Jump to content

Jedan lep topic za lepu publiku


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebiga, možda mi je ponešto važno promaklo u samom topcu, ali my two dinara:

Imam čudan osećaj na oni među "njima" koji su, je li, "normalni" u svakom drugom pogledu, osim seksualne orijentacije, takođe smatraju te parade dekadentnim, neukusnim, bezveznim, šta već... i na njih gledaju sa gađenjem, kao što se gleda na, recimo, Grand paradu, ili generalno na kič svake vrste, i druge slične pojave...

Ali opet, to ne možemo znati, dok to ne bi ćuli iz usta nekog od pripadnika te populacije (eto, sad sam bio ozbiljan...)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Migsa zar zeki nije bio kod tebe u rimu? Jel si mu pevao kuvarica-song? [:D]

jesam, mnogo je losha kuvarica.... samo sendvich zna da spremi i to losh [:D]

najjacha spika.. uf gladan sam i ja... hmm shta tjemo da jedemo... hmmmm ajmo u mek, paaaa ok [:D]

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Mohi, razumem tvoje argumente, ali si ostrascen, i cini mi se da zbog toga srljas. guranje prsta u oko ekstremistima ces samo da ih ojacas i nateras da se organizuju i pobede na izborima na primer kao u SAD. i sta si onda uradio? onda cika Bus postavi nove sudije vrhovnog suda, donese nove zakone i sahrani liberalizam za narednu deceniju-dve. nema eutanazije, nema abortusa, nema brakova pedera. cao i dovidjenja. mozda odu jos dalje. u goroj varijanti i u manje sredjenim drzavama skupe se ekstremisti pa ubiju Boga u ponosnim pederima (Beograd, Moskva, cak su i u Zagrebu morali da ih cuvaju kordoni).

takvom stavu izgleda da nije cilj stvarna tolerancija, vec izivljavanje i ispiranje mozga. time ce pederi na sebe da navuku gnev i onih umerenih. a ko ce onda da se obazire na njihovo stvarno stradanje? zasto bih ja npr MORAO da smatram kako su pederi normalni? zar nije dovoljno sto zivim i pustam i druge da zive? nije li upravo to ideal tolerancije?

Realno bi ono sto sam rekao bilo preterivanje i bi mozda izazvalo negativan efekat posto prevelikom broju ljudi to smeta ali u nekim normalnim zemljama to bi samo dalje iskorenilo diskriminaciju druga je stvar sto mi i dalje zivimo na divljem zapadu. Ali poenta stoji ako ti zivis i pustas druge da zive sta te onda bole uvo sto neko paradira? Sad se secam nekih ultra matorih diskusija tipa necu da mi dete gleda to po ulici ... pa jel planirate da dete odgojite kao konja sa onim sranjem za oci da uvek gleda pravo ... Kao sto rekoh vidis zaboravis prodjesh ... tako ja kad vidim ex dizele po tehno zhurkama ... vidim zaboravim prodjem ... nema tu sta da te dotice i da ti smeta ...

Mohicanac ne kenja, to je uvreda za seratore. Covek prosto nije u stanju da prihvati cinjenicu da moze da pogresi i da njegova misljenja i stavovi nisu jedini na svetu. Voli da prica ostalima kako treba da se ponasaju jer njemu niko nije to govorio dok je odrastao pa je postao osoba sa duboko urezanim uverenjem da je uvek u pravu. Sto nije, jer niko nikad nije uvek u pravu, ma koliko ga usrala tema o kojoj se raspravlja.

Stvarim shvatam bukvalno jer sam bukvalista tj. bukva. Skrivena znacenja nemaju sta da traze u nekoj ozbiljnijoj raspravi. Kazi sta mislis , digni ruku i nemoj da se krijes.

Ljudi stvari shvataju bukvalno kad ne mogu da skapiraju pravo znacenje. Slicno kao sa prevodjenjem ...

Da lepo si objasnio sindrom mohican Seth Fix i slazem se sa tim delom.

Drale je jako lepo izneo tezu zasto je pogresno stvarati parade i uopste snaznom propagandom propagirati takve stvari, to jednosavno nije u redu i dolazi do kontra efekta.

Da napomenem jos jednu bitnu cinjenicu u raspravi a to je da samo demokrate, liberalisti i zagovornici tih ideja psuju i omalovazavaju sagovornike, prvo mohican ili lepo napisi moj nick ili ga nemoj pisati u pogrdnom smislu jer nije u redu, ja tebe ni na koji nacin nisam vredjao niti se sprdao nemoj ni ti, umislio si da si civilizovan a u stvari si kao i oni radikali po kojima pljujes, sluzis se sprdnjama i omalovazavanjima sagovornika.

Evo bash me chudi sto se ti slazesh ... zamisli nacista i radikal se slazu ... NEMOGUTJE!!!

Pamcenje ti je ocigledno kratko kao i pamet ... ili ti gledas samo na ovom topiku ko je koga napusavao?

Kod mene postoji sagovornik kojeg postujem (drasko) i sagovornik kojeg ne postujem (ti) posto smatram da ga ne karakterisu osobine ozbiljnog savrmenog i dobrog ljudskog bitja stoga nedostatak "civilizovanosti" s moje strane prema tebi. Setitjesh se pocetaka nasih diskusija kad sam se sluzio cinjenicama i demagogijom i onda jedno 5 mojih postova gde te ja pitam da mi odgovoris smisleno posle cega sam shvatio da to jos uvek nisi procitao u nekoj zaglupljujucoj knjizi i tad sam odustao od bilo koje dalje smislene diskusije sa tobom ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Pamcenje ti je ocigledno kratko kao i pamet ... ili ti gledas samo na ovom topiku ko je koga napusavao?

Kod mene postoji sagovornik kojeg postujem (drasko) i sagovornik kojeg ne postujem (ti) posto smatram da ga ne karakterisu osobine ozbiljnog savrmenog i dobrog ljudskog bitja stoga nedostatak "civilizovanosti" s moje strane prema tebi. Setitjesh se pocetaka nasih diskusija kad sam se sluzio cinjenicama i demagogijom i onda jedno 5 mojih postova gde te ja pitam da mi odgovoris smisleno posle cega sam shvatio da to jos uvek nisi procitao u nekoj zaglupljujucoj knjizi i tad sam odustao od bilo koje dalje smislene diskusije sa tobom ...

Te tvoje jeftine bljuvotine zadrzi za sebe, sto se tice cinjenica nisi izneo ni jednu nego si lupetao gluposti.

Pa "fala bogu" ja se zaglupljujem knjigama a ti si sve naucio iz zivota. Sta da ti kazem, bravo :)

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Kamo sretje da se zaglupljujesh knjigama .... poenta je da chitash zaglupljujuce knjige ... ima razlike ....

Pa te svoje postove si sam obrisao tako da nemamo bash dokaza mnogo o tvojoj fantasticnoj demagogiji al jbg setjaju se valjda ljudi ..

elem gde smo stali ..

A DA PREDKI OLO

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Kamo sretje da se zaglupljujesh knjigama .... poenta je da chitash zaglupljujuce knjige ... ima razlike ....

Pa te svoje postove si sam obrisao tako da nemamo bash dokaza mnogo o tvojoj fantasticnoj demagogiji al jbg setjaju se valjda ljudi ..

elem gde smo stali ..

A DA PREDKI OLO

Ako nemas sta pametno da napises, onda nemoj ni pisati, posebno sto spamujes topic, daj mi te cinjenice da vidimo?

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Kamo sretje da se zaglupljujesh knjigama .... poenta je da chitash zaglupljujuce knjige ... ima razlike ....

Pa te svoje postove si sam obrisao tako da nemamo bash dokaza mnogo o tvojoj fantasticnoj demagogiji al jbg setjaju se valjda ljudi ..

elem gde smo stali ..

A DA PREDKI OLO

PREEEEDKIIIIII STRIKES AGAIN! \o/

[:D]

Link to comment
Share on other sites

Ako nemas sta pametno da napises, onda nemoj ni pisati, posebno sto spamujes topic, daj mi te cinjenice da vidimo?

E predak shto smarash, idi uchlani se na onom pravnom u "klub mladih intelektualaca" pa se raspravljaj sa slichnima tebi i prestani da gushish forum.. kkthxbaigg.

GAY PREDAK U ARE!

Link to comment
Share on other sites

Mohicanac ne kenja, to je uvreda za seratore. Covek prosto nije u stanju da prihvati cinjenicu da moze da pogresi i da njegova misljenja i stavovi nisu jedini na svetu. Voli da prica ostalima kako treba da se ponasaju jer njemu niko nije to govorio dok je odrastao pa je postao osoba sa duboko urezanim uverenjem da je uvek u pravu. Sto nije, jer niko nikad nije uvek u pravu, ma koliko ga usrala tema o kojoj se raspravlja.

odkako sam te prvi put video na ruru ovo je tvoja slika i prilika

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

@ mohi

au bre pa ti si krenuo da uporedjujes crnce sa pederima ... babe i zabe ... to sto su imali nesrecu da ih progoni ista grupacija je stvar agresivnog ekstremizma samo po sebi ...

a ako hoces da im se priklonis, izvoli predlog:

izlazi malo cesce u pederske klubove, pa se javi da li si promenio misljenje ...

@ ignis

nisam shvatio, jel ti podrzavas eutanaziju i abortus?

@ stator

ma najbolje da "zenino telo" prihvata fetus kao strano telo ... pa nije sve sto pise na tarabi istina ...

to ispada da 1 u 4 ili 5 je potencijalni homo ... right ... nisam stigao da procitam tekst, al samo mali komentar za sad ...

@ topik

nadam se da niste shvatili moj post kao politicki korektan jer me mrzi da pisem pederi i lezbejke vec mi krace homoseksualci ...

sem toga ne verujem da postoje pojedinacni geni/genomi koji su zaduzeni eksplicitno za emotivno ili socijalno ponasanje ... ako se ja dobro secam dete u ranom uzrastu prihvata modele ponasanja iz porodice i spoljasnje sredine, pa prema tome i seksualno opredeljenje ... pa sad vi meni objasnite da je ok gej okruzenje ...

mislim ja verujem u Boga, pa mozete slobodno da me diskriminisete kao misljenje, al ajde da diskutujemo malo o evoluciji, ako takvo nesto postoji ... posto likovi koji zastupaju "evoluciju" kazu da smo od zivotinja nastali uzecu za primer njih ...

gde ste videli pedere zivotinje ... ako se dobro secam "priroda" je regulisala nekim vrstama da su hermafroditi u najgorem slucaju kad nemaju partnera u blizini a ne "pederi", ako se uopste takvo nesto moze reci za zivotinju :))

za mene homo kao socijalni poremecaj ima znacaja u trendu modne industrije gde pederi kreiraju odecu za zene, i to negativnog, gde su uveli na velika vrata tzv. heroin look i slicne "emancipacije" zena. pa ajde sad i musku odecu. gledam gomilu muske decurlije koja nosi niske pantalone ... jebeno gejevski. ako je to neki doprinos, super!!! ajde da se futamo u senf, dok nam oci ne iskoce ...

vrli novi jebeni u dupe svet ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

sem toga ne verujem da postoje pojedinacni geni/genomi koji su zaduzeni eksplicitno za emotivno ili socijalno ponasanje ... ako se ja dobro secam dete u ranom uzrastu prihvata modele ponasanja iz porodice i spoljasnje sredine, pa prema tome i seksualno opredeljenje ... pa sad vi meni objasnite da je ok gej okruzenje ...

errrrr...

Ok, prvo za gen/genom: Nije to nesto u fetusu sto ne valja vec je stvar sto kewa ne rokne dovoljno muskih hormona, pa se mozak i neke zlezde pogresno razviju.Inace tako nastaju i hermafroditi....

A ranije je bila ta tzv "tabula rasa" teorija da je sexualno ponasanje uslovljeno najvise sredinom.Vreme, istrazivanja i praksa su pobili tu teoriju...

Link to comment
Share on other sites

Postoje gay zivotinje verovali ili ne, ne lupas stvarno postoje.

Citao sam nesto na tu temu ali ja verujem da gay mozes i da postanes i da se rodis takav, ako je okruzenje takvo da je gay super i da je samo opcija onda naravno da ce dosta njih koji nisu rodjeni tako da se ponasaju.

Imamo lep primer kod spartanaca koji su bili pederi zato sto je to bilo propagirano za bolji vojni efekat, nisu se svi rodili kao homoseksualci vec su se oni tako vaspitali od malih nogu, to moze da bude argument protiv toga da gay parovi usvajaju decu.

Edited by De1Rekt0n
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

@ mohi

au bre pa ti si krenuo da uporedjujes crnce sa pederima ... babe i zabe ... to sto su imali nesrecu da ih progoni ista grupacija je stvar agresivnog ekstremizma samo po sebi ...

a ako hoces da im se priklonis, izvoli predlog:

izlazi malo cesce u pederske klubove, pa se javi da li si promenio misljenje ...

Eto diskusije ... ajde reci mi koja je razlika izmedju njih?

Retji tjes verovatno crnci nisu mogli da biraju dal ce biti crni ili ne ok. Homosexualcima se jednostavno svidja isti pol, kao sto se tebi svidja neka devojka recimo tako se nekom gay-u svidja neki lik ... ti ne utices na to jednostavno svidja ti se ... reci cu opet covek je razumno bice i ne funkcionise na principu instinkta tipa zenka dobije teranje i luchi materije koje privlace muzjake. Necu da ulazim u teorije dal genetski mozes biti gej ili ne posto meni ta prica ne pije mnogo vodu al opet nisam strucno potkovan da odbijem tu teoriju sve u svemu poenta je da ljudsko bice trazi pored fizickog izgleda i da se intelektualno nadje sa svojim partnerom, a postoji dosta fundamentalih razlika u razmisljanjima muskaraca i zena samim tim i dovoljno razloga da se neko odluci da mu se svidja samo jedan pol sa kojim bi bili u vezi.

Uzgred mi se svidja sto vecina ljudi ovde misli da sam se ja rodio u wowu ...

Imam gay drugova i bio sam na dve gay zhurke i mogu da kazem da ne bi izvalili da je gay zhurka al dobro ja kapiram da je vecini tesko da iz mozga izbace slike "blue oister" kluba ...

PS: smorili ste sa tim akcijama gej par bi stvorio od deteta geja ... svi danasnji gejevi su iz hetero porodica objasnite tu cinjenicu ... drugo normalan i hetero i homo par ne ubaciuje detetu takve stvari u glavu al naravno ima nenormalnih parova i to podosta homo pa im opet niko ne brani da imaju dete, ali im zato ne daju da usvoje dete sto bi isto bio princip i sa gay parom ....

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

PS: smorili ste sa tim akcijama gej par bi stvorio od deteta geja ...svi danasnji gejevi su iz hetero porodica objasnite tu cinjenicu ... drugo normalan i hetero i homo par ne ubaciuje detetu takve stvari u glavu al naravno ima nenormalnih parova i to podosta homo pa im opet niko ne brani da imaju dete, ali im zato ne daju da usvoje dete sto bi isto bio princip i sa gay parom ....

Ovo svi je neosnovan trac i tu nema sta da se oko toga polemise uopste, to je jednostavno nemoguce.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

hetero porodica = drushtvena zajednica muskarca i zhene to dal je neko od njih mozda potajno gay ne utice na pojam hetero porodice

i nemoj smarati mosh slobodno preskaces moje postove posto cu ti odgovarati sa

OLOLO PREDKI !!!

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ok, prvo za gen/genom: Nije to nesto u fetusu sto ne valja vec je stvar sto kewa ne rokne dovoljno muskih hormona, pa se mozak i neke zlezde pogresno razviju.Inace tako nastaju i hermafroditi....

A ranije je bila ta tzv "tabula rasa" teorija da je sexualno ponasanje uslovljeno najvise sredinom.Vreme, istrazivanja i praksa su pobili tu teoriju...

dobro ako je tako, ne znam :) ali to ispade kao da je falinka u razvoju sto ne cini ispravnim ?

a za vaspitanje nisam bas siguran ... mislim da te neko vaspitava od malena da treba da krades i da je to u redu, sta bi postao? vatrogasac ili policajac?? da malo banalizujem da pokazem poentu ...

a da sredina utice, utice do jaja, kao "svi slusaju narodnjake pa i ja" ;) mada uvek se moze isplivati iz nje, to stoji. mislim da slicno idu i modeli seksualnog ponasanja ...

Postoje gay zivotinje verovali ili ne, ne lupas stvarno postoje.

Citao sam nesto na tu temu ali ja verujem da gay mozes i da postanes i da se rodis takav, ako je okruzenje takvo da je gay super i da je samo opcija onda naravno da ce dosta njih koji nisu rodjeni tako da se ponasaju.

Imamo lep primer kod spartanaca koji su bili pederi zato sto je to bilo propagirano za bolji vojni efekat, nisu se svi rodili kao homoseksualci vec su se oni tako vaspitali od malih nogu, to moze da bude argument protiv toga da gay parovi usvajaju decu.

voleo bih ako je to tacno neku detaljniju informaciju pa da se bolje informisem i proverim :) za gej zivotinje jel ...

mada nisam jos cuo za gay zivotinje koje se razmnozavaju :)

ako je gej kod tih beslovesnih bica da pri teranju naskoce i na isti pol, nisam bas siguran da ce to i sprovesti ... :) za primer: gledao kod pasa takvo sto i nije im nijednom uspelo.

nasuprot tome, mada ih se okupi i po 20 kad neka zenka u blizini ima teranje pa se i ona odbrani :) ili samo jednog juri da mu dozvoli :)

ako se dobro secam ima neka vrsta puzeva koja ako nema partnera u blizini, razvija organ u sebi suprotnog pola i razmnozava se, najpribliznije "gej" varijanti ... therefore razmnozavanje je smisao kod zivotinja ...

zato sam ih i stavio i amazonke pride kao odraz zenske pederastije, postoji teorija odvajkada da su vaspitavanja od malena presudna ... pogotovo su navodno gej vojske jace od standardnih hetero...

mada ako se dobro secam leonide i spartanaca njegovih i cuvene bitke u klancu, on je birao hetero likove koji imaju porodicu da bi ostajali zivi duze, da ih drzi to da trebaju nekog da zastite i nekome da se vrate :) pa je njih 1000 zadrzali neki broj dana mnogostruko vecu vojsku sa druge strane :) a do sada su sve gej vojske istrebljene, sto im teorija ne ide bas u prilog :)

Eto diskusije ... ajde reci mi koja je razlika izmedju njih?

Retji tjes verovatno crnci nisu mogli da biraju dal ce biti crni ili ne ok. Homosexualcima se jednostavno svidja isti pol, kao sto se tebi svidja neka devojka recimo tako se nekom gay-u svidja neki lik ... ti ne utices na to jednostavno svidja ti se ... reci cu opet covek je razumno bice i ne funkcionise na principu instinkta tipa zenka dobije teranje i luchi materije koje privlace muzjake. Necu da ulazim u teorije dal genetski mozes biti gej ili ne posto meni ta prica ne pije mnogo vodu al opet nisam strucno potkovan da odbijem tu teoriju sve u svemu poenta je da ljudsko bice trazi pored fizickog izgleda i da se intelektualno nadje sa svojim partnerom, a postoji dosta fundamentalih razlika u razmisljanjima muskaraca i zena samim tim i dovoljno razloga da se neko odluci da mu se svidja samo jedan pol sa kojim bi bili u vezi.

Uzgred mi se svidja sto vecina ljudi ovde misli da sam se ja rodio u wowu ...

Imam gay drugova i bio sam na dve gay zhurke i mogu da kazem da ne bi izvalili da je gay zhurka al dobro ja kapiram da je vecini tesko da iz mozga izbace slike "blue oister" kluba ...

PS: smorili ste sa tim akcijama gej par bi stvorio od deteta geja ... svi danasnji gejevi su iz hetero porodica objasnite tu cinjenicu ... drugo normalan i hetero i homo par ne ubaciuje detetu takve stvari u glavu al naravno ima nenormalnih parova i to podosta homo pa im opet niko ne brani da imaju dete, ali im zato ne daju da usvoje dete sto bi isto bio princip i sa gay parom ....

pa crnci su na rasnoj osnovi maltretirani a homo na sexualnoj ... zato su babe i zabe ...

i nemam ja problema sa njihovim izborom, niti cu da zavirujem po kucama kako ko zivi i zasto, ali zasto bi meni i celom svetu to moralo bivati natrljano na nos kad se javno pojavljuju da bi se javno afirmisali kad ne mogu privatno ? ... da se ne ponavljam dvaput ;)

i nisam pomenuo da su ljudi beslovesni? zar ne? btw zaboravio si emocije i duhovnu stranu bica :)

a to da te dve zurke te cini kompetentnim ... tesko :) sedi malo gledaj ih druzi se ... ali na njihovom terenu ... i ne pricam o holivudskoj komicnoj generalizaciji :)

gore ti je odgovor za vaspitanje :)

sem toga da je vaspitanje liberalnije od danasnjeg verovatno bi svi bili bi u najmanju ruku zar ne ? :) ili bi sve ribe bile "qrve" a svi tipovi sa kojekavim polnim bolestima ;) da jos malo banalizujem ...

kao sto rekoh nisam bas nacisto sa tom genetikom ... ali zar od malena roditeljima "gej" dece ne bi bilo ocigledno da oni reaguju samo na isti pol ??

ne znam da li ste gledali decu kad odrastaju ali ona su transparentna do nekih godina gde istrazuju i bivaju vaspitavana u odredjenom smeru ... i mislim da se u tim ranim godinama uzimaju odredjeni modeli ponasanja koji se ponavljaju kroz ceo zivot, a da ne zvuci bas kao da smo roboti jel ...

a sto se tice toga da su gejevi iz hetero porodica, to mu otprilike dodje na ovo: bio hetero, osetio se isprazno zbog pogresnih sexualnih/emotivnih/intelektualnih/duhovnih izbora i presaltovao se ... jos nisam upoznao nikog kome je prvo iskustvo sex sa istim polom, misleci tu na musko ili zensko podjednako ... jednostavno ispadne da je to neka vrsta kompenzacije razocaranosti ili poistovecivanja cak i projektovanja i "otkriju" da su gej ...

zato mi je to devijantno, kao ponasanje i kao izbor ...

da ne pricam da pri usvajanju bira dete i zvanicni staratelj, a ne potencijalni staratelj, i da to ide prilicno tesko cak i kod nas za hetero parove ... pa provere kasnije itd.

da opet ne napomenem da bi eksperimentisanje na deci za homo brakove i usvajanje zajedno bilo pogubno barem u narednih 10 generacija, dok se ne "afirmisu", jer ne verujem da i pored sve dekadencije civilizacije biti to tako pa i skoro ... jebi ga eksperimentisanje na deci ... mis'im mengele je bio bolji od toga ...

meni kao hetero mi se oduvek dize na devojke, nikad na tipove ... pa zar ne bi trebalo i drugi ljudi suprotnog opredeljenja da isto reaguju ??? nego se tek kasnije otkriju, otprilike nisam znao sta mi nedostaje pa sam pronasao ...

a da ne pricam da uvek jedan gej/lezbo startuje lika ili devojku i privoli ih na "svoju stranu" ... mislim kako nekog mozes privoleti na nesto i koje stanje uma/emocija je potrebno za takvo nesto da ne ulazim, ali ja samo takve price znam ...

predci pomozite ;)

Edited by Yevod

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Vidim da su se neki dobro potkovali strucnom literaturom za ovu diskusiju...

nacitan4sd.th.jpg

@De1 - lazes, proizvoljno i selektivno prezentiras cinjenice uz karakteristican komentar, mada veci deo vremena samo lazes... da nisam video negde da A.Vucica smatras pametnim pitao bih se od koga si to

naucio...

ne znam i ne zanima me sta si hteo da postignes referencom na gay naciste, oces nesto da nam priznas?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

@yevod

To ne menja cinjenicu da su maltretirani i jedni i drugi bez realne osnove sto je bitno za ovu diskusiju to zbog cega su maltretirani je nebitno mislim ajmo bolje argumente jbg hteo si zdravu diskusiju ... Sto se tice afirmacije ... pa 99% ovog foruma (ajd ostavio sam 1% za zene i mozda ponekog normalnog) ide okolo i sere kako su jebali. Sto to mora svet da zna? Poenta je da ljudima to ne smeta al im smeta kad dva muskarca kazu da su se jebali, a mene zanima zasto?

Nisi napomenuo al sam osetio da je veoma bitno navesti da ljudi to ne rade da bi vama kojima to smeta pljunuli u lice vec zato sto su takvi jednostavno i takvi trebaju biti prihvaceni ...

Ne znam za vas al ja znam da na moje sexualno opredeljenje nisu uticali matorci, a poenta price da su svi gejevi danas iz hetero porodica je ta da su oni odrasli po vama u "normalnim" uslovima i ipak su gay. Druga stvar ovde je to sto kazes da su svi uglavnom probali heterosexualne odnose pa onda presli na homosexualne, pa to je uticaj sredine ... sredina ih natera da krenu "normalnim" putem ali tek kad probaju skapiraju da to nije ono sto oni zele. Sto ce reci dete koje bi odraslo u gej porodici bi isti tretman imalo tj bilo bi forsirano niz heterosexualni put zato sto roditelji/staratelji imaju mnogo manji uticaj od sredine ... Meni je btw interesantno da vecina misli kako ljudi postaju gejevi zbog nekih svojih nedostataka/devijacija, a ne zato sto se jednostavno tako osecaju ... to im je u srcu jbg isto ko sto se tebi recimo dize na ribe nekom liku se dize na tipove samo u godinama kad dozivljavas prvo sexualno iskustvo to priznati i sebi pa i drugima u danasnjem drustvu je jako pogubno stoga i vecina odluci prvo da proba sa suprotnim polom ...

Ok ja sam bio na dve zurke zato sto su me na dve zurke zvali i bilo mi je super isto tako sam hiljadu puta bio sa mojim gej drugovima uveche u gradu po zurkama/klubovima i bilo mi je super. Mene sad zanima kako si se ti nasao kompetentan da mi pricas kako nisam iskusio nista i kako ne vidim svetlo, tj zanima me to tvoje silno iskustvo posto mi nisi odgovorio na pitanje zasto sve to zamisljas kao "blue oister" klub sa muskarcima u latexu, kozi i pandurskoj opremi kad u stvari nije tako i to sam video.

Sto se tice usvajanja ... pa experiment je dati klincima glupavim dete u ruke tj nije experiment posto se zna rezultat ... katastrofa ... Jedini problem koji ja vidim u tome da gej par usvoji dete je osuda okoline tog deteta ili jos gore neko lazno sazaljenje i slicne gluposti koje su rezultat odnosa vecine ljudi prema tome zbog cega ja i kazem da ljudi treba u potpunosti da ociste svoj mozak bilo kakvih predrasuda prema tome a ne samo da se pokriju tolerancijom ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...