

fallout6dk.jpg

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Imao sam problem sa max instalacijom i porukom da nema prostora na hardu od 80 giga. Ali sa XP SP2 sve je radilo kako treba. Podigni verziju igre, ili ako si na Beogridu svuci od mene imidz. Radi OK.

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Instaliraj igru (Windows verziju), instaliraj patch 1.1 i igraj u Win95 compatibility modu (mada koliko se sećam meni je sve bez problema radilo i bez toga).

to moze da pomogne,ali ces u svakom slucaju iamti problema "zbog previse brze masine i OS-a":)

kad se kreces po globalnoj mapi mnogo brze ces se kretati,a samim tim sretati i mnogo manje random encounters-a,sto je definitivno bezveze(posebno u FO 2,gde kola idu "3000Km/s" na XPu [:D][:D] )

ps.igra vredi da se kupi lepo 600Mhz masina sa 128(256)MB i uziva u igri :))

Edited by SolomonBG
Link to comment
Share on other sites

eto kad niko ni ne procita sta sam napisao. moj problem je sto ne mogu ni da pocnem instalaciju u windows varijanti jer kada kliknem na setup izbaci mi onu poruku sa slike koju sam okacio. inace, instalacija je Version 1.2 . googlao sam vec ali nisam nista nasao, takodje sam vec bio na onom nma linku, potpuno beskorisno za moj problem...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...