Jump to content

Recommended Posts

Koji li je ovom Zevsu ? Eksplodira extra...

Ili je opet pao neki dogovor.

ma kakav dogovor jesi video partije.....

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zao mi je zbog Zeus-a navijao sam za njega.. btw Highl1 hlava na banu od 3 dana bez warna.

i drugi put kad budesh spamovao, nema frke

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Negdje sam procitao da se zeusu resetovao komp ili tako nesto, pa su igrali terenas ponovo i zeus je pobjedio [8)] btw jel ima neko link za staru verziju terenasa da pogledam rep izmedju zeusa i lucifera? i gz luciferu, znalo se da ce on uzeti kad je grubby ispao .. njega jedino moze neki dobar orc uzeti (grubby)

Edited by zerocool_
Link to comment
Share on other sites

Partije na Terenasu mozhete gledati samo ako imate 1.20d, ja ne mogu, imam 1.20e.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

evo ja stigoh u bg , lepo sam se proveo , lepo slikao , malo mi je krivo zbog rezultata al bice bolje i hvala svima koji su bili uz mene nadam se da ih nisam razocarao.

Wcg se ove godine u monzi , pa ko god da ode iz nase zemlje mora da napravi veci uspeh, dok ne doguramo do vrha :)

Link to comment
Share on other sites

Mile, nisi razocharao

edit: Ne radi mi Terenas

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

ne moze se gledati zato sto to nije ista mapa, dodati su neki kripovi kod shopa...

I promenjeni su kripovi u mrsneri :) shopu

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Gle kineza mutavi, zastava kod sweeta

shuchmurasta :P

link

A terenas samo prekopirate preko teransa kojeg imate u folderu maps/frozenthrone/terenas i mozete gledati.

Edited by Kyoshi

Grender(:P): Vidi one tamo sorserke,

kakav ona build order ima, za njih ne treba patch rade sve same.

www.head-hunters.co.nr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...