Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zomg, kuchkica ima dechka koji izgleda ko mohi kad pocrni! ali kako mohi ne izlazi na sunce automatski znamo da je ovo neko drugi, ali i da mohi ima dvojnika negde u gradu...woooow....;o)

i massive respect za mr. Geista kao i uvek ;o)

Link to comment
Share on other sites

Pa nista.

Bila pocela kriza. I rece moj pametni drug :"aj da se najedemo ko zna kad cemo opet jesti prsute, zimske salame, jagnjetine, suflea"

Ja razmislio i ukapiram da je u pravu.

Zdrali smo dok se nismo usrali nas par. Posle nismo mogli nigde da idemo, ja sam dosao kuci u 3 ujutro i sedeo u kadi jedno sat vremena i ladio stomak :(

Objasni, molim te, shta je loshe u celoj prichi, nema nicheg boljeg nego kad se prejedesh i onda nunash da se svari =)

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

lol , ako dizelasi izgledaju tako.

pazi olschool dizelasha vishe nema tj ima jako malo ovo mu dodje kao zamena ... tj evolucija dizelasha :| tj ti likovi da su zhiveli u moje vreme bili bi dizelashi realno ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

koji to rostilj sluze na maturskim? iz mojeg iskustva, a tu rachunam svoje i bratovljevo gde sam bio designated driver, na maturskim vecerima se sluzi kanapei u providnim shnitovima i one karadjordjeve ili becke shnicle koje bi tesko mogao definisati kao pravi rostilj

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Spu...pa lose je...mislim nije, al kao svi idu posle na Frusku Goru, a nas par jedva idemo kuci dok nam stomaci gore.

Jebote kako je bila dobra klopa :)

@Saint : Druze pa ti izgledas sve mladje i sve si mrsaviji :(

Inace, zagubio sam svoje slike iz mladosti, imam zelju pored slike mature i ovoj deci da pokazem sta je pravi dizelas : metalni kais, roze dux sa cveticima unutar sirokih pantalona ( tolko siroke da se nazire samo vrh najki :) )

Dux je isti ko sto je imao dr iggy :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hajde jedna u odelu, sorry sto nije maturska :P vec sa svadbe moje sestre, koja je bila jedna od naludjih svadbi ikad :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
F1110034.jpg

i jedna u migsinom stilu :P

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
Image1.jpg

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa kako si bio maneken ako si nefotogeničan?!

hajde jedna u odelu, sorry sto nije maturska :P vec sa svadbe moje sestre, koja je bila jedna od naludjih svadbi ikad :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
F1110034.jpg

fala bogu neko ko zna da nosi odelo..

Link to comment
Share on other sites

aj malo slika sa moje mature

to je slikala neka cura iz mog razreda tako da ima samo malo od mog razreda i to je to... steta sto nema lepih cura al ono...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
IMG_170222.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
IMG_170333.jpg

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
IMG_170666.jpg

bucmila samo za laga!!!

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
IMG_170999.jpg

neka bacacica sisa u crvenom mnogo dobra al ono... jedino sto imam na slikama da valja

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
IMG_172999.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...