Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ne peva ni ova to...ona je u fazonu "mojne mala da si mu dala " :)))

Mislis: "mojne mojne mojne da mojne mojne mojne da si mu dala.."

Kakva pesma, jbt, ako to postane "hit" medju klincima onda smo stvarno dotakli dno zivota.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nije.

Al stvarno , nigde nisam cuo da je pustaju po lokalima , samo je forsiraju na TV-u , kako bi usla u glavu deci , ali pesma je stvarno preglupa.

jesi bio sinoc u lashonsu??

pustili su je par puta

a nikad boljih riba na jednom mestu nisam video

jeste da su 90% drolje al 90% bombe...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno??Razocarao me je lashons :( , uglavnom tu pustaju hardkor , tipa Zeljko Sasic - Podocnjaci , a sad pustili tu glupost :(

Uglavnom , nisam bio , icicu u subotu i uzecu separe sa josh par drugova , pa da se lepo provedem.Najvishe mrzim u La , kad nemas sto ili separe , kad morash da stojis , a mase te gura i stalno prolazi.AA

Link to comment
Share on other sites

I preDpostavljam da te je jurila al si joj rekao "bez plava droljo ja sam iznad takvih ! 11"

znam je na cao cao svaraca u kafic tu u kraju sa onim blizancima i ne nisam je jurio niti smatram da mogu neshto da dobijem od nje bez odredjene novchane nadoknade

@Saint nije on kriv shto je nespretan

Link to comment
Share on other sites

vece staraca ce probrati sta je podobno za kacenje, a ko bude usao igiju na ftp licno cu ga izbatinati ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...