Jump to content

Gde ste svi otisli?


Recommended Posts

Ko na Haomarush-u nije igrao, taj ne moze da kaze da je igrao WoW. [:D]

WRD!

da da nezaboravno iskustvo i nikad bolja ekipa(Phyx, Bullseye, Taraba, Kha, Boki, Soulles, Perun, Mikrostalja, Migsa, Salac..... i ostali gotivci), sa narvano neizbezhnim lozhachima(Igor i drugari [:D] ) btw Psi ovde nemerem se setim starog naloga pa napravi nov [8D]

Edited by jashem konja
Link to comment
Share on other sites

koji je kurac sa tom hordom danas? 3xAV za manje od 3 sata? (doduse, na prvi sam samo usao po kajmak [:)] ) jeste da su oslabili NPCs, ali opet, ima igraca valjda? 2. AV je bio gotov za 1h10min... jedan napad i drek down... ne kapiram... secam se kada sam levelovao da je IBS bio raritet, veci od untameda... a sada se horda saginje...

@salac - lakse malo sa lightningom.. mozes da povredis neke patuljacke paladine :)

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

koji je kurac sa tom hordom danas? 3xAV za manje od 3 sata? (doduse, na prvi sam samo usao po kajmak [:)] ) jeste da su oslabili NPCs, ali opet, ima igraca valjda? 2. AV je bio gotov za 1h10min... jedan napad i drek down... ne kapiram... secam se kada sam levelovao da je IBS bio raritet, veci od untameda... a sada se horda saginje...

@salac - lakse malo sa lightningom.. mozes da povredis neke patuljacke paladine :)

Ups sry, pazicu da ne povredjujem nase u BG-ovima :)

U AV upadam samo u pauzama izmedju drugih BG-ova, cim dodje WSG/AB call izlazim.

Btw kada sam pre nekih 8 meseci farmovao reputaciju u AV (4-5 partija AV-a dnevno) horda nije izgubila nijednu partiju. Dobio sam TUF i frostwolf-a a AV mi se zgadio za sva vremena.

PS. pozdravi Zelenogzuba (druida) i Bojanu (nelf rogicu), stvarno mi je ponekad zao sto ih onako iskasapimo u WSG.

pps. jesi li za duele? Da se malo nadjemo i vezbamo?

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

koji je kurac sa tom hordom danas? 3xAV za manje od 3 sata? (doduse, na prvi sam samo usao po kajmak [:)] ) jeste da su oslabili NPCs, ali opet, ima igraca valjda? 2. AV je bio gotov za 1h10min... jedan napad i drek down... ne kapiram... secam se kada sam levelovao da je IBS bio raritet, veci od untameda... a sada se horda saginje...

@salac - lakse malo sa lightningom.. mozes da povredis neke patuljacke paladine :)

Kazi nick, kazi nick, kazi nick! [:D]

I daj bre, pa ko jos ide u AV?

Zna se sta pravi igraci igraju...WSG i AB. A tu se horda nesto ne saginje bogami...posebno u poslednje vreme. [:)]

P.S. posebno pozdravi Bojanu [8D]

Link to comment
Share on other sites

dobio tuf za 2 nedelje pre jedno 4-5 meseci ili tako nesto od tada niti jednom ali bash ni jednom nisam ushao u av :))) i ne zelim povrh svega nikad ni da udjem ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

av sluzi da dobijes free epice na exaltedu i pateticnog epic mounta

nichemu vise

nit je zabavno ,nit dobijas honor neki poseban ,uvek je pun retarda koji su tu samo zato sto su retardirani za wsg/ab itd

sve u svemu av = borba za epice :D

Kako free? TUF kosta 120g, prsten valjda 70g, epic mount je 640g (isto kao i obicni epic mounti ako si exalted sa OG/TB/UC ili kim vec, ali ako si isfarmovao AV do kraja sto bi se cimao sa jos jednim farmingom ili davao 200-300g vise...after all, bitna je brzina a ne kako mount izgleda).

A ako cemo posteno, po cemu je za AB/WSG potrebno vise od 5 grama mozga? Sve se svodi na rutinu koja se ponavlja u beskonacnost.......

Edited by salac
Link to comment
Share on other sites

dobro bre sto me sad cimas da objashnjavam :D

nisam bukvalno mislio free epici i mount ,nego mozes lako da dodjes do prvih epica npr ako si tek poceo da igras charactera bez prevelikog cimanja i tako sto stojis u av-u i shetkas se okolo

i onda kada neko tako igra prvog charactera posto ce naravno igrati samo av

posle tvrdi kako je av pvp a nije ni igrao wsg/ab hardcore /pro kako god oces a tavkih ljudi ima dosta

i zato je av pun i prepun nabova koji nemaju veze sa zivotom i unistavaju i to malo zanimljivosti koje av mzoe da pruzi ...

Link to comment
Share on other sites

AV je mnogo gotivan ako igrate 40 vs 40 na primer u ogranizovanim guild raidovima. Igrao sam to sa svojom guildom samo 2 puta ali bruka zabava ... kad su svi na ventrilu i zna se ko gde, a protivnik je ali gilda koja zna sta radi :)

Edited by coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

tuf jeste free epic ... mnoogoo dobra item a usudicu se i reci nevoravatno ga je lako dobiti ... 1-2 nedelje farma ava i to je to .. imash dolichan pvp mace za bilo koga pa cak i za warriora ...

da ne govorim o ringovima koji sabijaju

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...