Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

yevod > bio je tezak i dug lov ali smo konacno posle pola sata nabavili prasence od 25 kila(ortakov cale doneo) koje smo potom nabili na razanj i lepo popapali :)

sirneo > to mi je jedna od dve najbolje drugarice koje imam i jedna od najboljih osoba koje poznajem...

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@kuchkica

Imas nesto sivo oko ociju a i nesto ti je sraslo sa obrazom...

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Joj sad cu da iskopam skener i da probam da nadjem moje (svoje??) slike sa mature :)

Inace za sve koji slave u hajatu : nemojte se prezdrati onih djakonija propasce vam matura kao meni :(

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa nista.

Bila pocela kriza. I rece moj pametni drug :"aj da se najedemo ko zna kad cemo opet jesti prsute, zimske salame, jagnjetine, suflea"

Ja razmislio i ukapiram da je u pravu.

Zdrali smo dok se nismo usrali nas par. Posle nismo mogli nigde da idemo, ja sam dosao kuci u 3 ujutro i sedeo u kadi jedno sat vremena i ladio stomak :(

danas sam ja razmisljao da se prvo nazderem ko marva sutra uvece...

ali kada sam procitao tvoje iskustvo... necu uopste jesti. mada, mozda malo ruske salate :)

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...