Jump to content

Old but evergreen !


coll

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta bre huh? =o)

maud krizira kad se seti good ole' daysa

a ja sam dobio napad smeha na ol skuul dragonkin akciju 3 hunta mag i dru do the RFD =o))

tachno se secam trenutka, to je kad je mohi pomenuo xcaliboar da jurim =o))

ja sam i dalje duzhan silne stare DK slike...bitje taj topic eventualno ;o))

Link to comment
Share on other sites

P'da. Mastu ponekad uhvati kriza ali se uspesno kontrolise :)

Eh.....nas MT u prvom ZG-u koji se dc-ovao na svakih 5 min [:D]

Krivo mi je sto nemam screenshotove neki run-ova sa Mastom da mu osvezim secanje i pustim mu balu na usta, evo zato kratkih opisa:

1. neki napaceni RFD, kad ja i masta (dve debele krave-vola) 25 min pokusavamo da se popneno kroz 'trnje' i uhvatimo precicu...za to vreme ostatak ekipe tj 3 undead-a skacu gore-dole i pokusavaju da nas upute kako/sta/gde. Jedan od UD-ova je mohi koji pizdi i pizdi i pizdi i pizdi.....lol

2. jos gori DM East, gde smo se nasli sa trojicom cudnih likova, koji se gay-ishu na group chatu nonstop, i gde na /w zakljucujemo da postoje gori gejovi cak i od nas, zato sto smo mi ipak 'macho gays' :)

Masta for da prezidente!

Link to comment
Share on other sites

gahaha salac majkumu dese seti ovog drugog \o/

a kod prvog neko od nas je morao da umre jel nikako nije mogao da poskochi =))

koma koji dani :) a i DK je bilo josh ludjih kombinacija ..

ekipa od 3x svi imaju crveni kvest sa sea dzajantom u STV. "ajde dodji na paladina da odradimo ovo" "ma ne mozemo tako da odradimo nemojte da me cimate" "ma mozemo" "ma ne mozemo" "ma ne seri i dodji" .. 45 minuta kasnije "vidish da mozhemo" "..." "bitno je drugarstvo" "nemojte vishe da me zovete" "ma duvaj ga matori" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate necu sa kiligorom ... ni na isti server ... vec mi je bedak sto igram istu igru kao i on :/

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

promasio si topic :(

nebitno totalno nebitno ... uostalom bio sam pjan ..mada post ne menjam

@TeacH sa njim samo u gasnu komoru ... da se oslobodi svet pakosti pa makar i jedan dobri paladin morao da baci ds + hs ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...