Jump to content

Dobro jutro


Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cestitam pajseru. moj savet - nemoj otaljavati faks. zavrshi sto pre i postani, koliko toliko, svoj covek

istina..

samo da bi dao neki uslov moras da ucis 4 meseca non stop i da vidjas drugove preko interneta i telefona;)

mrzim fakultet i ko ga izmisli;)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

najjache da onaj ko zavrshi megatrend je akademski gradjanin.

rofl

brate koja permutacija

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to tamo nema veze sa akademskim gradjanima :(

bre neki dan sa drugarom na faxu, nasli neki prazan kabinet da ponovimo malo gradivo pred ispit. izadje ortak na prozor da popusi cigaretu i zove me da vidim nesto. kad dole na parkingu fakulteta, neki punto sa pljevaljskim tablama, kroz ciji su prednji prozor proturene noge. u charapama. i kao bleja.

posle nekih 10 minuta, izlazi riba iz kola.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

to tamo nema veze sa akademskim gradjanima :(

bre neki dan sa drugarom na faxu, nasli neki prazan kabinet da ponovimo malo gradivo pred ispit. izadje ortak na prozor da popusi cigaretu i zove me da vidim nesto. kad dole na parkingu fakulteta, neki punto sa pljevaljskim tablama, kroz ciji su prednji prozor proturene noge. u charapama. i kao bleja.

posle nekih 10 minuta, izlazi riba iz kola.

и, ако јој нисте објаснили шта се очекује од академске грађанке из Пљевања, у пунту, на БК, која има тако шармантан додир изворне сељаније и свом карактеру, онда стварно нисте академски грађани...

[8][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

to tamo nema veze sa akademskim gradjanima :(

bre neki dan sa drugarom na faxu, nasli neki prazan kabinet da ponovimo malo gradivo pred ispit. izadje ortak na prozor da popusi cigaretu i zove me da vidim nesto. kad dole na parkingu fakulteta, neki punto sa pljevaljskim tablama, kroz ciji su prednji prozor proturene noge. u charapama. i kao bleja.

posle nekih 10 minuta, izlazi riba iz kola.

brateee...ja bih pre rekao da je to neko iskoristio mogucnost crnogorskih tabli,a ne da je riba stvarno odatle,tako da zapitajte se :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja 87 pa sam samofinansirajuce na Visoj elektroteh.Privatni smer a primaju 5-oro na budzet pa razgrabili mesta...Malo mi falilo da udjem na budzet al jbg...

Edited by Duka.

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

Mogao si recimo softversko inženjerstvo na etfu.

Ja bi i probao etf imam neko znanje iz srednje,tu bas mora da se zna oet,fizika i ...A ja iz oeta kod profesora zabodem 3 na prvom kontrolnom u godini i on posle samo prepisuje istu bez obzira koliko dobro uradio,a o fizici da ne pricam :)

Oh hai!

Underground will live forever baby. We just like roaches. Never dying always living.

Link to comment
Share on other sites

A inache jebu ljude sa zavrshenim etf-om? Daj bre vudu ne lozi se, ako ima dechko iole malo mozga snacice se sa vishom isto ko i sa etf-om. Kod nas ljudi i dalje zive sa logikom da ce ih neko juriti chim izadju sa zavrshenom diplomom.

To je otprilike rezon ko

Edited by voodoo_nbgd
Link to comment
Share on other sites

a ko da je etf pa bolji, imam dosta ortaka tamo, predmeti i plan i program su tuga ziva, izacices sa diplomom, ali praktichno znanje ce ti biti nula.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...