Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^^widish... ni ta promena pola nije tako losha ideja... razmislicu i o tome...

a kad smo vec kod plazme, imam ja tu neko mleko u frizideru, pa...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

идем сутра на Егзит. само један дан, без уласка у Лалаленд, без већине актера, биједан изговор за експедицију, која је некад ушла у историју... али, шта је ту је. бар ћу видети Кјоота у елементу, Пертуа и новосадски огранак РУР-а, слушаћу Билија и Гету. криво ми је што ипак пропуштам толика имена...

данас добијам нови комп на послу, само ми се овај ТФТ чини мален. али, све је боље од ове канте.

кола ми опет задају муке, никако да стигнем до проблема са плином. кад те нешто толоко кара, некако се заинтачиш...

нешто ме боли глава цео дан, не знам који ми је. хоћу кућиииииииииии... ња.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

идем сутра на Егзит. само један дан, без уласка у Лалаленд, без већине актера, биједан изговор за експедицију, која је некад ушла у историју... али, шта је ту је. бар ћу видети Кјоота у елементу, Пертуа и новосадски огранак РУР-а, слушаћу Билија и Гету. криво ми је што ипак пропуштам толика имена...

Idi na metal stejd

Link to comment
Share on other sites

el to neki poziv na neki gedering? :D :)))

ako volish plazmu i mleko, moze :P

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

nece bre... i Vlada voli plazmu i mleko... :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Pokushavam da shvatim o cemu se to radi na ovoj strani pricajte topica :) Pored toga cu da odradim jos pokoji poslitj koji imam, pa oko 15h moram da krenem, pa do redakcije, pa posle na rhh, standardni petak :)

Link to comment
Share on other sites

danas mi je savrhsen "bezhanijeska kosa" dan ovde =o)

znachi izbo sam dnevnu kvotu ljudi

onda malo posedeo sa ljudima na odelenju

pa malo jurnjave + organizacije stvari van standardnih tokova sistema *(sto ovo volem da radim pa to nije normalno =o))

pa onda izblej na forumu

pa konzumacija visokoprocentnog alkohola u radno vreme sa simpa female zaposlenima na drugom odeljenju! ftw! ;o))

pa opet jurnjava da bi na popodnevnom sastanku imao sve snimke, sve bilo u redu i svi me volU jer sam mLogo opak bajO koji ima olakshava njihovo tesghko bitisanje za koje dobijaju platu od 5.8k evra minimum =o)))

kad ima ovakvih dana ladno mi se ostaje ovde mesecima

sad napolju pljusti kisha pa opet trolujem iz bolnaje =o)

a sad petak veche...pa vikend...jaooo ;o))

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam izblejao kod ortaka i onako patetichno gledao exit kad bar nisam tamo. i skapirao sam da je dobro shto nisam tamo jel bi se iznervirao. od svega shto smo gledali jedino smo skapirali da su FF prodali prichu, svi sa djarene horor. da ne pricham shto su nastavili sa ispalama, koji horor .. da sam tamo izbo bih nekoga iz organizacije shrafcigerom. odoh da se istushiram pa da krenem da peglam knjigu laganci.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ebem mu lebac... slusham irsku ziku znachi kolko dugo nisam slushao uvati me zhelja... poskidao razne stvari znachi... kad chujem neke drinking pesme... zamislim se u nekom tavernu/inn`u sa brdo likova i svi udaramo krigle i prosipa se pivo svuda i veselimo se, devojke donose pivo i bash je veselo :D

posle izlazimo napolje i pesnichgenje u rulji... awww :D

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...