Jump to content

SL lock


shpanac

Recommended Posts

samo cu reci ... sl locka mozete da zove imba ... ako neko ne moze da ownije sa tim ni ne treba da igra locka . Lepo i jednostavno i m b a

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

upravo ... znachi ima filmic .. warlock 6900 hp bez ikakvih dodatnih buffova void walker secrefice + fel hunter sa 550 spell dmg ... samo prelazi preko njih :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da... ko je lud da se cima oko demona koji gine iz 2 udarca a koji te jebe ko mladog majmuna...

Ne kazem da je ne sabijaju u bg-u ali u world pvp-u je niko ne dira osim magova koji je tuku samo ako uspeju da me sheep-uju!War i rogue obicno i ne stignu nesto da urade a hunter nema potrebe da je tuce jer me pocepa nacisto!Malo manje me sabijaju huntovi odkad sam demonology spec, cak sam i uspeo da dobijem par puta! [:D] A i to je samo ako nije BM hunt inace ne vredi, ruinira me pet!

samo cu reci ... sl locka mozete da zove imba ... ako neko ne moze da ownije sa tim ni ne treba da igra locka . Lepo i jednostavno i m b a

Ne pricam ja o pvp-u sa SL lockom nego o pve-u! Koja je sad svrha da pustam demona da uzme agro kad svejedno ja primam dmg???

...

Link to comment
Share on other sites

Ne kazem da je ne sabijaju u bg-u ali u world pvp-u je niko ne dira osim magova koji je tuku samo ako uspeju da me sheep-uju!War i rogue obicno i ne stignu nesto da urade a hunter nema potrebe da je tuce jer me pocepa nacisto!Malo manje me sabijaju huntovi odkad sam demonology spec, cak sam i uspeo da dobijem par puta! [:D] A i to je samo ako nije BM hunt inace ne vredi, ruinira me pet!

Ne pricam ja o pvp-u sa SL lockom nego o pve-u! Koja je sad svrha da pustam demona da uzme agro kad svejedno ja primam dmg???

to sto si rekao je glupost ... prvo tachno je da sl nikad nije dobar za pve .

Ali ti kazesh da ce pet da uzme agro ??!?!?! wtf ? i onda cesh ti da primash dmg ...

prvo , kada imash soul link na tebi i petu i ti primash dmg onda dmg ide sa tebe na peta , ali kada pet prima dmg onda samo pet prima dmg ... dakle ako ti tuku peta onda nikom nista

drugo , niko ne korisit petove ninasta drugo nego na auru od impa ... na to se svodi ...

trece ako poshaljesh ipa i sl na njemu cak i ako je u phase shiftu jedan udarac molten giganta za 1600 - 1700 i imp je mrtav i cao soul link cao aura za grupu etc ... zato je sl losh za pve ... tj iako ga imash ne koristish ga .

Za pvp je toliko imba da se smatra abuseom da ga koristish :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

-.-

Ajde lepo procitaj moje pitanje na pocetku topica, onaj deo: "...u novom patchu..."

i ostalo pa onda komentarisi! Ja naravno da necu da saljem impa koji ima hp dovoljno da mozda, ali samo mozda dotrci do protivnika neko voida ili succy!

Obicno ih koristim da zadrze aggro dok ja ne kastujem dotove i obicno uspem jos jedan SB i onda je aggro na meni, pa se sad ne isplati ni slati njih kad i ja primam dmg! Voida su ucinili beskorisnim za pve! [xx(]

...

Link to comment
Share on other sites

Nisam siguran da ce ta promena mnogo uticati na igru, a u mnogim (grind) situacijama moze da smeta. Za duele me zabole a za pve i poneki bg ionako je sm/ruin keva...

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

-.-

Ajde lepo procitaj moje pitanje na pocetku topica, onaj deo: "...u novom patchu..."

i ostalo pa onda komentarisi! Ja naravno da necu da saljem impa koji ima hp dovoljno da mozda, ali samo mozda dotrci do protivnika neko voida ili succy!

Obicno ih koristim da zadrze aggro dok ja ne kastujem dotove i obicno uspem jos jedan SB i onda je aggro na meni, pa se sad ne isplati ni slati njih kad i ja primam dmg! Voida su ucinili beskorisnim za pve! [xx(]

ja sam pricao za onako kako je sada

uostalom , to je josh gore po pvp ( loshe za pve )... posto ce sada trebati malo vishe dmga da se ubije pet = gore za ostale klase .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...