Jump to content

SCG vs Obala Slonovache


fatboy

Recommended Posts

...i ovo svetsko smo prebrodili... jedva... na zalost superioran skor narusili smo

sa dva pogotka veceras protiv Obale Slonovache... a mogli smo da prodjemo bez

ijednog pogotka i da nas sugradjanin ovde iz Vrsca uzme 3 soma jura koji su ga cekali

ako nasa reprezentacija NE DA NI JEDAN GOL na ovom SP... Zigic mu je prvi srushio

sve nade veceras :)

Sta na kraju reci, mozda je bilo pravednije da mi i ovi drugi indijanci podelimo po jedan

bod veceras, ali oni su definitivno zeleli vishe od nas da BASH POBEDE i eto na neki

nacin opravdaju sopstveni neuspeh ovom malom pobedom koja ce im bar podici

moral za neke druge prilike... Uostalom nije mala stvar, sa 0:2 su prebacili na 3:2

u svoju korist i za to imaju respect...

Anyway, sledeci put cemo svi pevati neku novu himnu, gledati u nove dresove i

navijati za zemlju ciji se naziv izgovara lako i razumljivo... [8D]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

ne mozemo ni da namestimo utakmicu kao ljudi... italijani su i u tom pogledu daleko odmakli... odmah da se ogradim nije u pitanju teorija zavere... sudija nas nije unistio zato sto nas mrzi... ili zato sto ne zna da sudi... jednostavno je tako dogovoreno... ako se nasi jajare za smestaj igraca... kvota 30 im je sigurno bila od presudnog znacaja za ovaj mec... sto se mene tice danas mi patriotizam nije dao mira pa sam tipovao "fifti-fifti" na 1->2 i 2->1... i trovao sam maksimalno ljude da isprate ovaj mec makar sa minimalnim ulozima... ko je prosao casti pivo... ko nije zalice do sutra ili prekosutra kada ce neki od mojih tipova doziveti potpuni krah...

1. ilija petkovic se ne raduje na 2:0... ne ocekujem da pada u komu, ali makar da se osmehne... ali on zna da gubi utakmicu...

2. dudic jeste ocajan igrac... ali da juri "dabl dabl" ucinak na fudbalskoj utakmici to je vec previse...

3. mali ilic nije znao da je tekma namestena... mislio je petko da ovaj ni u snu ne moze da postigne gol :)))))

4. sudiji ne pada napamet da svira penal u prvom poluvremenu pri rezultatu 2:1... cak se i qrci pa jedan od igraca "obale bjelokosti" dobija zuti zbog simuliranja... oboren je, videlo se iz aviona... a to da li je imao kontrolu nad loptom to je nesto sasvim drugo... za karton nije 100%...

5. e da opet dudic... posle prvog penala dudic je (makar po meni) trebalo da dobije direktan crveni... medjutim ko ce da vadi situaciju, ako ovi indijanci ne mogu da daju dva gola u nastavku???

6. nadj dobija crveni u nadoknadi vremena... do jaja... sad mozemo da se vadimo na sudjenje... a i slonovi mogu da nam daju dva komada... al' prvo u svlacionicu...

7. na 3:2 nasi (bez obzira na sok) ne zele da predju centar... da oduzmu loptu... makar da bunare... nista... samo da sudija svira kraj, pa da se spakuju na miru...

.................

uostalom gledali ste... sta vam palamudim bez potrebe... hvala ti petko, ovoga puta sam ti i ja procitao taktiku...

ajd kad me je krenulo da tipujem i za sutra... italija-ceska plus korneri, hrvatska - australija plus zuti kartoni...

p.s. ako ovo ne prodje samo sam se salio :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Ziga je kralj, drago mi je sto je postigao pogodak, cisto da pokaze kako to rade profesionalci koji vole fudbal za razliku od nekih koje boli paja za nacionalni dres. Pored njega i Gavrancic i Ilic dobijaju prelaznu ocenu. Od ostalih jedno veliko hvala na pokazanom umecu i smeshni ste, ceo svet vam se smeje:)

Mama, mama šta je to jebanje???
Pa vidiš sine to je ruzna reč za nešto lepo:)

Link to comment
Share on other sites

meni Gavrancic ne moze da dobije prelaznu ocenu ni kad igra protiv Zakarpatije u dresu Kijeva,a ne na ovom prvenstvu...Dudic genijalan,ja sam vristao od smeha,kad samo pomislim da sam bio spreman da se raspravljam oko njegovog ucesca na ovom SP...Kezmani i Milosevici nek uce od coveka kojeg su svi videli u prvoj postavi nase repke sem Petka...ako nista barem sam ubo kechinu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I pljuvanje po sudiji skroz nije na mestu...jbg covek se drzao pravila ko pijan plota(a inace on je onaj sto je oduzimao izvodjenje auta na jednoj od utakmica prvog kola), cak je progledao onom bizonu dudicu i nije mu dao crveni nakon prvog penala...ko zna, mozda je na to petko mislio kada je rekao da smo osteceni...

fml

Link to comment
Share on other sites

sedim u putniku sa drugarom i gledam, kvota 2.20 na bjelokost , 3 na nas...ja reko do jaja, ugazice nas sigurno...i odem , uplatim, vracam se nazad...do nas seli 2 dedaka i prichaju kako drogba ne igra :) a ja nisam znao, joj :p a "drugar" je stavio 4000din da nece biti crvenog :))

Link to comment
Share on other sites

ja sam bio ubedjen sinoc da je kec zato sto smo mi bili osakaceni,nebitan mi je bio Drogba,nego Argentinci me zajebashe za kesh...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I pljuvanje po sudiji skroz nije na mestu...jbg covek se drzao pravila ko pijan plota(a inace on je onaj sto je oduzimao izvodjenje auta na jednoj od utakmica prvog kola), cak je progledao onom bizonu dudicu i nije mu dao crveni nakon prvog penala...ko zna, mozda je na to petko mislio kada je rekao da smo osteceni...

ajde da cak progutamo i to... ali zasto mu nedade crveni posle drugog penala??? mislim kakav je to penal, bez kartona???

btw. spile tebe bas krenulo matori... seva ti peja_ khm paja... dok se ja igram sa 50-100 dinara ti ubijas na veliko...

edit: sva sreca pa nemam za singlove bilo devet kornera... :))))))))))))

Edited by JetSet

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...