Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Doshao sad kuci posle 2 dana, uzeo kola, ugradio ziku, ostalo mi josh adaptere za prednje zvuchnike da kupim obzirom da je Fiat ushtekao iste pa umesto njih imam neki prostor za odlaganje.. :)

No, to je josh 15 minuta posla obzirom da su povezani kablovi a zvuchnici me chekaju u gepeku. Trebali bi sutra i papiri iz Kragujevca da stignu da mogu odmah da registrujem.

Zastava 10 pwnz :)

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sedim u kancelariji, smaram se... sad sledi zatisje pred oluju, cekam ove starije radnike da se vrate pa da mi daju spisak i onda sledi slanje faxova svim hotelima u scg, i zvanje istih

potom slanje faxova svim vecim i jachim turistickim agencijama i zvanje istih

bitje ovo veselih par dana

i naravno jutros sam kao i obicno uspeo da se uspavam i da zakasnim na posao...

retard...

no danas su mi rekli kolika mi je neto plata i mnogo sam sretan zbog toga, treba da odem do zadruge sutra, treba da mi uplate to na rachun i da uzmem parice, imam osecaj da cu sve pare da pretvorim u novcanice od sto dinara pa da se kao cartman kupam u njima :)))

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Evo sedim za kompom,zavrshavm drugu kafu od jutros,i msishljam kako da jebano ostanem budan do vecheras jer sam zadnji put odspavao prekjuche.

ps.radi se o internoj pokladi mene i ortka poshto smo ubedjivali jedan drugog ko i zashto moze vishe da izdrzi da ne spava,reshili smo da to proverimo u praksi...Naravno no-stop,24H,visimo zajedno da ne bi bilo mucki :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pazi, koliko ja znam covek moze da izdrzi 3 dana bez sna, onda pocinje paranoja... ja vam to ne bih savetovao da radite jer se imuni sistem bukvalno raspadne posle takve jedne avanturice.

ja znam i ljude koji su u stanju da ne spavaju po nedelju dana, tj da odspavaju svaki dan od 30min do 2 sata, i savrseno dobro funkcionisu, no vec 5 dan dobijaju halucinacije

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Evo sedim za kompom,zavrshavm drugu kafu od jutros,i msishljam kako da jebano ostanem budan do vecheras jer sam zadnji put odspavao prekjuche.

ps.radi se o internoj pokladi mene i ortka poshto smo ubedjivali jedan drugog ko i zashto moze vishe da izdrzi da ne spava,reshili smo da to proverimo u praksi...Naravno no-stop,24H,visimo zajedno da ne bi bilo mucki :)

PF_1107487_999~Beavis-Butthead-Posters.jpg

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

PF_1107487_999~Beavis-Butthead-Posters.jpg

Ownovao si ga ko tebe ati drajver :)

stator@bender ~ $ man chick

No manual entry for chick

DOH!

I kako ja sada da "korsitim" nesto sto ne dolazi sa propratnom dokumentaciom.

Ono jedan trenutak se rasplace pa onda kao ali ja tebe najvise volim, pa onda se kao duri... Ono strasno... Ko da nemaju mozak nego neku "emo masu" izmedju usinju i par instinkta ono klopa pice kenjanje sex i tako to...

horor...

Link to comment
Share on other sites

malo odmora uz kafu, uvek prija... ali me uhvat smor i od same pomisli da cu celo po podne jurcati po gradu po ovoj vrucinshtini...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

stator@bender ~ $ man chick

No manual entry for chick

DOH!

I kako ja sada da "korsitim" nesto sto ne dolazi sa propratnom dokumentaciom.

Ono jedan trenutak se rasplace pa onda kao ali ja tebe najvise volim, pa onda se kao duri... Ono strasno... Ko da nemaju mozak nego neku "emo masu" izmedju usinju i par instinkta ono klopa pice kenjanje sex i tako to...

horor...

Eh Statore, to ti je virusna heuristika i na to se ne moze primeniti logika :) The only bulletproof technique you can use with women is "expect the unexpected!" [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Spavao sinoc 3 sata, tako je to kad radis neki posao sa ljudima sa faksa. Naravoucenije, ako ne poznajes dobro saradnike i ako nesto mora da se uradi onda to moras da uradis sam. U medjuvremu mi stigao fancy monitor, fini ASUS od 20", jedino sto je mozda malo previse wide za moj ukus, ali sta sad da se radi. I onda paradoks, kod kuce sad imam ekstra monitor, ali imam krs net, na poslu imam ekstra net ali krs monitor. O zivote lutalico... Jedna od stvari koje sam rekao da necu da radim, ali sam ipak uradio pre neki dan se ispostavlia da je upravo onakva zasto sam rekao da necu da radim, ali sam bar relativno na vreme se dozvao pameti. Samo kad bih jos imao pameti za neke druge stvari...

Na kraju nemam apsolutno pojam zasto sam vama ovo pricao :D

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

doso sa voznje i sisanja

a sisao shta?

:o) sry, ali bilo je jache od mene :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Био и ја на шишанју косе на глави. (за све који се залећу на пенал) :)

Гледам нешто и оно много м је ламе ова ћирилица или једноставно ја нсиам навико??

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...