Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

al ubrzo za kruka chushe ljudi sa estrade i pocheshe njushkati po nashem forumu, svaki kruku pice placa, svaki deset prsta krukovih hvali. kruko poche prichati o parama o slavi, mi ga odgovarasmo krule ne budali, ti si neshto drugo ti muzikom lechish bol, na estradi sve je lazhno na estradi sve je fol.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- Pao danas opristajni ziga-zaga sa devojcicom, mozda se ja tripujes jer se necemo videti 14 dana ali ovaj je bio najbolji do sada [:D]

- Jebe me nesto ovaj BSD ko kauboj konja, zapravo me jebe to sto nemam vremena da temenjno procitam dokumentaciju pa radim napamet :)

Link to comment
Share on other sites

Ceo boziji dan jurio MMC za mobilni i naravno poslednja je prodata 30 minuta pre nego sto sam doshao -.-

'Ebem ti srecu...

Zavalio se u Bus i uzivao u svadji izmedju neke nadrkane zene i vozacha.

Razlog za svadju : Ne radi ono chudo za chekiranje karata pa onda ova zena vristi sta ce biti kad dodje kontrola & stuff...

Sve u svemu zanimljiv dan XD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

uf milina... izvozio 55km`a ... odradio oko 70`ak zgibova... meditiro, radio neke vezbice, lepa hladnjikava kupka... krema za lice i ostala metroseksualna chuda [:D] ... uf...

sad vecheram... i za 10`ak min na kunt \o/

fakin good day :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

bio u gradu sa ortakinjom.

najjaca scena, ja je digao na krkache i idemo da se nadjemo sa nekim drustvom na obilicevom vencu, i sad mi prolazimo kroz ceo obilicev venac tako, masa nas gleda nije im jasno sta se desava.

neki lik, ono tipican lik a la obilicev, ustaje i kao "e sta je bilo, el slavite nesto"

a ja mu odgovaram "ne, samo setamo sto? sta je tu neobicno?!"

hohoho :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Danas obilazio grad trazhetji potrebshtine za more. Nashao cvike za plivanje tj ronjenje u Reflexu - uzeo poslednji par (?) crnih - imaju par stotina tih naochara i samo jedne crne, fala qrcu da sam naleteo na poslednje!!!

Jurim pres akreditaciju za Enterance, malo okasnela organizacija, usvs idem tamo...josh 3 dana do mora - fala qrcu - znachi BG me ubitachno smorio, ova promena dolazi ko podmazana!

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Legao kasno, ustao rano. Ujutru zatekao cute scenu: bebac i zena koji se bude kao da su partneri u ritmichkoj gimnastici - znachi sinhrono zevaju, tegle se i otvaraju ochi [:)] Zao mi je shto nisam uzeo kameru da snimim to...

Mislio sam da cu ustati jos ranije da odgovorim na neke zakasnele mailove, al' nista od toga ne bi. Pa cu sad da se lagano bacim na taj pos'o, nadam se da ce mi par sati biti dovoljno :)

Mogao bi da mi javish da li si dobio moj PM ;)

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...