Jump to content

Odlucio i ja da igram WoW : )


Sasuke-kun

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hehe pala ili lock i boli te, nikada ti kesh ni za shta nece trebati :P

nego ubedljivo najbolesnije po pitanju lvlovanja su klase koje nemaju downtime, odnosno rogue, warr(diskutabilno, zaista nije za pochetnike), hunter(sve je na petu), ili warlock(isto kao kod huntera), lvlovanje je pichkin dim, ne osetish ga, ali opet sve zavisi od talenata, i ostalog shita, tako da ovaj pasos je manje vishe off topic.

elem, warr za lvlovanje moze da bude ez, a moze da bude i hardcore pita(pain-in-the-ass), sve zavisi od opreme, kao shto je i vec recheno u predhodnim postovima, najbitnije stvari za warra - dual wield nije za lvlovanje, previshe mashish, samim tim i manje dmga pravish, a i primas podosta, dakle, 2H, dvoruchno oruzje je za lvlovanje, arms build, da bi svaki udarac shto vishe boleo, i shtit + 1h po isntancama, to je to, pochetna oprema (zeleno ili shta vec) ne treba nishta da ima sem +staminu, jer nositi iteme sa samo agi ili strenght iteme je nerf, zapamti - veci hp = manji downtime, odnosno vishe batina mozes da popije, i vishe mobova ubijes a da ne moras da sednes i jedesh...

za kesh je ok mining, ali ga ne preporuchujem, preporuchujem skinning i herb. zato shto je razlika broja ruda koje nalazis i biljaka velika, u pochetku ni sa jednom profesijom ne moze da se zaradi kesh, ali negde oko 25+ lvla otprilike bi mogao da beresh kingsblood ili sa miningom majnujes iron, oba se prodaju odlichno, ot tog trenutka pa nadalje sve shto nalazis od biljaka/ruda zaradjuje solidne kolichine kesha.

zakljuchak: herb je bolji, potovi su consumable itemi, tako da su bilje uvek u potraznji.

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces easy mode u PvE (znachi 20 vas moze da radi ono sto 40 horde ne moze) ili ally , a ako hoces da gazis sve sto je zivo u PVP vozi hordu.

To ti je to.

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Sylvanas ce biti moj server. :)

uzecu Warriora undeada ( ima dobar racial sta hoces!?! )

od profesija (poslusao sam soulstorma ipak se potrudio) herbalism i mining... te osnovne stvari se ipak najvise traze kad razmislim... (na AH naravno) posto se od tih osnovnih cvetica i biljaka prave skoro pa svi potioni... a ja ako pravim potione pravim sebi za +HP ili za trade al ti koje pravim uglavnom niko nece (ne trebaju im )

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

hehe pala ili lock i boli te, nikada ti kesh ni za shta nece trebati :P

nego ubedljivo najbolesnije po pitanju lvlovanja su klase koje nemaju downtime, odnosno rogue, warr(diskutabilno, zaista nije za pochetnike), hunter(sve je na petu), ili warlock(isto kao kod huntera), lvlovanje je pichkin dim, ne osetish ga, ali opet sve zavisi od talenata, i ostalog shita, tako da ovaj pasos je manje vishe off topic.

elem, warr za lvlovanje moze da bude ez, a moze da bude i hardcore pita(pain-in-the-ass), sve zavisi od opreme, kao shto je i vec recheno u predhodnim postovima, najbitnije stvari za warra - dual wield nije za lvlovanje, previshe mashish, samim tim i manje dmga pravish, a i primas podosta, dakle, 2H, dvoruchno oruzje je za lvlovanje, arms build, da bi svaki udarac shto vishe boleo, i shtit + 1h po isntancama, to je to, pochetna oprema (zeleno ili shta vec) ne treba nishta da ima sem +staminu, jer nositi iteme sa samo agi ili strenght iteme je nerf, zapamti - veci hp = manji downtime, odnosno vishe batina mozes da popije, i vishe mobova ubijes a da ne moras da sednes i jedesh...

za kesh je ok mining, ali ga ne preporuchujem, preporuchujem skinning i herb. zato shto je razlika broja

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Odlican ti je izbor Sylvanas :)

Jedan od najstarijih servera , a tek je sad poceo da se razvija u PvE

(Alijansa se izostavlja)!

Edited by Malatrolapunakontrolora

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

od lvl 35 ja sa paladinom nisam imao down time i brze sam ga izlevelovao na lvl 60 nego warlocka ( affliction dark pact etc etc ) tachnije 9 dana 5 sati za paladina 11 dana za warlocka ... tako da je to diskutabilno ...

mada hunter je hunter fucking imba za lvlovanje i tu nema dalje diskusije :D posle njega rogue i druid onda bi doshao paladin itd

To je zato shto si ally lover i znahs sve napamet [:p]

A dok smo mi levelovali warlock-a, bio je....manje "imba" nego danas [:D]

@Sasuke-kun: Umesto tog mining-a, mozda bolje da uzmesh skinning....jeste da je mining bolji za kesh, ali tracking ruda i travuljine nije moguc istovremeno.

E da, druid sabija za lvlovanje. Ne kao hunter, ali kao rogue na steroidima. Jes' da si zavistan od opreme kao warr, ali bijesh kao drogiran i imash heal.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Druid smara za lvlovanje [V]

Ti si nab [:p]

Sasuke, savet: Ako se lozish na engineering ( a ko se ne lozi? [:D] ) bolje kreni sa kesh profesijama, kao shto smo ti predlozili, pa na 60-om lvl-u batalish recimo hebalizam i uzemsh engineering. Ako budesh odma krenuo sa bombama i loodnicama, necesh imati coravog dinara, mount-a, sranje oprema itd....smuchice ti se warrior.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Igram warriora... probao sam par drugih klasa i svaka me smorila negde oko 25. lvl-a... warrior nikad. Btw, moraces da se suochis sa chinjenicom da cete kad uzmesh 60. i jos uvek nemash neku solidnu opremu gaziti sve klase osim rogue-a, zapamti to :) Tako da ti savetujem na 60. odma u pve, i ne izlazi na duel pre nego uzmesh untamed blade ili nesto jache... :)

Edit : Sto se tiche profesija, obavezno uzmi herbalism kao jednu... jako brzo pocinjesh da pravish extra kesh... na primer imash taj swifthistle koji pada iz mageroyal-a i briarthorna, a potreban je svim rogue-ovima za neke njihove chajeve + za swiftness potione... uglavnom ima lepu cenu, zavisi od servera, ali je u svakom slucaju sigurno mnogo vishe nego sto bi trebalo za biljku tog levela, s obzirom da si undead, naci ces brdo briarthorna u onoj teritoriji jugozapadno id Undercity-a... zaboravio sam kako se zove... -.- par levela kasnije nailazis na biljku Fadeleaf, koja opet ima imba cenu za taj level...

Kao sto reche neko pre mene, mining + herbalism je zajebano sto ne mozes da trakujes i rude i biljke odjednom, tako da ti ne bi bilo lose da uzmesh herbalism i skining.

Edited by Mario^^
Link to comment
Share on other sites

uzecu Warriora undeada ( ima dobar racial sta hoces!?! )

ja sam ti dao savet prema ukusu. ja sam probao UD popa i smorio se na lvl20... ako bih igrao hordu(a ne igram) ne bih uzimao UD, bez obzira na imba racial... orci imaju 25% stun resist... trolovi combat hp regen, taureni +5% stamina...

ako gledas po racialima, onda za warriora UD nisu nista ispred ostalih(cak mozda i iza), a sto se mene tice, ja UD ne volim, i to ti je to... pre bih igrao tauren shamana [:p]

Link to comment
Share on other sites

ok idemo

@taraba : pa da mozda si upravu ali bez obzira i dalje stojim iza toga da paladin nema downtime dakle ne mislish nista iq free grindovanje dok sa lockom morash bas da pazish i non stop da se smarash i opet cesh imati down time ... dodushe retko cesh morati da pijesh ali nekako je neizbezno ako zelish non stop da grindujesh

@engeering : odlichna profesija za pvp ne treba za lvlovanje preporuchujem da se nauchi na lvl 60 posto steknesh dobre zalihe golda

@primevil : ne slazem se sa tobom ...to sto su undeadovi tebi ruzni to je jedna stvar ... mada ja kada bih igrao ja bi igrao WARRIOR orca ...

i da orkovi imaju 15 % stun resist a ne 25 % ( iako je to zabagovano pa daje 99% ^_^ )

sto se tiche para sa alhemijom na ranijim lvlima to su sweeftness potion , frost oil ( 2 g komad ja prodajem imba zarada ) fadeleef , i strangekelpovi , invisibilyti potioni tu i tamo , shadow oil imba zarada ( warlock quest ) , demonslaying potion ( za enchant lepa zarada isto ) ...

kasnije agility potioni , mongoos i black lotusi ( prodaju se 10 g komad ) naravno flaskove mozesh da prodajesh ako nadjesh neku guildu za kupca ... npr ja imam ugovoreno da pravim 10 flast of titans za jednu guildu nedeljno i opet dopremam ribu ( posto me mrzi da ribarim ) brlo jeftino od nekih low lvl kineza ... tako da nedeljno imam cistu zaradu od oko 100 golda samo na to ...

takodje opasna forica je transmute ... ali ne transmute arcanite nego transmute water to air ... zato sto taj transmute ima 2 puta kraci cooldown nego ovaj za arcanite ( tj 1 dan cooldown ) i onda lepo kupim water essenciju za 10 golda pretvorim je u air essenciju i prodam za 20 - 25 golda svaki dan ...

aj uzdravlje :D

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@primevil : ne slazem se sa tobom ...to sto su undeadovi tebi ruzni to je jedna stvar ... mada ja kada bih igrao ja bi igrao WARRIOR orca ...

to je ono o cemu ja pricam. da ne treba da igra sa necim sto mu se ne svidja(znam da bi stakic pre uradio lowlvl format pre nego sto bi igrao taurena) samo zato sto ima BESAN racial... to cini smao igranje besmislenim...

Link to comment
Share on other sites

ok chevek je odluchio i igratje ono sto oce, ali chisto da kazhem da iako lichno igram orc warra (i to sword spec iako zbog raciala svi nesto favorizuju axe) da je UD warr super za levelovanje jer je kanibalizam usteda para za hranu, potione i zavoje samo takva...warru ode na gorepomenute 3 stvari nerealna kolichina resursa...

Link to comment
Share on other sites

warru ode na gorepomenute 3 stvari nerealna kolichina resursa...

zavoje pravis sam - nema troska, ali nema ni zarade, ali obzirom da vec grindas, pada cloth. pots - jbt, ako se boris protiv realno savladivog protivnika, pot ti nije potreban... hrana - cooking 300/300 saves the day... takodje, poznavanje lvl60 maga to isto radi :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da je herb/alch najbolja kombinacija.Sve sto scion rece je tacno i donosi brdo kesha.Eng je extra (nisam ga probao ali znam ljude koji sabijaju sa istim) ali je skup u pocetku.Ja cu se prebaciti na eng kada moj mag bude imao 60 lvl i dovoljno kesha ,posto sam tailor ne mogu da uskladim eng jos uvek jer ti za njega treba brdo kamenja koje iskopavas dok rudaris.

Warriora sam igrao 6 meseci i smorio sam se ziv.Ako nemas neki sick gear blajvaces pishu u pvp i to masno.Jednio ti rogue nece biti problem ali ces od castera da crkavas uzasno.U pve ce te svi traziti da budes tank a tankovanje smaaara jako.Ja sam furao dps warra u jednoj MC gildi ali se nisam lepo ovajdio jer su off tankovi dobijali gear kao privilegiju a ja neko usrano koplje.Farm je tezak sa warrom ako nemas dobar gear i traje dugo.Ako ne cimas magove za leba trosices zavoje i napitke i bices masno u minusu.najbolje klase za farm su ti vec ljudi nabrojali tako da necu da ponavljam.

Po meni najbolji za warra su tauren i orc imaju lude racial a undedovski ti nije los ali vise koristi recimo magu ili nekom ko mora brzo da reaguje.

Link to comment
Share on other sites

Warriora sam igrao 6 meseci  i smorio sam se ziv.Ako nemas neki sick gear blajvaces pishu u pvp i to masno.Jednio ti rogue nece biti problem ali ces od castera da crkavas uzasno.U pve ce te svi traziti da budes tank a tankovanje smaaara jako.Ja sam furao dps warra u jednoj MC gildi ali se nisam lepo ovajdio jer su off tankovi dobijali gear kao privilegiju a ja neko usrano koplje.Farm je tezak sa warrom ako nemas dobar gear i traje dugo.Ako ne cimas magove za leba trosices zavoje i napitke i bices masno u minusu.najbolje klase za farm su ti vec ljudi nabrojali tako da necu da ponavljam.

Po meni najbolji za warra su tauren i orc imaju lude racial a undedovski ti nije los ali vise koristi recimo magu ili nekom ko mora brzo da reaguje.

l2p plz

Link to comment
Share on other sites

@psy

pojasni sta si hteo da kazes ne kapiram

To sto sam rekao za warra je samo moje misljenje. Uostalom dati nekom pocetniku da tankuje je vrlo rizicno bas zbog te odgovornosti koju nosi.A za pvp me je warr totalno razocarao mozda sam ga zbog toga najvise i zamrzeo.Sa magom sam na wsg ili AB uvek prvi ili 2 na listi i u pve sam podjednako dobar kao i u pvp dok sa warrom kada predjes u tank build mozes da se pozdravis sa pvp.

@killYg0r

prekini da se proseravas i da flejmujes. ako ti se ne dopada to sto pisem iskuliraj!I za tvoju imformaciju prosao sam kroz ceo MC ali sam posle batalio jer je gildi trebalo 100 god samo MC da zavrsi a u BWL su padali od 1 bosa .Pored toga dkp sistem je bio retardiran a i warr me je smorio.Tako da nemoj da pricas stvari o kojima nemas pojma.

Edited by Rakija
Link to comment
Share on other sites

A za pvp me je warr totalno razocarao mozda sam ga zbog toga najvise i zamrzeo.

pod pvp 100% sam siguran da pricas o AV. svi drugi imaju nesto zanimljivije da rade od warra.. istina.. osim ako se ne udruzis sa nekim ko leci.. svaki sekund koji ti prezivis medju clothom znaci neki cloth manje.. zasto? cloth u AV obicno(90% slucajeva) ide u pve setovima, koji se ne baziraju na stamini... poenta moje price je - learn your class da bi mogao da izvuces maximum iz nje..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...