Jump to content

Talent points


bilinac

Recommended Posts

Na netu sam jos odavno pokupio template za PvE huntera gdje koristim vecinu talent pointsa na markmanship i nesto sitno na beast mastery zbog peta,

e sad, na sajtu najjaceg guilda sa mog servera gledam high item huntere i oni skoro svi imaju ovaj raspored :

----

Marksmanship Talents - 21 point(s)

# Improved Concussive Shot - rank 5/5

# Lethal Shots - rank 5/5

# Aimed Shot - rank 1/1

# Improved Arcane Shot - rank 1/5

# Hawk Eye - rank 3/3

# Mortal Shots - rank 5/5

# Scatter Shot - rank 1/1

Survival Talents - 30 point(s)

# Humanoid Slaying - rank 3/3

# Deflection - rank 2/5

# Savage Strikes - rank 2/2

# Improved Wing Clip - rank 5/5

# Survivalist - rank 5/5

# Deterrence - rank 1/1

# Surefooted - rank 3/3

# Killer Instinct - rank 3/3

# Counterattack - rank 1/1

# Lightning Reflexes - rank 5/5

-----

e sad ne znam koji je fazon, da li je ovo dobar template posto i ja krecem sada u malo vece instance (ZG, MC)

posto Trueshot aura izostaje, da li je to veliki gubitak...

ajde hunteri dajte mi neke savjete nemojte bacati hejt sto sam otvorio ovu temu...

poz

Link to comment
Share on other sites

to je pvp build covece ... lepo idesh 5 u beastmaster ( imp aspect ) 31 u marksmanship do aure ( za grupu ) i ostalo u survival .... to je za pve da pomognesh raidu ... e sada ako te to ne zanima i ako vishe radish pvp ovo to je najbolji build sto si ti postovao ... koliko znam a ne znam mnogo :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

to je pvp build covece ... lepo idesh 5 u beastmaster ( imp aspect ) 31 u marksmanship do aure ( za grupu ) i ostalo u survival .... to je za pve da pomognesh raidu ... e sada ako te to ne zanima i ako vishe radish pvp ovo to je najbolji build sto si ti postovao ... koliko znam a ne znam mnogo :)

mislim da grijesis...

:D

Link to comment
Share on other sites

na x topica smo vetj tupili o ovome

to je pvp/'sebichni endgame' bild

da je pve imao bi imp FD a ne SStrikes...

trenutno su uvazhena 3 pve bilda

SScion je pomenuo prvi - sa iaoth - kod nas (moj stari gild dok sam igrao ;o)) hunt sa tim bildom se uvek bije sa rogovima za prvo mesto po overall dmgu

drugi je 31u mark i 20 u surviv - sa imp FD naravno - to je 'simple' marks bild koji ja koristim

mala devijacija tog drugog bilda je 0-28-23 koji ide bez aure, ima barrage i 9% na agi, taj bild je mlogo simpatican i sa full GS setom ubija boga oca

iskreno, ako si u gildu de nemate bar 2cu sa TS aurama onda sram vas bilo

lichno, zbog zloupotrebe GS bonusa+barrage uvek sam ispred ljudi sa pomenutim pvp bildom jer oni ako sa mojom aurom imaju vishe ap nemaju imp FD pa kad popiju 2x resist onda moraju da smanje dmg output (ili da se retardiraju ko neki pripadnici nekih klasa...)

znachi, ako ocesh pvp, koristish gorepomenutu varijantu, ako ocesh pve mass dmgbot akciju idesh na sscionovu ili jednu od druge 2 varijante koje sam pomenuo...

Link to comment
Share on other sites

to je pvp build covece ... lepo idesh 5 u beastmaster ( imp aspect ) 31 u marksmanship do aure ( za grupu ) i ostalo u survival .... to je za pve da pomognesh raidu ... e sada ako te to ne zanima i ako vishe radish pvp ovo to je najbolji build sto si ti postovao ... koliko znam a ne znam mnogo :)

Upravo tako.

Znaci za tebe je 5/31/15

Lightning reflexes se isplati tek na 400 ili 500 agilitija, ispod toga ne. A to ces vrlo tesko da imas u neko dogledno vreme

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

hmmmm, LR +15% agi, na 300 agi, 15% je 45agi, shto mu dodje 90AP, skoro kao TS aura, a 300 agi imas sa celim BS setom, ili DM crit opremom, dakle postizes skoro isti efekat, samo dobijes josh i 4% crita (ili vishe), gubitak je imba multishot, i neshto malo dmga na ostalim stvarima, sve ostalo je isto, inache LR build savija koji hocete build jer je %ualan, a TS je 100 AP fiksna stvar, jes da pomaze grupi, ali kad malo bolje chovek razmisli, i nije od velike koristi, kad kazes da pomazes grupi, zaista, zaista ne mrzi kilometarski post sad da kucam, ali ima par razloga koji su teshko uochljivi ali tu si :P 4:05 AM atm ;P

Link to comment
Share on other sites

ovde se govori sa grupom a koliko znam TS aura na 5 ljudi > 45 agility na jednog huntera :) ja to tako gledam rogues sa tim i feral druid u grupi i samo kazes gg dmg imbah ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Znas kako

Mora da se zna ko kosi, a ko vodu nosi. Sa svojih 573 agi atm, sa LR, ne da necu da se gimpujem, em nemam opremu za AP, em nisam nesto lud za tim multijem. Imamo 2 huntera u gildu sa aurom, dovoljno da 8 dps kucki ne kukaju :) Neka oni udaraju svoj imba multi, zivi bili :)

A LR... Racuna se posle GoA/BoK, cisto da se zna.

Link to comment
Share on other sites

Lol... Znaci od LR na 300 agi imas +45 agi.

Sa aurom buildom imas +100 ap, +5% veci dmg, +imba multishot, +u proseku 2 dmg dealera imaju jos po 100 ap.

Ispada da je aura build oko 5 puta bolja (racunajuci i tebe i raid) od LR. Kao sto su ljudi vec napisali, LR na ispod 500 agija je sebicni PVE build.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

e ovako trenutno sa talentima na 0/20/31 u instancama pravim veci dmg nego prije, TA mi ne nedostaje puno, sada imam oko ~433 agilitija sa LR, (critova na aimed shot pravim do 2k)

malo ste me zbunili sa 5/31/15, pa cu jos da razmisim o mijenjanju (a i poskupo je, sledeci reset TP je 15 G)

,Deterrence nije los fazon (uz wing clip), neki dan u WSG-u su me 2 warriora lupali 5 min nisu me mogli ubiti, lupao sam im /lol , /slap, /rude pokidali su se,

interesuje me jos koliki je odnos izmedju itema koji imaju na sebi +attack power bez agilitija sa itemima sa agilitijem... koliko sam ja skontao attack power zamenjuje agility tj. bolje je njega budziti nego agility, right ???

poz

Link to comment
Share on other sites

eh sad ae da kazemo da je LR ispod 800 AGI beskoristan !!??!?!

Ne lupetaj gluposti, to shto imas multi crit od prosechnih 1200, a ovako imas crit od oko 800, znachi 400 dmga razlike, svakih 10 sekundi, dok 'vamo imas povecan crit, povecan AP, i hit shansu za 3%, koja dosta znachi u PvEu, pre imba opreme.

Ovaj build savija bilo koji, tek ako bi imao full GS onda bi vredelo ici na imba multishot, jer onda zaista mnogo vishe je isplatljivije, dok ako bi nosio DS set, bolji bi bio LR spec, i da te boli qrac za to shto je neko izgubio 20dmga, jer ti nemas auru :P

Link to comment
Share on other sites

5/30/16 je najbolje za huntera dok ne nagurash 450-500 agi

kada to nabijes, predjes na survival 0/21/30. Jeste da ce ti biti manji base dmg, ali cridze krenu da sevaju ko bolesne, a u pvp-u postanes nocna mora rogovima i warriorima jer ne mogu da te ubiju iz melee-a [;)]

i onda pred MC popijes moongoose, uradis Q za 50 agil, platis paladinu 5g da drzi bok na tebi (poshto ih uglavnom mrzi...) i 1. dmg dealer np

Edited by Sainthist
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...